Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Gerdek gecesinde neler yaşanır?

Gerdek gecesinde neler yasanir? ve bayan icin ilk deneyimse, erkek bu konuda ne yapmali..

ve bence o gece erkek ve bayan fazla alkol tukketmemeli, sizce?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• alkol tüketmemeli dedigine göre sen işi biliyorsun neden sordunki bu soruyu o zaman ):)::

0|1
    • Yok ya sadece evlendigim insanda benim gibi herseyi hatirlasin isterim.

• tabiki hatırlanması gereken bir gece olması gerekk):):):

sonraki gecelerde neden olmasın dimiii):)):

• seçimin için ayrıca teşekkürl..:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Alkolün terine bence çikolata tercih edin, ve sevişmenizi uzun tutun, sen doruga çıkmak üzereyken girmesine müsade et,kendiliğinden gerisi gelir.

0|0
  • Gerdek gecesi yaşayacaklarınızı bir gece sonrasına erteleyin. Hem kafanız slim olur hem de daha iyi anılarınız olur. Karşılıklı eşinizle konuşup anlaşın. O geceyi özel kılın. Ama o kafayla yaparsanız. Herhangi bir şey olabilir. İyi veya kötü. Bunu bilemezsiniz.

0|0
  • karşılıklı saygı. ve sakinlik.

0|0
  • arkadaşım ön sevişmeyi uzun tutun biraz o gece güzel geçer korkacak bir şeyde yok zaten fazl içmeyin derim ama bir iki sek votka güzel gider :D

0|0
  • Erkek ne yapmalı yönlendirmeli ayrıca alkol olamamalı o gece hayatın en önemli anlarından biri o geceyi hatırlamamak istemez kimse :)

0|0
  • o kadar özelki benim için asla anlatmam

0|0
  • bir bekar olarak bende bilmiyorum maydonoz olmak istedim :)

0|0
  • yaşanan şey; uzun bir cinsel birlikteliğin ilkinin biraz da zoraki yapılmasıdır...

0|0
  • gergin ve korkuyorsan biraz içip gevşemelisin kolay geçer

0|0
  • kesinlikle ne yaparsan yap alkolsüz yap. kurallar aynı degişmez sakin bir mücadele ile çıkarsınız sahaya sert hareketlerden kaçınırsınız maç berabere biter genelde sonra dügünün verdigi yorgunlukla uyur gidersiniz :)

1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadın Ruhundan Anlaması lazım ama nerde

0|0
  • sevgilimleyken ne yaşıyorsam aynı şeyler herhalde bir değişiklik olacağını sanmıyorum

0|0
  • İlla ilk gün olacak diye birşey yok.. Sev, öp ama baktın korkuyorsun ertele..

1|0
  • bencede alkol olmamalı doğru düzgün hatırlamak isterim ben o geceyi ömrüm boyunca unutmayayım..

1|1
  • azcık iç canım rahatlatır da sarhos olma gerısını bırak kasma olur gider...

0|0
  • Birer ikişer kadeh bir şeyler için. Korunun.

0|0
  • düğünde yorulmadıysanız sevişin. yorulduysanız yatın uyuyun, uğraşmayın.

0|0
Yükleniyor...