Anal ilişki sonrası kanama normal mi?

Soru gayet açık net anal ilişkiden sonra kanama olması yürürken can yanması normalmi nasıl geçer

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eger sevgilin hayvan gibi krem surmeden vajinaya girer gibi yaptiysa bu yasadiklarin normal. Orasi on taraf gibi sulanan bir yer degil ve once alistirma yaparak yumusatmasi gerekirdi. Sonrada giris yaparken bol krem kullanmali ve girisi aniden yapmamali. Yavas ve minik girislerle alistirmali. Aciya gelincede yirtilma olmus makatta bir sure yapma hatta hic yapma cunku bunu hakeden biri degil. Hayvanla beraber olmak istiyorsan git at esekle yap enazindan onlar aciyi bilmezler zorlarlar. Sevgilim dedigin bunu dusunemedi mi canini yakti ve catlak olustu?

• Helal

• Öncekileri Göster
    • hic boyle dusunmedim

• Dogrusu bu senin degilde kendi zevkini dusunen aci cekmeni umursamayan seni sevmiyor demektir. Tek gecelik iliskilerimde bile can yakmadim. Karsimdaki de insan onun da zevki yasamak hakki. Senin sevgilim dedigin pislik seni dusunseydi bu soruyu sormus olmaz yasattigi zevkten ikinciyi ne zaman yapariz acaba diye dusunurdun.

Erkekler Ne Diyor 20

• Anal fisür olabilir. Basur varsa, basur memeside patlamış olabilir. Doktora görünmelisin.

• Çatlak oluşmuş olabilir.Kendi haline bırak geçmzse doktora görün ama bir daha da yapma derim.

• canı yanar ama kanama varsa sorun var hem çok tehlikeli

• şuan yok sabah külodumda kan vardı yataktan kalkamadım acıyor yürükende acıyor

• Öncekileri Göster
    • korkutma beni offf :(

• korkutmak istemem ama dikkat et risk yüksek

• hönk diye gırerse , kanamada olur. anus kaslarında deformasyonda olur.. boyle devam edersen eger kakanı tutamama gıbı sorunlarda olur..

• çocugun adını düşünmeye başla derim

• dostum anal diyo çocuk nerden çıkçak sıçacak mı çocuğu :)

• Öncekileri Göster
    • cahil gördün beni heralde :)

• cahil degilde korkmuş telaşlı :)

• Partnetin çok yüklenmiş belliki ondandır kanama ve acı ama bukadar izin verme makat vajina gibi esnek değildir esnediği zaman kendini toparlayamaz büyük abdesttini tutamazsın ilerde... Ağrıya çok sıcak olmamak şartıyla su iyi gelir krem ise anestol kullana bilirsin.

• hayvan altındakini ne sanıyo acaba

• ayıp oluyo

• sinirlendim kusura bakma yanlış anlama lütfen herşeyin bir usulü adabı var

• Anal ilişkide yeterince kayganlaştırıcı kullanmadıysanız ve acele ettiyseniz kanama olabilir. Makat bölgesinde fazlasıyla sinirler olduğu için çatlama söz konusu olabiliyor, ilişki sırasında ve sonrasında kanama gözlenebilir. Fakat fazla ağrı ve kanama söz konusu olursa dokora gitmeni tavsiye edebilirim.

• hiç kullanmadı

• Ooo post delinmiş olabilir

• ne diyosun be

• Öncekileri Göster
    • anlamadım ben

• Boşver sen doktora git en kısa zamanda başka bişi istemez .)

• arkadan cekıs yaptıgın zaman yururken sekız cızersı tabi n g..tünün üstüne oturamassın işte normal tabi cok normal motor arkadan darbe aldıgı zaman suspansıyon sıstemı bozuluyo ıste ıvme yapıyo sağ sol zıkzak cısıyosun

• dalga geçmeye başka yer bul

• Eğer çok zorlanırsa tabiki yırtılma ve kanama olacaktır. Anal ilişki sık sık yapılacak bir şey değil. İleride ciddi sağlık problemleri yaratır ve dışkıyı tutamama problemi yaşarsın. İlişki öncesi kayganlaştırıcı jel kullanırsanız daha az acı çekersin.

