Cinsel ilişkiye girmeden erkeği tatmin etmek?

Meraba arkadaslar.Uzun süredir ciddi bir ilişkim var ve artık sevgilim cinsellik yasamak istiyor farkındayım.Ben de hazırım fakat cinsel ilişki için henüz erken Bunu ilişkiye girmeden ona yaşatmak istiyorum ama en güzel şekilde tadmin ederek,sizce neler yapabiliriz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en güzel yolu şu yatağın ucuna otursun ayakları yerde, geriye yaslansın hafif elleri senin kalçalarında sen de onun üstüne oturmuş olacaksın ikinizin de ayakları yerde ama senin sırtın ona dönük olmalı yoksa zarın yırtılabilir..sandalyede oturmuş gibi düşün ama yatakta olmalı bu, onun üstüne oturup poponla git gel yapacaksın hızlı hızlı..ben denedim ilişkiye girmiş gibi oluyor,erkek boşalıyor, sende klitoral orgazm olabilirsin bu yolla

• mantklı :)

• emin ol çok iyi olacak:)

• benimki adet dönemine denk gelmişti,normalde birlikte oluyorduk,kanaması vardı,ağrısı da vardı, ne ilginçtir sürtününce ağrısı azalıyor sizde,öyle bir yol bulduk ki ikimiz de memnunduk sonunda :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Kismen mumkun olsada cok fazla uzu sure idare edemezsiniz bir erkegi bu sekilde

• bol bol elleşin:)

• erkek arkadaşın evlenmeden senden böyle bişey isterse ayrıl ondan. hayır gelmez öylesinden. seven sevdiğini incitmez. umarım öyle bişey istemez sizden diyeyim.

• deepthroat yap gitsin

• o nedir

• oral sexte son nokta

• Çözümü olduğunu sanmıyorum. Elini verirsen kolunu alamazsın. En iyisi açık açık konuşun anlatın birbirinize.

• çözümünü bulursan haber ver :D

• al eline sazı vur teline teline:))

• oral yapın :)

• oral yap penisi yala

• En guzeli oksamak masaj ve oral sex yapmaktir. 69 pozisynu ikinizi de cok mutlu eder

• en doğrusu bizde aynısını yapardık bacak arsına sürterek gayet güzel oluyor öncesindende işi sağlama almak için 1-2 kez arkadaşına elizabet yaptınmı olay bitmiştir

• nasıl yani

• Öncekileri Göster
    • peki saol

• sende canım

• ılk bıkac kere elnle boşalt sonra agzınla boşalt sonra 69 daha ılersı zaten sex tir

• Öpüşüyor musun peki?

• cinsellik yasamadık henüz kısa süreli öpüsmeler oldu

• Uzun öpüşerek rahatlatabilirsin.

• ağzına al bebeğim.

• kafana göre takıl nasıl olsa biz ne desek boş yapma desek yapacan nasıl istiyosan onu yap sen

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...