İlk ilişki nasıl geçti, neler düşündünüz, ne yaptınız, ne yapmak isteyip de yapamadınız?

İlk ilişki; nasıl bir fantezi kullandınız ne hissettiniz ve hoşunuza giden şey neydi? İlk ilişki nasıl geçti, neler düşündünüz, ne yaptınız, ne yapmak isteyip de yapamadınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilk ilişki rüya gibi gelip geçer. ne fantazi kurarsın ne başka bişi. titreyen bacakların, üşüyen vucudun, kasılan çenen...hissettiğin tek şey şaşkınlık ve hayal karakteri olduğundur.

Erkekler Ne Diyor 9

• Gncken tek hayalim anal sexti.İlk iliskimde yasadim.Sanirim kendimce sansliyim:))))

• devam et neler yaptın kıza?

• ooo ilk ilişki daha ozamanlar 14 dümdeydim komşu kızı vardı benden yaşça büyüktü ama okadar güzeldi onu hep düşünüyordum o muhteşem fiziği beni benden alıyordu onları hayal edip az m... yapmamıştım sonradan kafaya koydum onlar benim olmalıydı o g... portakal sıkar gibi sıkmalıydım o b... okşamalıydım benim olmalıydı ilk zamanlar evine gidip çıkıyordum türlü bahanelerle ailesi çalışıyordu o evde yanlız kalıyordu sohbet ediyorduk arada iş atıyordu ama cesaret edemiyordum birgün otururken dans müziği açtı hadi dans edeceğiz dedi dansı yaparken dayanamayıp ne olursa olsun dedim elimi totosuna attım ilk önce nazlanmıştı ama daha sonra baktım birşey demiyor işi ilerletip içeriye soktum elimi, elim artık o malum yerdeydi yumuşacıktı pamuk misali oda hemen elini oraya attı sevdi biraz sonra götürdüm yatak odasına soydum ikimizde çıplaktık artık artık o benimdi sadece benimm delicesine yatak odasında ve banyoda duş alırken yapmıştık hayallerim gerçek olmuştu artık nasıl hoşuna gittiyse hergün çağırıyordu beni uzun süre böyle gitmişti o günlerimi hiç unutamam birçok şeyi onun sayesinde öğrenmiştim...

• heyecandan başka birşey kalmadı aklımda...

• aşkı yataktan ibaret sanmıştım.. ilk cinsel deneyim lise 2 deydim. komuşumun kızıydı benden 4 yaş büyüktü ve bana çok şey öğretti. şuan sevdiğim ile birlikte yeniden doğmuş gibiyim sanki ilkimde o sonumda..

• YER OLARAK PEK MÜNASİP BİYER DEĞİL çatı katıydı (!) :D ama aşık olduğum ve gözümün başkasını görmediği bi kız olduğu için tamamiyle çok zevk aldım. fantazi ise bildiğin 62 :D:D

• tüfek omuza desem bi çağrışım yaparmı :D

• 62 ne bilmiyrum .D

• Hatırlamıyorum .

• Evet epey bir zaman geçti .

• çok oldu heralde hatırlamıyosn .d

• ilk ilişkimde kadınla sevişirken geldimi geldimi diye sordu ve tam boşalma anında beni üzerinden itmesi bütün zevkimi kaçırmıştı

• Hiç olmadı hayallerimde çok fantazi kullandım :D

• Klavyeye dökmeye kalksam kolum kopar :D en ince detayına kadar anlatmak lazım ki tadı çıksın :D

• hayalinde ne vardı .d ?

• çok şey öğrendım ondan çoçuktum olgun olarak çıktım, iyi ki sevmişim onu...

• gızlı yaz,merak ettim.

• ooo sımdı yazarsam kınarlar benı

• ben sevişme olarak sormuştum :) Yazmaya elim varmadı nedense ilişki dedim, burdan düzeltiyorum cinsel ilişki..

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk ilişki bakire olduğum için anal oldu vajinal istedim ama yapmadım.artık aramızdaki tüm duvarların kalktığını düşündüm

• hayatımdaki en heyecanlı an,kalbimin bi daha öyle çarptığını hatırlamıyorum ve sonrasında gelen hiç tanımadığım bir his.Vajinamdaki dolgunluk hissi.hey gidi günler hey.bi zamanlar ben de gençtim d:

• hehehe :D:D 100 yaşında gibi anlatmışın çok komik:)) süpersin :) torunlarada böyle anlatcanmı ilerde :P yaa torunnn zamanında ben yaptım ama işte bak şimdi halime :P

• çok korktum ve bu yüzden bütün isteğim kaçtı :(

• çok istiyordum ve çok seviyordum:)

• aaa, korktuysan neden yaptın o zaman ? :(

Yükleniyor...