Normal bir günde erkekleri nasıl tahrik edebiliriz?

Mini etek, sütyenini, yok memelerini göster demeyin. Atıyorum ben daha yeni yeni yakınlaştığım sevgilimi nasıl tahrik edebilirim?

Cafede bir yerde veya sahilde yürüyoruz ,nasıl çıldırtırım onu erkekler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dilini dudaklarının etrafında gezdir...Tabi kendi dilin kendi dudakların :P

• :)))) fikirlerim ergenler için not!a gerek yok :)

Soran arkdaşım bunu yap yeterli...anlamazsa yada coşmazsa salla gitsin zaten ondan sana hayır gelmez :)

• dondurma istiyor sancak kızı

• + başka :) ?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 17

• ona biraz tatdır mesela buluşmanızdan ayrılırken aniden dudağını öp kısa ama ve git. sonra o devamını istedikçe biraz ağırdan sat biraz daha ver ikincide gögüslerine dokundur ama bir defa, sonra devamı gelir

• Spora başladığını ve bacak kaslarının durumunu sor. Al elemanın elini bacağına koy kasıga biraz yakın. Hele bu etekle yapılırsa aman sabahlar olmasın derim...

• senin gibi bir hatun kişi onu çıldırtması zor olmasa gerek:)

• Çıldırtacaksın da ne olacak? Adamı ırzına mı geçirtecen. Erkeği gazlamak kolaydır da frenler bazen tutmaz, toslarsınız duvara, bir kaza olur mazallah. :)

• erkeklerı tahrık etmek kadar basıt bsy daha yok cevap ıcınde kadınsı hıslerınde icindeki sesi dinle:)

• magazada bir sey denerken kabinin perdesini cekerek, bak yakısmıs mı de...üstündeki gecelik olsun..allam kötü ornek oluyorum genc kızlara.tamam sustum len ben.

• Tut elinden bir mağazaya götür.iç çamaşırı almasını söyle.mesela tanga g string gibi bu bana yakışırmı de.

• Kaşınmamak gerek :))

• Sen az kaşın ama o ne kadar kaşır bunu bilemem. Belki fazla kaşıyabilir dikkatli ol. :)))

• tamam ismihakan abicim kaşınmıcam azçık kaşınıyım bari :):):):)

• Peki o zaman şöyle diyeyim sana; Başkalarından öğrenme, içgüdülerine güven. Sevgilini tanıyan sensin. Başkalarının taktikleri işe yaramaz ve muhtemelen yapmacık görünür. Doğal olmak ve kendin gibi davranmak hepsinden önemli. İçinden ne geliyorsa onu yap.

Ama kaşınma derken ciddiyim...

• Öncekileri Göster
  • bakışlarınla konuşmanla kendinden geçirebilirsin

• el ele tutuşacaksın sonra ona çok yakın duracaksın gögüslerini yakın durdugun için koluna sürteceksin ilk aşama sonra elini eline alacaksın ve elini sıkıca kavrayıp malum yere yakın koyacaksın çaktırmadan hafif hafif orana dokunduracaksın bak ne oluyor adam füze valla

• hmmm çaktırmadan dokundurmayı nasıl yapcam ya :):)

• çok yaptılar sana galiba ne güzel tarif etmişsin :P

• Vallahi bir filmde görmüştüm çift yemek yiyor.restaurantta.kadın kilodunu çıkartıp partnerinin eline veriyor.

• Bu söylenenlerden birini uyguladınmı?

• yabancı film dimi :) burası türkiye yapsında sevgilin görelim restaurantta :):)

• elbetteki beden dili ve yüz ifadesi ,ses tonu hepsinde seksi çağrıştırmalısın ,ayrıca hafif dokunuşlar açık fıkralar ve espriler de olmalı..anladın sen onu...ama bayağı olmadan ...))))

• senin bişey yapmana gerek yok bence o zaten senin yanında olmanla bile tahrik olacaktır. sen bunları düşünüyosan o kimbilir neleri düşünüyodur şuan. rahat ol yani

• yuz ifadeleri, dudaklari kullanisin ve bakislar onemlidir. ayrica bazi tahrik edici seyleri ansizin fisilda kulagina ya da karsinda otururken kendi boynununa cenene vb yavasca dokun.

• Gözlerinle davet etmesini öğrenmen lazım :)

• çocuğu çıldırtıp sonra annem göster ama elletme dersen gerek yok devamı gelicekse evine çağır yada bi otele gidelim de gerisini anlar zaten.

• ufak frikikler ver

• 18 yaşındayım ve yeni sevgilim nasıl eve gidelim otele gidiyim diyim yahuu :):) o desin ona dedirtmeliyim anladın ;)

• fermuarından içeri elini sok

• maksat çıldırtmaksa ve sen onunla sevişmek istiyorsan buna kesin karar verdiysen korkma ne şünmesi önemli değil, o istesin sen sonra verecek şekilde olsun istiyorsan ve teklif de ondan gelmesi gerekiyorsa biraz zaman gerek, çünkü o da hemen böyle birşey istersem yanlış anlar diye düşünüyordur. bu yüzden alıştıra alıştıra git veya niyeti belli et o anlar ne istediğini

• düşün bakalım yeni sevgilin 2.gün elini sana soktu ne düşünürsün bu kız hakkında mantıklı konusalım lütfen:):):)

Kızlar Ne Diyor 2

• bakışlarla

• bacagının ustune dogru dokun,o bolgeye yakın yerlere. böyle bilincsiz yapıyomus gbi.elin oralarda gezsn. :D

kafasnı gogsune daya mesela saclarını koklıcak opucekmıs gibi. o orda goguslernle basbasa fenalasır

• bencede doğru...bunları yaparken yüz ifadesinin de davet edici olması gerek...

Yükleniyor...