Sevgilim çok durgun ben daha azgın olmasını istiyorum ne yapabilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar bir sevgilim var onu çok seviyorum o da beni çok seviyor anal oral vajinal her türlü her şeyi yaşıyoruz ama ben başlatırsam ben ayarlarsam ya da telefonda seks yaparken ben açıyorum ancak öyle oluyor artık cinsellikten soğumaya başladım ben sevgilimin bir anda cinsellik istemesini seni istiyorum ilişkiye girelim demesini istiyorum ama onda tık yok hep erkek olarak ben başlıyorum ben onun daha azgın olmasını cinsellik istemesini istiyorum yakışıklıyım güzel bir vucudum var bunun bir çözümü var mıonu kıskandırsam mı böyle azgın kızlara mı baksam yanında soğuk mu davransam beni sevmiyorsun filan diye ne dersem düzelir azgınm olıym der ? :(( Cevaplarınız için çok teşekkürler
Sevgilim çok durgun ben daha azgın olmasını istiyorum ne yapabilirim?