Gerdek gecesi karınız/kocanız gerdeğe girmek istemese sadece sarılıp uyumak istese tepkiniz ne olur?

DişiAslan-_-
İlk gecede çiftler genelde utanır vs. ki düşünsenize kim utanmaz ki hele de cinsel deneyimi olmamış biri için ilk gece korku ve endişeden ibaret, hadi herşeyi geçtim utangaçlık başlı başına ızdırap. İlk gece çiftlerin birbirine alışması için hem de gecenin daha romantik geçmesi için sarılıp uyumanın güzel bir tercih olduğunu düşünüyorum. Bir şeyleri aceleye getirmek yerine yavaş yavaş ve zamanla ilerlemenin doğru bir adım olduğunu hatta daha heyecanlı olabileceğini düşünüyorum
Her neyse sorumu tekrarlayım. Gerdek gecesi karınız/kocanız gerdeğe girmek istemese sadece sarılıp uyumak istese tepkiniz ne olur? Partnerinizin isteğini kabul eder misiniz?

Gerdek gecesi karınız/kocanız gerdeğe girmek istemese sadece sarılıp uyumak istese tepkiniz ne olur?

Güncellemeler
+1 yıl
Güncel
Güncellemeler
+1 yıl
Sorum tuttu valla :) Görüş paylaşan herkese teşekkür ederim :)
Güncellemeler
+1 yıl
Güncell :)
Gerdek gecesi karınız/kocanız gerdeğe girmek istemese sadece sarılıp uyumak istese tepkiniz ne olur?