• İlk defa oldu durur veya yavaşlarsam alışamazsın dedi canım yandığını söyledim takmadı sabah külodumda kan vardı yataktan kalkamadım yürürken canım fena yanıyor nasıl geçicek

• Öncekileri Göster
    • normal ilişkiye girerim

• O daha iyi tabiki. Vajinal ilişkiden ikinizde zevk alırsınız. Ama onu da abartmayın :)

• eğer fazla zorladıysa normal..devam ederse doktora git

• oranın kasları wajina kası gibi değil tabiki acır kanar zevk alabilirsin belki ama ileride büyük abdestinide tutamazsın bülent ersoy gibi her yerde gaz kaçağı olur benden sölemesi

• aynı şekilde bir kere daha denerseniz gelecekde pamuk tıkayıp dolaşırsın ona göre

• :(

• normal bu zaman geçer yapa yapa anal da alışırsın

• rahat ol gecer olabilir böyle seyler. yalnız aklında bulunsun. krem flan değil anal jel kullan. ayrıca partnerin de acale etmesin ilişkinin basında...

• İlk defa oldu durur veya yavaşlarsam alışamazsın dedi canım yandığını söyledim takmadı sabah külodumda kan vardı yataktan kalkamadım yürürken canım fena yanıyor

• çok yanlış yapmış kendi zevkini düşünmüş seni değil.

• yapmazsan geçer.

• bu acıdan sonra bir daha yapmazssın heralde

• Hayır

• beceriksiz adamın eline düşmüşsün

• geçmez, kıçının üzerine oturamazsın bir süre, ne sandın analı ?

• yürürken ve otururken acıyo ne yapsam geçer

• bepanthen sür , belki biraz acısını alır

• denicem sağol

• normal değil mikrop kapabilirsin dikkat et

• nasıl yani

• Öncekileri Göster
    • normalde normal yolla ilişkiye giriyoruz o istedi
      moralimi bozdun

• kusura bakma moralini bozman için söylemedim, ancak haklı olduğum noktalar olduğunu düşünüyorum, bir insan kaç kişiyi sevebilir, kaç deneme hakkı vardır, sen kadınsın benden daha iyi bilirsin her yeni gelen bişeyleri senden götürür, eskisinden bişeyler bırakır yani bu gençlik değil, hormonlar değil, aşk değil, hata değil, bu yaşam tarzı bana göre ünide iş yerinde konu komşunda, bu bir kafa yapısı bir yaşam tarzı kimsenin bişey demeye hakkı yok ama.. ama işte..hiç birimiz masum değiliz, ona üzülüyorm

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yaptı öyle

• anlamadım ?

• Öncekileri Göster
    • Tam bir ahrazmış nereden buluyorsunuz bunları alışamazmış falan ne oluyor öyle neyse geçmiş olsun

• Hayatın boyunca bir daha yapacak mısın çok mu güzeldi :)))

• normaldir. 1az dar geldiyse kendini kastıysan acı ile olabilir. tavsiye kendini tam olarak hazır hissetmeden anal giriş yaptırma. anal esnasında da kendini kasma. ilişki öncesi bebe yağı hem penis hem anüs iyice yağlanırsa daha kolay olur canım

• tam bir öküz işi bilmeyenle işe ne gidiyon sen :D iyi biyerin falan yırtılmamıs :P

• daha ne yırtılacakdı yırtılacağı kadar yırtılmış zaten

• Dogru soyluyon o yuzdende kanamıs zaten

• İlerde dışkını tutamayabilirsin.

• bildiğin öküz skmiş seni.. kusura bakma da düşüncesiz adam madem yapıyor o işinde bir kuralı var .. lakk diye olmaz o iş

• ayıp olmuyomu ya :(

• olmuyo be canım o sana ayıp yapmış :/

Yükleniyor...