Balık etli ya da azcık şişman olan bayanlar da seksi olabilir mi?

Facede takılıyordum öyle bi konuşma gördüm. Şİşman kadınlar sexy olamaz diye. Çoğunlukla bayanlar kesinle olamaz diyor erkklerin firkirleri ayrışıyor. Bana göre balık etli kadınlar hoş oluyor hani bacakları inca bir bayan hoş olmaz diye düşünüyorm. Ben beğenmyrm mesale kendi bacaklarımı örneğin hadise aşk kaç beden giyer klipde beni bile hayran bıraktı o bacaklarına :) link bence en az böyle olunmalı. siz ne düşünüyorsunuz :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• balık etliler favorimdir ne o cıt kırıldım tipler kalori hesabı yapanlar yok diyetmiş yok tuzsuz yemekler beyenmez eşim yemek yemeli birde yemek yapmasını bilmeli bu sanattır

sunta kılıklı bisküvi ile beslenen bir kadın nasıl yemek kültürü cok gelişir ki bence çelişkili bir durum

Erkekler Ne Diyor 31

• çok zayıfta hoş durmaz az balık etli olması lazım bnce

• kadın dediğin ele avuca gelecek ammaaaa elden avuctan tasmayacak :)

• Onu diyen halt etmiş

• Valla ben öyle çıta gibi, kendine sıfır beden diyen, sıska hatunlardan hoşlanmam... Balık etli olacak, beli, kalçası filan hafiften büyük olacak...

Balık etli ile şişman arasında dünya kadar fark vardır... Ben sevgilimin beline sarıldığımda kemikleri batmamalı...

• Asla.Çoğu erkek hoşlanır ben hoşlanmam.

• çok şişman değilse seksi olabilir.

• Doğrudur şişman kadınlar asla seksi değildirler, hele bir de şişman olup ben seksiyim diyrnler yok mu öldürüyorlar beni.

Biraz balık etli olması iyidir kadının.Fakat her kadına da balık etli olmak yakışmaz, bazı kadınlar vardır, inceciktir ama insanın aklını başından alır.

Seksilik biraz da onu taşımakla alakalı.

• kesinlikle bebeğim

• benim için çirkin kadın yoktur sadece az votka vardır zayıf şişman farketmiyor yani

• ben kendi zevklerime göre sex yapacagım kadını ince belli, yada cok zayıf istemem şöyle avuçladın mı insanın eline gelecek biraz :))

• Çok zayıf olmak elbette ki iyi bişey değil fakat insanın bir güvenlik payı olmalı bu hususta 5 kilo aldığında göze çok batan bir vücuda da sahip olmamalı.

• yemeğin salçalısı kadının kalçalısı güzel olur ama aşırı olmayacak şekilde

• olabilir neden olmasın , hatta bir deri bir kemik olanlara göre daha seksi bile olabilirler

• zaten ben hadisenın fızıgıne hayranım işte fizik budurr ...

• teşekkür ederımm...

• zengin olunca alıcam sana onu

• bi kadın kilolu yada zayıf olsada farketmez.. sexsiligi onda bitiyo..

• Bence balık etlı bayan her daım makbul ve sexı ben begenıyorum.

• Diğer faktörleri dışarıda bırakırsak balık etli iyidir:)

• link

bence balık etli kadınlar daha güzeller. en azından elini attığında boşa gitmiyo

• link

Olabilir, evet.

• 3 diorummm fena :)

• Öyle.. :)

• :) zevkler ve bakış açısı yine devrede :D

• Öncekileri Göster
  • her kadın güzel ve seksidir. ne demiş ruslar çirkin kadın yok az vodka var :D

• haksızmıyım esracım :D

• :D

• Tabiki Sexy olabilirler, yeterki vücutlarını iyi tanısın ve hareket kabiliyetlerini geliştirsinler... Hatta bence Balıketli kadın her zaman daha Sexy dir...

• kız dediğin etli butlu olacak elini kalçaya attınmı et gelecek et benim tercihim çoğunlukla balık etli olanlardandır seks te dayanıklı ve daha dayanıklıdır denenmiş ve onaylanmıştır :)

• evet hadisenin bacakları çok hoşuma gidiyo benim.pınar altuğunda öyle.ama balık etli kızlar sexy olamaz diye bişey yok

• kadın dediğin azcık ele avuca gelecek. ne o öyle kemik torbası gibi ortalıkta gezen tipler. kadının vücut yapısı bile zayıflığa el verişli değil. abartılı olmamak kaydıyla bence balık eti çok daha sexi ve daha yakışıyor.

• Balık etli iyidir de şişman nasıl olur bilemiyorum :D

• balık etli kız candır can :)

• Hadise tam bir kezban hem de en ağırı

şişko kızlarla da işim olmaz

• şişko kızlar üzülür eksiledim

• Eksiledim.

• Linke baktım da midem bulandı o nasıl bacak öyle öküz bacağı gibi

• Bayılırım balık etli nadide bayanlara :)

• yahu bayan dediğin böle azcık etli butlu olcak ..zayıf olup güzel görüncem diye bi deri bi kemik olanlar var ki iğrenç görünüyor.

• Balık etli bence daha seksi

• bu çok abartı olmuş o ne ya kafam kadar bacagı var=) ne çöp gibi olmalı nede çok kalın olmalı ortası ideal işte=)

Kızlar Ne Diyor 6

• ne de cok kilolu olmadır sonucda ne öyle incecik bacak sıfr beden ama göbek felan sarkmıs bi kadında çirkin oluo beea

• katılıyorum

• Hadise skinny jeans giyerse fazla hos durmaz ama ciplak guzel duruyor, ince bacaklar hem ciplak hemde skinny jeans le guzel duruyor

• erkekten erkeğe değişir kimi balık etli der kimi zayıf kimi kilolu ama tabi zevkler tartışılmaz bence göze güzel gözüken zayıf ama vücut hatları belirli

• balık yada şişman bel kalçaya göre ince kıvrımlıysa sexi görünür.

• Koca göbeğine de dikkat ettin mi hadisenin?

• "Bayan diyen kişilerle muhattap olmuyorum. Kadının anlamını bilen kişilerle mutlu mesut tartışabilirim."

Şurada okuduğum en, en güzel eennnn güzel yorumdu-cevaptı. Bayan ne yaaa... Erkek varsa yanında Kadın vardır.

• Bayan diyen kişilerle muhattap olmuyorum. Kadının anlamını bilen kişilerle mutlu mesut tartışabilirim.

• 1.60 boy 50 kilo sexilik için önemli değil. bi kere sexiliğiniz hakkında yorumu siz yapamazsınız. ayrıca halen anlamadıgınız şey sexilik acısından bayanın bayana yorum yapması sacmalık. sexüel bakabilmek için karşı cins olmak lazım. hadiseye bakan erkeklerin yüzde 80 ni en azından sexi bulur. sen kiloyla boyla sexiliği karıştırıosun güzelim. hadisenin kılı olabilsen keşke :)

• Öncekileri Göster
  • Bugün biriyle bu konuyla ilgili tartıştım bende.Öncelikle şunu bilmek gerekiyor seksiliğin fizikle bir alakasi yok güzellik ve çirkinlikle alakasi yok açık giyinmekle hiç ilgisi yok. Seksilik insanın içinden gelir.seksi insanı seksi yapan kıyafeti güzelliği fiziği değil bakışları dokunuşları davranislaridir.

Yükleniyor...