• Sor
  • Bence

Gerdek gecesinde neler yaşanır?

Gerdek gecesinde neler yasanir? ve bayan icin ilk deneyimse, erkek bu konuda ne yapmali.. ve bence o gece erkek ve bayan fazla alkol tukketmemeli,... Daha Fazla

En İyi Görüş

• alkol tüketmemeli dedigine göre sen işi biliyorsun neden sordunki bu soruyu o zaman ):)::

• Yok ya sadece evlendigim insanda benim gibi herseyi hatirlasin isterim.

• tabiki hatırlanması gereken bir gece olması gerekk):):):
      sonraki gecelerde neden olmasın dimiii):)):

• seçimin için ayrıca teşekkürl..:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Alkolün terine bence çikolata tercih edin, ve sevişmenizi uzun tutun, sen doruga çıkmak üzereyken girmesine müsade et,kendiliğinden gerisi gelir.

• arkadaşım ön sevişmeyi uzun tutun biraz o gece güzel geçer korkacak bir şeyde yok zaten fazl içmeyin derim ama bir iki sek votka güzel gider :D

• bir bekar olarak bende bilmiyorum maydonoz olmak istedim :)

• yaşanan şey; uzun bir cinsel birlikteliğin ilkinin biraz da zoraki yapılmasıdır...

• o kadar özelki benim için asla anlatmam

• Erkek ne yapmalı yönlendirmeli ayrıca alkol olamamalı o gece hayatın en önemli anlarından biri o geceyi hatırlamamak istemez kimse :)

• Gerdek gecesi yaşayacaklarınızı bir gece sonrasına erteleyin. Hem kafanız slim olur hem de daha iyi anılarınız olur. Karşılıklı eşinizle konuşup anlaşın. O geceyi özel kılın. Ama o kafayla yaparsanız. Herhangi bir şey olabilir. İyi veya kötü. Bunu bilemezsiniz.

• karşılıklı saygı. ve sakinlik.

• kesinlikle ne yaparsan yap alkolsüz yap. kurallar aynı degişmez sakin bir mücadele ile çıkarsınız sahaya sert hareketlerden kaçınırsınız maç berabere biter genelde sonra dügünün verdigi yorgunlukla uyur gidersiniz :)

• gergin ve korkuyorsan biraz içip gevşemelisin kolay geçer

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadın Ruhundan Anlaması lazım ama nerde

• sevgilimleyken ne yaşıyorsam aynı şeyler herhalde bir değişiklik olacağını sanmıyorum

• bencede alkol olmamalı doğru düzgün hatırlamak isterim ben o geceyi ömrüm boyunca unutmayayım..

• o anın hatırası farklı olmalı değilmi?

• evet tabiki

• azcık iç canım rahatlatır da sarhos olma gerısını bırak kasma olur gider...

• İlla ilk gün olacak diye birşey yok.. Sev, öp ama baktın korkuyorsun ertele..

• nere erteliyorsun o gece işin bitmesi lazım

• bazı ertelemeler masum degildir :)

• Eşiniz korka korka devam edeceksiniz yani? Yazık

• Birer ikişer kadeh bir şeyler için. Korunun.

• heheh :) hastasıyız doktorun =)

• düğünde yorulmadıysanız sevişin. yorulduysanız yatın uyuyun, uğraşmayın.

Yükleniyor...