Geniş vajinaya ne yapabilirim?

Ben dar olmasını istiyorum ama mastürbasyon yapa yapa genişledi sanırım biraz ne yapabilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaşım merhaba,Mastürbasyon sırasında ve muhtemelen hemen sonrasında gördüğün için genişlediğini düşünüyorsun... Oysa bu şekilde bir genişleme çok da olası değil... İstersen mastürbasyon yapmayacağın bir an bakarsan aslında düşündüğün gibi olmadığını göreceksin...Yani vajinam genişliyor endişesiyle aldığın zevkten vazgeçmene gerek yok... Bu endişe yersiz...

• Teşekkürler :)

• Rica ederim...

Erkekler Ne Diyor 26

• boşver bir şey yapmana gerek yok daha iyi işteee mastrubasyon yapa yapa derken o kadarda değilll bir şeyler sokmuyorsun değilmi ?

• sokuyorum

• Öncekileri Göster
    • Nişanlıyım sevgilimle ilişkiye girdim sadece

• iyi inşallah evlenirsin...

• mast. yaparak vajina genişlemez. vajina kendini toplayabilen bir dokuya sahip. sıkılaşması için egzersiz yapabilirsin. çok basit bir egzersizi var. hani işeme anında durdurma için sıkarsınız ya. ya da işememek için sıkarsınız. o şekilde günde bir çok kez bu hareketi yap. egzersizi bu

• teşekkürler

• içine girmediyse bir sey genişlemez

• neler girdi oraya öyle genişlettin :)

• Genişler ama sıcak suda yıka sonra durula çeker o...:)

• bütün erkeklerde pipisi 1 metre olsun istiyor ellerine geçiyormu sende elindekiyle mutlu olmaya çalış

• spor yap..düzenli yürüyüş ve hafif ekzersiz yeterli bence..

• Mastürbasyonu kes uzun sure kendi kndini toparlar 1senede fazla diyorum.

• ne muhabbet dönüyo diye geldim ben. hadi hayırlı işler :)

• sen bence sert bişeyler sokuyorsun yavrucağa yapma kıyma ona yoksa normal bişekilde yapsan genıslemezdı :)

• olşan olmuış yapacak bişe yok valla :))

• ayak acma kapama hareketlerı yap yeterınden fazla dar olur vajınandakı kasları calıstır kedı gıbı olsun ama ıcıne gıren bısey yoksa sadece yuzeysel dıs kılıtorısten mast yapıyorsan buda demek oluyorkı kuzum vajınanda bır genısleme yok :)

• mastürbasyonla vajina genişlemez

• 1-İçine bir şey sokmuyorsan zamanla düzelir.2-Hemen düzelsin diyorsan doktor kontrolünde ilaç kullanabilirsin.3-İlerlerse durumun ameeliyet bile yapılabilir.Ama benim düşüncem daha genç bir kızsın vajina da çok harabiyet olmaz mastürbasyon zarar vermez çok sık yapılmadıkça tabi.Mastürbasyon yapma hızın, kullandığın cisimler, yapılma şekli hepsi etkiler ama itici bir şekilde genişleme yapmaz.Vajina kasların eğer zayıfsa sana geniş gibi gelebilir. Bir doktora başvurman da fayda var.Saygılar :)

• Fermuar diktir..

• estetik cerrahlar orayada el atıyor daraltma işlemi yapıyorlar birde kremler var ne kadar faydası oluyor bilmiyorum

• masturbasyon ile vajina genişlemez, kısa süreli bir değişimdir o. ama çok ısrarcıysan eski haline getirmenin tek yolu vajinoplasti'dir.

• boşver bole kalsın .dar olması için hiç uğraşma .dar olduğu zamanda kendini yine tatmin etmek isteyeceksin .bir değişiklik olmayacak .vajinan genişlememiştir .aslında ön dudaklar geniş durur .

• sıkılastırıcı kremler var sanıyorum öyle bişi okumustum arastır googledeürologa git utanacak bir durum degil

• daha da genişlet

• estetik yaptırabilirsin

• içine bişey sokmadıysan genişlediğini sanmıyorum..

• vajinoplasti yaptır

• öncelikle bakiremisin? ya da masturbasyonu üsten değilde içine girerekmi yapıyosun ona göre cevaplıcam

• Değilim sadece 1 kere ilişkiye girdim. Girerek yapıyorum

• girerek yaparsan genişlemesi normal, birde şöle bişey daha var, bazı kişilerde fizyolojik olarak vajina kasları gevşektir, bu biyolojik bir durum, fakat sen gevşak olan vajinayı girerek masturbasyon yaptığın için açıyosun.. aslında belli bir süre sonra tekrar daralır o, ama orgazm anında daha fazla gevşemesi normal... bence onun gevşek ya da sıkı olduğunu ancak ilişkiye girdiğinde partnerin tespit etmesi daha doğru olur

• bir süre yapma bel ki düzelir

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...