Zencilerle sevişmek ister miydiniz?

zenci bir sevgilim olmasını isterdim.. onunla doyasıya sevişmek çünkü onların tavırlarını merak ediyorum sizde benim gibi düşünüyor musunuz

En İyi Görüş

• acik ve oz , butun araplarin yaraklari buyuk diye bise yok , bazi araplarin penisleri , daha buyuk bazi beyaz erkeklerden, bazi beyaz erkeklerin penisleride , bazi sihayi erkeklerinkinden daha buyuk , yani insana gore degisiyo, sunun altini da cizeyimki p*rno video izlediginiz bazi videolar sahte , sizi p*rno hastasi yapmaya calisiyorlar arkadaslar , yok arapta cok buyukte , kulandiklari ozel pilastikten yapilmis penis ,cogu zaman adam ,penisi pantolondan cikartiyo degilmi, cunku o plastic ,tecrube konusuyo , kanmayin , yanlis anlamayin size siyahi arkadaslar kotu demiyorum sadece , siyahi erkekleri fazla tanimadiginz icin bu, buyuk penis fantazisini kuruyosunuz, aslinda hastalik haline geliyor bu, gencleri p*rno hastasi yapiyorlar, cunku dusunun , siz isledikce onlar para kazaniyorlar . demem suki her erkek degisik, kucuk olan arapda var , buyuk olanda , herkez degisikdir, allahi herkez degisik yaratmistir, araplarin daha buyuk diye bise yok bunlar p*rno dunyasinin bir hiylesi, cikin odanizdan dunyayi kesfedin, ingiltereden can ozgur ,allaha emanet olun ey turk gencligi :)