Hiç bacak arası ilişkisine girdiniz mi?

:D Buda çok seksi bir cinsel birleşme yöntemi...Erkek basitçe kadının kukusuna değil ama bacaklarının arasına sürtüyor pipisini.Kadın bu pozisyonda tabi ki bacaklarını birleştirmesi gerekiyor.Hem kadının bacaklarının arasına hem de alttan kadının kukusuna değiyor pipi yani. Size zevk verecek bir pozisyon mudur?Bence çok eğlenceli :D Deneyen varmı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bende denedim.Klitorisi de uyardığı için zevkli oluyo bi çeşit önsevişme.İyice ıslanıyo bunu yapınca .)

• ne kadar ıslanıyoki?

• Öncekileri Göster
    • Cevap - Nick uyumu :)))

Bacaktan akacak kadar ıslanma - Rainy :)))

• bana özel mesaj atarmısın sana birşey sormak istiyorum,aslında sormayada çekiniyorum ama

Erkekler Ne Diyor 35

• Daha yenimi keşfediyosun bunu.

• anlamadım

• içeri kaçabilir dikkat

• heyecani orda zaten :D

• Öncekileri Göster
    • fake make gideri var diyosun

• bacak arası seks seviyor diye fake oldu iyi mi

• Pipi hee pipiNe diyim yani sen koskoca organa pipi de, hiç yakışıyor mu :D

• :D yarros

• O ne la yarros, eros gibi bir şey oldu bu da cinsel partnerleri mi buluyor :)

• güzel olur merak etme.

• acayip zevkli :))

• işi biliyon panpa :)

• owww yeah :)

• Ön sevişme sırasında zevkli ve güzel bir aperatif oluyor. Denemeyenlere tavsiye ederim

• sonunda nalayan biri cikti

• İnsanların hayal dünyası baya küçük galiba, farklı şeylere kalkışmıyorlar hiç

• profildeki resmi görünce bitkisel hayata girdim :)))

• :D:D

• Kadın açısından bilmiyorum ama erkeğe pek zevk vermez gibi.

• tüm yorumları okudum ama pozisyonu tam olarak anlayamadım :( biri anlatabilirmi nasıl yapılıyor :)

• kişiye göre değişirsürtecek çok yer var vücuttabu arada benim bildiğim pipi çocukta olur ! ? .

• Çok zevklidir kaşık pozisyonunda başlanır devam eder.Birleşmemek için zor tutar iki tarafta kendisini.Klitorise baskı yaptıkca daha da zevk alır partner.

• hiç yapmadığım şey ama o profil resminden hemen sonra ekledim niyeki ? :D

• sen kendini bunlarla mı avutuyorsun ? waaaah yazık acıdım sana ...

• :D avutmaktan bahseden olmadi sanirim bende evliyim :D sen benim yazilarimi okuyarak kendini avut bakalim kanki

• :D hahayt menepoz sana girmesin önce, ne varki? :D olayi alaya baglamaya gerek yok ,biz herseyle ugrasiriz, evlendik diye illede sirf sok cikar takilmamiza gerek yok yani :D bu tür oyunlarda ön sevismeye katilarak seksi olabiliyor :D ama siz ne anlarsiniz armutlar

• Fotografı görunce birden içime sogukluk geldı..metni okuyamadım...

• üzerine kalin birsey giyin

• :))

• kadın bacak bacak üstüne atıp yan yatınca söylediğin pozisyon oluyor. kız bakireyse aynı durumu ayakta yapar sürttürürsen kız kendini bırakır sana. iki türlü de denedim. mükemmel oluyor.

• bir kızla otele gittik girdikten sonra namus ayakları tasladi ağladi felan sanki otele zorla sokmuşum:)neyse o gece bacak arasına sokarak defalarca boşaldim mecburen o öğrettti zaten.bir kaç gun sonraki görüşmemizde ise direk verdi.3-4 ay beraber olduk sonra başka limanlara yelken açtı :)

• :))Şimdi aklıma o geldi:)bir sevgilim vardı,her birleşmeden önce mutlaka bi 10-15 dakika bu yöntemle kendinden geçiyordu,bayan için zevklidirde erkek için zor ,hele birde penisi araya alıp sıkıştırıp kırmaya kalkıyorsa:)))))))))

• muthıs bırsey dıyebılırım yapılabılır tawsıyede ederım :)

• Çok eskilerde kaldı. Şimdi daha yaratıcı olma zamanı..

• denemedim ama denemek isterim..ilginç olsa gerek...

• Nip Tuck hayranı bakire kız sorusunu kes

• asdfghjkl

• Katıldım ama eksiledim.

• eksiledim ama sebebi yok

• kabul etmem gerekir ki zevkli bir yöntem.

• Dershane de denemistim de kuruyo hemen.

• Lisede bıraktım sürtünmeyi.

• eğlenceli olabilir ama beni tahrik edeceğini sanmıyorum

• kuku ?

• pipi?

• Öncekileri Göster
    • direk yazmamış anla işte erkekte pipi kadında ki ... o demek ?

• hmmm şunu baştan desene ya allah iyiliğini vermesin

• :D sen bu aralar film milm izleme :D

• Ne diyeyim sana bilemedim ki şimdi :)Ortalığı karıştırmaya bayılıyorsun değil mi :D

• o kadar uğraşma ya o duruma gelmişken boş geçme :D:D

• buda güzelmiş yani...

• senden öğreneceğimiz çok şey var bizim..

• halk arasında buna sürtünme yoluyla ilişki deniyor

• evet denedim. kız arkadaşım bakire olduğu için bacaklarını birleştiriyordu bende vajinasına doğru sürtüyordum ama çok zevk alıyorduk ve deflarca boşalıyordu o.Zaten o kukunun görüntüsü benibitiyor.Beyaz tenli seviyorum ama birde pembe olmalı kuku

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç anlamadım:)

• evet müthiş keyif verici bir pozisyon ama dayanması güç en fazla 1 dakika dayanabiliyorum

• bence daha çok dayanabilirsin

• bazen yapıoruz özellkle dizlerin omuzda olduğu pozisyonda partnerin ayaktaysa çok güzel oluyo tam geldiği son nokta klitorise denk geliyo ...ben çok seviyorum

• evet bencde eglenceli denemsdik bir defa:)))

• eğlenceli bence de :) ama sonunda içimde isterim onu

• kuku pipi sürtünme? yaş olmuş 22. yakında menopoza girceksin uğraştığın şeylere bak :D

• :D:D:D:DD süper.. +1

• Öncekileri Göster
    • :)))) koptummm :))))) tahrik oldu tenderness :D

• Hahahah Müthiş muhabbet dönmüş, hadi daha fazla laf sokma bekliyoruz, alevlendir burayı alevin kızı :D

Yükleniyor...