Zencilerle sevişmek ister miydiniz?

zenci bir sevgilim olmasını isterdim.. onunla doyasıya sevişmek çünkü onların tavırlarını merak ediyorum sizde benim gibi düşünüyor musunuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• acik ve oz , butun araplarin yaraklari buyuk diye bise yok , bazi araplarin penisleri , daha buyuk bazi beyaz erkeklerden, bazi beyaz erkeklerin penisleride , bazi sihayi erkeklerinkinden daha buyuk , yani insana gore degisiyo, sunun altini da cizeyimki p*rno video izlediginiz bazi videolar sahte , sizi p*rno hastasi yapmaya calisiyorlar arkadaslar , yok arapta cok buyukte , kulandiklari ozel pilastikten yapilmis penis ,cogu zaman adam ,penisi pantolondan cikartiyo degilmi, cunku o plastic ,tecrube konusuyo , kanmayin , yanlis anlamayin size siyahi arkadaslar kotu demiyorum sadece , siyahi erkekleri fazla tanimadiginz icin bu, buyuk penis fantazisini kuruyosunuz, aslinda hastalik haline geliyor bu, gencleri p*rno hastasi yapiyorlar, cunku dusunun , siz isledikce onlar para kazaniyorlar . demem suki her erkek degisik, kucuk olan arapda var , buyuk olanda , herkez degisikdir, allahi herkez degisik yaratmistir, araplarin daha buyuk diye bise yok bunlar p*rno dunyasinin bir hiylesi, cikin odanizdan dunyayi kesfedin, ingiltereden can ozgur ,allaha emanet olun ey turk gencligi :)

Kızlar Ne Diyor 12

• valla benim sınıf arkadaşlarımın yarısından fazlası öyleydi hiç böyle bişey düşünmedim onların hakkında çünkü fazla kokuyolar birçoğu e hoş yani kokmasalar da düşünmem

• canım somali zencılerınden degıl california miami zencılerınden bahsedios .d

• Öncekileri Göster
    • yalnız erkeleri değil hatunları da aynı.sanki miami de yaşayanlar gül suyuyla yıkanıyo :j

• çok haklısın teşekkürler cevabın için

• nette baktım genelde zencilerinki daha büyükilişkiye girerken nasıl olur merak ettiğimden isterdim. bitter çikolata gibitavırları nasıl bende merak ederim

• çok cusursun senle sohbet etmek isterdim

• Tam siyah degilde cikolata rengi olanlari cok begendigim icin evet:D

• zencilik seksle esleştirilmiş,o kadar seks düşkünü olan ister bence candan seven biri olsun yeter

• hayırrrrrrrrrr :D

• neeedeeeeeennnnn :D

• çok iğrenç bi fantazii :D

• şimdi bi düşündüm de olsa iyi olurdu ama sonra ondan ayrılınca nolucak arkadas bitti sex hayatı bir daha tatmin olamam mazaallah. karar verdim yok cık istemem. :D

• aman zenci olcak bi ayrıcalığı mı var

• Öncekileri Göster
    • bu nasıl bir önyargıdır anlamadım gitti. sanki türkyiedeki erkeklerin çoğunu sıradan geçirmişsin gibi konuşuyorsun. türkiyede çok çeşitli etnik gruplara sahip insanlar var, her türlüsünü bulursun. istersen daha ayrıntılı bilgi de verebilirim sana:D cidden.

• ya işte böyle makaranın orta yerınde bi tane aşırı zeki (!) arkadaş gelir bütün sinir sistemimi harekete geçirir. yürü git işine ya. bi de cidden diyor :D

• Sean Paulun sesini Ushera monte etsinler öyle alayım.

• bu kadar zevksizlik olmaz:D usher kim ya, 15 yaşında çocuk gibi burun da maşallah yüzün bir cuundan başlıyor diğerine kadar.

• isterdim

• niye olmuyon peki

• sevgilimi aldatamam

• sadece sevgilimle sevişmek isterdim .. sevgilim zenci olsaydı isterdim evet

• neden isterdin

• zencilerin namıyla alakası yok .. sevgilim zenci olsaydı eğer sevişirdim yoksa umurumda diiller

• hayır..

• Akıllı olmak gerekiyor. Tabiiki sevişmemek gerekir. Ben asla sevişmem.

