Neden boşalamıyorum?

Arkadaşlar ilişkide bir türlü boşalamıyorum sevgilime çok acıyorum uğraşıyor uğraşıyor içime girip çıkıyor fakat boşalamıyorum ya da boşalıyorum da bilmiyor muyum bir kadın boşaldığını nasıl anlar bana yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence tam tersi oralla başlama alışmaya ve gir çık yapması zaten kadınların ilk aşamada güzel olmaz bence üzerine çık sen istediğin gibi yap o hareket etmesin en iyi şekilde nasıl hissediyosan uzun uzun yapmalısın emin ol bi kaç seans sonra harika zevkler alırsın... ama onunda boşalmaması şart ...

Erkekler Ne Diyor 6

• eliyle beya sana oral yaparak boşalmayı denedinzmi

• partnerin işi bilmiyordur bence..

• sevgilin o kadar hızlı olsun ki hiç durmasın buna dayanabilcek kimse yoktur mutlaka boşalırsın kadında boşalma zaten kasılma ve vucutta titreme şeklinde olur istem dısı ellerin asırı titremesi durumu bunu yaşamadıysan hiç boşalmamıssın demektir. sevgilin o kadar hızlı olunca haliyle cabuk boşalır uzun suremez ben yine boşalamam dersen geciktiriciler var ve onerebilirim.

• ön sevişmeyi uzun tutve sana uzun süre oral yapsın.. zaten sende ki istek fazlalaşıcak.. ve pozisyon degiştirerek daha fazla zevk aldıgın pozisyonu bul dvm et.. sonucu görürsün ;)

• Mastürbasyonda da aynı sorun var mı?

• oral yapmasını ve bir miktar parmaklamasını iste

Kızlar Ne Diyor 4

• boşaldığını anlamaz mı insan ya. boşalmıyorsundur.. doğru pozisyon denemiyor olabilirsiniz.. üstte olmayı dene :)

• boşalmak derken erkekte olduğu gibi fışkırtmayı bekliyorsan öyle birşey yok ateş basar nefes alışverişin kesik kesik olur karnında kasılmalar başlar sırtında bir karıncalanma ve bacaklarını hissetmezsin tabi bunların hepsi 10 15 saniye içinde olur işte o an orgazm oluyorsun demektir

• hahaha yapmayın gözünüzü seveyim. KADINLAR BOŞALMAZ ORGAZM OLUR! sakın bir daha böyle gülünç bir kelime kullanma. kadın organı erkek gbi tabir edicek olursam attırarark zevke gelmez :D kadının dış dudakları arasındaki birleşimde içte kalan, karın bölgesine yakın kısımda küçük bir yapı vardr(klitoris). bir sürü sinir uzamı bulundurur çok hassastır. bu yapının uyarılması sonucu klitoris kadından kadına değişen ölçülerde büyür. küçük bir penis gbi düşün :) ve seni zevke yani orgazma(tittreme kasılma) getirende budur. onunla oynarsın farkı sende anlayacaksın;)

• aynen sana katılıyorum kadnlar bosalmz anck zevk suyu akar

• odaklanımıyorsundur ya da partnerın becerıksızdır

Yükleniyor...