• Sor
  • Bence

Sizinle ilgilenmeyen bir erkeğin ilgisini nasıl çekersiniz?

Hoşlandığınız bir erkek var. Tanışmak istiyorsunuz. Fakat o her fırsatta sizden kaçıyor. Görmemezlikten geliyor. Selamınızı almıyor. Gülümsüyorsunuz... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bu dünyada daha 3 milyar alternatifi var ayol o adamın, elbet kaçmayan birileri çıkar karşıma:))

Kızlar Ne Diyor 6

• Eee bu kadar şey yapmışım beninle halaa ilgilenmiyorsa .Karşılaşmamaya çalışırım işim olmaz. görmemezlikten gelirim .Bulunmaz hint kumaşımı ?

• aslında bu gibi konularda gerçekten.nasıl bir ortamda bulunduğun ünivs. iş çevresi mahalle vs cook önemli.sen nasıl birisin o nasıl vs. tabi analiz yeri değil ama sadece soruyu kaale alırsak.biri senden kaçıyorsa gayet nettir senden kaçıyordur. ve birşey de olmaz. ama hani dikattını çekememek farklıdır.o zaman yapılcak şeyler vardır. ama zaten onun dikkatini çekmişsin üstüne selamını almıyor vs bu gibi durumlarda cevap soruda saklı malesef..

• Hiçbirşey, kimse alternatifsiz değil.

• o zaman bir süre sende onu görmemezlikten gel.. selam verme bir süre... knusma,gülümseme bak o zman gözlerinin içine nasıl bakıyor..

• başka çekirgelere bakmak lazım o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 1

• yapcak bişey yok Allahın cezası der başka birisini arardım kız olsam

• benimde sağlam bir cevaba ihtiyacım varrr yardım lütfen :(( bugün facede selam verdim ama normal bir muhabbet oldu arkadaş gibi ilk buluşma oldu çok anlayamadım ilgisi varmı diye facede uzak durdum çevrim dışı takıldım o da aramadı hiç ama ben de diğerleri gibi hevesli gibide görünmek istemedim aramadım bugünde çevrim içi oldum merhaba dedim ama normal bir sohbetti arkadaş gibi ne yapabilirim benimle tekrar buluşması ve beni tanıması için?

• Öncekileri Göster
    • çok ilginçtirki hep çevrim içi olan şahıs beni taklit etmeye başladı benim bişeyler yayınladığımı görünce oda çevrim dışı oluyor o da kaçmaya başladı ben profil resmimi değiştiriyorum o da değiştiriyor ben bişeyler yayınlıyorum bir müddet sonra o da benzer şeyler yapıyor yayınlıyor ben spor sayfasına yorum yaptım birkaç gün sonrada o da bir spor sayfasına yorum yaptı birçok şeyde beni taklit ediyor izliyor ama ben emin olamıyorum olsam konuşurum cesaret edemiyorum ve kaçıyorum

• buluştuğumuz zamanda bana söylemişti kızlara güvenim hiç yok diye birini sevmiş ama o kız gerçekten sevdiğini göstermek için bayağı bir çaba sarf etmiş o da tam evet bu beni seviyor diyecekken kızı başkasıyla görmüş ve güven sarsılmış belkide güvenmediğinden bilmiyorum sizce ne yapmalıyım nasıl anlayabilirim tam olarak bana ilgisi olup olmadığını? bu arada o da terazi burcu bende birbirimize çok benziyoruz davranış olarak. sizce nasıl yakınlaşabilirim?

Yükleniyor...