• eferem

• olabilir

• zenci bi erkekle birlikte olan kızın sana bakacağınımı sanıyorsun sonradan tek taraflı düşünme derim

• ne alaka sen beni bilmiyosun zenciler yanımda halt etmis her zenci iri olcak diye bisi yok :D

• aaa buna güldüm valla ama gizli kullanıcı şunu derim ki boyut her zaman iş yapmaz haberin olsun

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu işin zencisi beyazı melezimi olur,netice herkes insan,faaaliyet aynı sex evrensel.

• Ben sevişen bir kadını hastaneye kaldırdıklarını biliyorum. Üstelik kadınnın mesleği seks işçisiyd.

• yarım saatt,r gülüyorum haa :D ofilmlerde gördüğünüz zencilerin penisleri büyük olmasının sebebi kimyasal ilaçlar,iğne vb.. gidin bakalım kenya'ya,afrikaya bulabilecekmisiniz öyle penis hey allahm ya :D

• Kızlar zenciler sizinkini yırtar. Sizin doğanıza ters. .dP*rnodaki beyaz hatunlar ergenliğe adım attığından beri seks yapıyor.Onlarınki sizinki gibi dar değil. .d

• yok bee zenciler güzel olmuyor aga bana göre değil... benim fikrim

• ne hikmetse bizim kızlarımızda zencilerle seks olayına acayib derecede sıcak bakıyor.bizim literatürümüzde zenci kelimesi afrikalı amerikallılar için kullanılmaktadır.ancak zenciler afrika kökenli insanlardır.soru zenci değilde afrikalılarla sevişmekten hoşlanırmısınız olsaydı bence ozaman sonuç ilginç olurdu

• istedim hep merak etmişimdir

• Bu zenci merakı nedir anlamıyorum arkadaşlar...Bir şehir efsaneleridir gidiyor :) Bir bayan diğer arkadaşına hava yapmak için yok bir zenciyle beraber olmuş şöyle böyleymiş diye atıp tutuyor.Sonra da inanan bayan şehir efsanesine devam ediyor :) Bayanlar zencilerin biz beyazlara göre evet fizyolojik olarak değişiklikleri var bilimadamları bu konuya zamanında zencilerin köle olarak kullanılması tezini savunuyor.Kasları biz beyazlardan daha gelişmiş adamların kölelikten DNA ları değişmiş bu doğru...Ben uzun süreler spor yaptım halen de ara ara yapmaya devam etmekteyim.Benim bir kası istediğim hale getirmek afaki olarak 1 sene uğraşmam gerekirken bir zencinin en fazla 8-9 ay uğraşmasıyla aynı seviyeye gelibiliyoruz.Gelelim alet olayına... :) P*rno filmdeki zenciler özel seçilmiş belli başlı kişilerdir.Herkesin zannettiğinin aksine zencilerin aletinin hepsinin boyu büyük olacak diye bişey yoktur bu bir şehir efsanesidir bayanların bilgisine... :)

• son kararın mı?:)

• Ben açık tenli severim..

• farklı olabilirdi...isterim

• ben isterdim ne yalan söylüyeyim...

• istemezdim beyaz bisiyim zaten :D

• yaratıklamı sevişiyorsun pardon ? oda insan !

• 25 cm'e hangi bayan dayanabilir ki :)

• hocam açıkçası bende merak ediyorum bir zenci bayanla sevişmeyi ama çok kara olmıcak. açık kahve olucak teni o zaman çekici olabilir...

• bence deneme. kendi siyah (moda deyimle çikolata rengi bile olsa) cinsel bölge kapkaradır. Aynı çürümüş et gibi olur. Filmlerde görmedein mi?

• fazla esmer bir sevgilim vardı göğüsleri acayip oluyor ama farklı bir çekim gücü hayır demem

• ben işin yerlisiindeyim arkadaş :)

• kadınlar isteryebilir büyüklük merakından dolayı. ama erkek olarak istemem çünkü bayanlarınki de erkeklere orantılı olarak çok bol oluyormuş :) sadece bayanların popolorı çok formda dik ve hoş duruyor

• Hayır kadın dediğin bembeyaz kaymak gibi olmalı

Yükleniyor...