Ereksiyon zorlukları için tavsiyeniz..

Gizli Üye
Ereksiyon olmam için mastürbasyondan sonra 5 gün beklemem ve hiçbir cinsi münasebette bulunmamam gerekiyor..yakındada evlenmeyi düşünüyorum herhangi bir c insi münasebet sırasında son derece zevk alıyorum fakat sertleşme yarım oluyor yani tam sertleşmede değil tam inikde değil ikisinin arası evleneceğim insan bunu sorun edermi ya da şöyle diyim piyasada gergedan diye boşey duydum reklamı yapan kişi çok etkili olduğunu söylüyo gerçekten öylemi ve en önemli kısım evlilikte sorun olurmu son derece sevosip öpüşüyor zevk verebiliyorum ama tam sertleşme sadece uykudan uyanınca sabah ve en az 2..3 gün mast yapmamışsam oluyor ne önerebilirsiniz..?
Güncellemeler
+1 yıl
Evlilikte Sorun olurmu..?
Güncellemeler
+1 yıl
Ya arkadaslar sertlesme var ama tam sertlesme yok bu gercekten normal.degilmi..o sekilde olmazmi bu isler..
Ereksiyon zorlukları için tavsiyeniz..