Sizinle ilgilenmeyen bir erkeğin ilgisini nasıl çekersiniz?

Hoşlandığınız bir erkek var. Tanışmak istiyorsunuz. Fakat o her fırsatta sizden kaçıyor. Görmemezlikten geliyor. Selamınızı almıyor. Gülümsüyorsunuz anlamıyor. Ne yapardınız?

 

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

 • bu dünyada daha 3 milyar alternatifi var ayol o adamın, elbet kaçmayan birileri çıkar karşıma:))

Kızlar Ne Diyor 5

 • aslında bu gibi konularda gerçekten.nasıl bir ortamda bulunduğun ünivs. iş çevresi mahalle vs cook önemli.sen nasıl birisin o nasıl vs. tabi analiz yeri değil ama sadece soruyu kaale alırsak.biri senden kaçıyorsa gayet nettir senden kaçıyordur. ve birşey de olmaz. ama hani dikattını çekememek farklıdır.o zaman yapılcak şeyler vardır. ama zaten onun dikkatini çekmişsin üstüne selamını almıyor vs bu gibi durumlarda cevap soruda saklı malesef..

 • Hiçbirşey, kimse alternatifsiz değil.

 • Eee bu kadar şey yapmışım beninle halaa ilgilenmiyorsa .Karşılaşmamaya çalışırım işim olmaz. görmemezlikten gelirim .Bulunmaz hint kumaşımı ?

 • o zaman bir süre sende onu görmemezlikten gel.. selam verme bir süre... knusma,gülümseme bak o zman gözlerinin içine nasıl bakıyor..

 • başka çekirgelere bakmak lazım o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 1

 • yapcak bişey yok Allahın cezası der başka birisini arardım kız olsam

  • buluştuğumuz zamanda bana söylemişti kızlara güvenim hiç yok diye birini sevmiş ama o kız gerçekten sevdiğini göstermek için bayağı bir çaba sarf etmiş o da tam evet bu beni seviyor diyecekken kızı başkasıyla görmüş ve güven sarsılmış belkide güvenmediğinden bilmiyorum sizce ne yapmalıyım nasıl anlayabilirim tam olarak bana ilgisi olup olmadığını? bu arada o da terazi burcu bende birbirimize çok benziyoruz davranış olarak. sizce nasıl yakınlaşabilirim?

  • çok ilginçtirki hep çevrim içi olan şahıs beni taklit etmeye başladı benim bişeyler yayınladığımı görünce oda çevrim dışı oluyor o da kaçmaya başladı ben profil resmimi değiştiriyorum o da değiştiriyor ben bişeyler yayınlıyorum bir müddet sonra o da benzer şeyler yapıyor yayınlıyor ben spor sayfasına yorum yaptım birkaç gün sonrada o da bir spor sayfasına yorum yaptı birçok şeyde beni taklit ediyor izliyor ama ben emin olamıyorum olsam konuşurum cesaret edemiyorum ve kaçıyorum

  • etkilenmeseydi fazla durmaz bir bahane bulup giderdi ama arkadaşı adanadan geleceği halde benimle geç saate kadar oturdu 2 ci bir mekana bile geçtik arkadaşı aradı ne zaman gelecen diye o ben ona dedim istersen kalkalım arkadaşını bekletme dedim o yok oturalım biraz daha dedi gitmedi hemen 1 saat daha oturduk ve öyle geçti o aramadı bende aramadım geçende facede konuştuk gezi fala ordan burdan sonra hep çevrim dışı takıldım ama beni gözlemliyor görüyorum gözetleyenler bölümünden

  • Öncekileri Göster
Yükleniyor...