• Sor
  • Bence

Hiç bacak arası ilişkisine girdiniz mi?

:D Buda çok seksi bir cinsel birleşme yöntemi...Erkek basitçe kadının kukusuna değil ama bacaklarının arasına sürtüyor pipisini. Kadın bu pozisyonda... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bende denedim.Klitorisi de uyardığı için zevkli oluyo bi çeşit önsevişme.İyice ıslanıyo bunu yapınca .)

• ne kadar ıslanıyoki?

• Öncekileri Göster
    • Cevap - Nick uyumu :)))

Bacaktan akacak kadar ıslanma - Rainy :)))

• bana özel mesaj atarmısın sana birşey sormak istiyorum,aslında sormayada çekiniyorum ama

Erkekler Ne Diyor 35

• Daha yenimi keşfediyosun bunu.

• anlamadım

• Pipi hee pipiNe diyim yani sen koskoca organa pipi de, hiç yakışıyor mu :D

• :D yarros

• O ne la yarros, eros gibi bir şey oldu bu da cinsel partnerleri mi buluyor :)

• içeri kaçabilir dikkat

• heyecani orda zaten :D

• Öncekileri Göster
    • fake make gideri var diyosun

• bacak arası seks seviyor diye fake oldu iyi mi

• güzel olur merak etme.

• acayip zevkli :))

• Ön sevişme sırasında zevkli ve güzel bir aperatif oluyor. Denemeyenlere tavsiye ederim

• sonunda nalayan biri cikti

• İnsanların hayal dünyası baya küçük galiba, farklı şeylere kalkışmıyorlar hiç

• profildeki resmi görünce bitkisel hayata girdim :)))

• :D:D

• Kadın açısından bilmiyorum ama erkeğe pek zevk vermez gibi.

• işi biliyon panpa :)

• owww yeah :)

• tüm yorumları okudum ama pozisyonu tam olarak anlayamadım :( biri anlatabilirmi nasıl yapılıyor :)

• kadın bacak bacak üstüne atıp yan yatınca söylediğin pozisyon oluyor. kız bakireyse aynı durumu ayakta yapar sürttürürsen kız kendini bırakır sana. iki türlü de denedim. mükemmel oluyor.

• kişiye göre değişirsürtecek çok yer var vücuttabu arada benim bildiğim pipi çocukta olur ! ? .

• bir kızla otele gittik girdikten sonra namus ayakları tasladi ağladi felan sanki otele zorla sokmuşum:)neyse o gece bacak arasına sokarak defalarca boşaldim mecburen o öğrettti zaten.bir kaç gun sonraki görüşmemizde ise direk verdi.3-4 ay beraber olduk sonra başka limanlara yelken açtı :)

• :))Şimdi aklıma o geldi:)bir sevgilim vardı,her birleşmeden önce mutlaka bi 10-15 dakika bu yöntemle kendinden geçiyordu,bayan için zevklidirde erkek için zor ,hele birde penisi araya alıp sıkıştırıp kırmaya kalkıyorsa:)))))))))

• muthıs bırsey dıyebılırım yapılabılır tawsıyede ederım :)

• Çok zevklidir kaşık pozisyonunda başlanır devam eder.Birleşmemek için zor tutar iki tarafta kendisini.Klitorise baskı yaptıkca daha da zevk alır partner.

• Çok eskilerde kaldı. Şimdi daha yaratıcı olma zamanı..

• denemedim ama denemek isterim..ilginç olsa gerek...

• Nip Tuck hayranı bakire kız sorusunu kes

• asdfghjkl

• Katıldım ama eksiledim.

• eksiledim ama sebebi yok

• kabul etmem gerekir ki zevkli bir yöntem.

• Dershane de denemistim de kuruyo hemen.

• hiç yapmadığım şey ama o profil resminden hemen sonra ekledim niyeki ? :D

• sen kendini bunlarla mı avutuyorsun ? waaaah yazık acıdım sana ...

• :D avutmaktan bahseden olmadi sanirim bende evliyim :D sen benim yazilarimi okuyarak kendini avut bakalim kanki

• :D hahayt menepoz sana girmesin önce, ne varki? :D olayi alaya baglamaya gerek yok ,biz herseyle ugrasiriz, evlendik diye illede sirf sok cikar takilmamiza gerek yok yani :D bu tür oyunlarda ön sevismeye katilarak seksi olabiliyor :D ama siz ne anlarsiniz armutlar

• Fotografı görunce birden içime sogukluk geldı..metni okuyamadım...

• üzerine kalin birsey giyin

• :))

• Lisede bıraktım sürtünmeyi.

• eğlenceli olabilir ama beni tahrik edeceğini sanmıyorum

• kuku ?

• pipi?

• Öncekileri Göster
    • direk yazmamış anla işte erkekte pipi kadında ki ... o demek ?

• hmmm şunu baştan desene ya allah iyiliğini vermesin

• :D sen bu aralar film milm izleme :D

• Ne diyeyim sana bilemedim ki şimdi :)Ortalığı karıştırmaya bayılıyorsun değil mi :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç anlamadım:)

• evet müthiş keyif verici bir pozisyon ama dayanması güç en fazla 1 dakika dayanabiliyorum

• bence daha çok dayanabilirsin

• bazen yapıoruz özellkle dizlerin omuzda olduğu pozisyonda partnerin ayaktaysa çok güzel oluyo tam geldiği son nokta klitorise denk geliyo ...ben çok seviyorum

• evet bencde eglenceli denemsdik bir defa:)))

• eğlenceli bence de :) ama sonunda içimde isterim onu

• kuku pipi sürtünme? yaş olmuş 22. yakında menopoza girceksin uğraştığın şeylere bak :D

• :D:D:D:DD süper.. +1

• Öncekileri Göster
    • :)))) koptummm :))))) tahrik oldu tenderness :D

• Hahahah Müthiş muhabbet dönmüş, hadi daha fazla laf sokma bekliyoruz, alevlendir burayı alevin kızı :D

Yükleniyor...