Erkekler nasıl vücuttan hoşlanır? victorias secret mankenleri gibi mi yoksa beyonce gibi mi?

begendiğiniz vücut,kız arkadaşımda olsun dediğiniz,görünce içinizi kıpır kıpır ettiren vücut hangisidir? victorias secret mankenleri gibi mi yoksa beyonce gibi mi?

Anket Sorusu

• Victorias secret mankenleri gibi A seç
  • Beyonce gibi B seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Meleklerin yüz güzellikleri yeter.

• Beyonce nin yüzüde çok taş amaaaaa :)

• Taşı falan bilmem ama Beyonce'nin yüzü bildiğin çingene :D

• ohaa şuan şoklardayııııııııım :DD

Erkekler Ne Diyor 16

• Tek cevap var:Of course BEYONCE

• rachel nıchols

• Viktorya , Victorias , Victoria Tabiki beyonce gibi o kadının kalçaları yeter sade

• onlar nasıl oluyor bacım secret mecret anlamayık biz :D

• yani şöyle link beyonce de böyle link vücut olarak soruyorum :)

• Öncekileri Göster
    • ya seni kendime yakın gördüm soruyım bir soru :) madem erkekler böyle 2. vücut gibi seviyolar neden fashion tv izlerken boşalırlar? töbe ya çok açık oldu ama idare et :D

• bizim evde fişın tv yok :D

• 2 side değil banu alkan idolüm :)

• Rihanna, Beyonce mankenlerden her zamanki gibi Adriana Lima..Çoğu manken hiç seksi değil.

• sıska manken gibi olmasında fark etmez

• beyonce iyidir iyi...

• beyonce yüzünü sevmiyorum. meleklerimmmm

• Scarlett Johansson gibi olmalı :D

• link bunun gibi olsun isterdim:D

• Hiçbirisi. Ben normal vücutlu Türk kızlarından hoşlanıyorum. Minyon çıtı pıtı narin bir kız tercih ederim.

• viktorya sikrıt mankenleri gibi

• aşırı tombiş olmasında farketmez

• beyonce iyi ama ilerleyen yaşlarda hiç çekilmez...

• zenci ve kökenleri sevmem ayrıca erkek gibi baldırları var iğrenç beyonce...

Kızlar Ne Diyor 1

• zayıf mı dolgun mu diye kıyaslıyorsun da, Beyoncenin fiziği dolgun ama çok sıkı ve düzgün bir dolgunluk, bizim türk kızlarının hepsi olmasa da çoğunda dolgun olanlar lömbür lömbür, portakal kabuklu, göbekli... ben sıkı bir dolgunluktan yanayım... ha benim vücudumu soruyorsanız, spor yapıyorum yağım pek yok, 170e 55

• o zaman senın vucudunla tanısmak ıstıyrum:D:D

Yükleniyor...