Bayanlar nasıl mastürbasyon yapar?

arkadaşlar ben bi bayan olarak daha hiç mastürbasyon yapmadım vede saçma geliyor kızlar mastürbasyon nasıl yapar anlatırmısın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sanırım 19 yaşındasın. bu yaşa kadar hiç masturbasyon yapmadıysan hatta buna ihtiyaç duymadıysan ortaya şöyle bir denklem çıkar :

--cinsel isteklerin olduğu her zaman partnerinle ilişkiye girdin ( öyleyse tebrik ederim seni)

-- yada şimdiye kadar kimseyle ilşkiye girmedin çünkü böyle bir ihtiyaç duymadın. ( bu durumda senin olayın çok vahim. acilen doktora git ve hormon tedavisi falan olmaya başla)

bir bayan 19 yaşına gelirde nasıl hiç cinsel istek arzu olmaz bunu bi araştırsınlar...

• Kız vajinismus beyler.

• evet belki 25 yaşında istek duymaya başlar...

• daha zamanı var 19 da istek duymaması normal.

Erkekler Ne Diyor 10

• Mastürbasyon yapmazsan orgazm olmayı öğrenemezsin. sonra da erkeklere atarsın suçu. elinle kendine dokun ve hassas yerlerini keşfetmeye başla hemen derim

• Sitemizin kızlarını ( bu gönderiye yorum yapanları yani) kutluyorum. Eşekten düşmüşe çevirmişsiniz arkadaşlar çok güldüm yahu =))

• Yapma zaten evlenince yaparsın.El ile yapılır içine sokmadan dışına dokunarak okşayarak.

• madem saçma geliyor niçin "nasıl" diye soruyorsun.

saçma geliyorse "neden" diye sormalıydın

• Einstein Mode On

Elinizi clitoris üzerine koyun.

Rahat bir ortam yaratın.

Erotik veya p*rno içerikli bir belgesel açın.

Tahrik olmaya başladığınızda okşamaya başlayın clitorisi.

Zevke gelmeye başladığınızı göreceksiniz.

Kasılmalar olacaktır.

Sonra da büyük bir zevk dalgası gelecektir.

Boşaldıktan sonra yıkanınız.

Not: Kendi clitorisinizden bahsediyorum.

Einstein Mode Off

• Moruk seni tanıyorum ben. :D farklılık sen misin moruk ?

• kadın olman lazımmış moruk senin...

• baban anlatsın sana öğren daha yaşın çok küçük

• bir seyi yapmadan nasil sacma geldigini bilebilirsin ki?

• aseksuel disi kisi ornegi ... bol sans sana

• gelebilir ne var gerek duymadıgım için olabilir

• Saçma diye ön yargılı birine neden anlatma gereği duyalım ki.İlk önce bunu bir ihtiyaç olarak görmeli ve istemelisin..Eğer o seviyeye gelmediysen sana anlattığımız herşey saçma,gereksiz hatta komik gelecektir

• beyler ağır liseli erkek uzak durun...

• sacma sacma inan ki hic bulasma bari sen kurtul virüsten

Kızlar Ne Diyor 7

• saçmaymış. sensin saçma.

• teşekkürler :)

• artı 1 =D

• bende yapmadım kimse inanmıyor :S

• hiç bulaşma, sonra bağımlı olursun

• Ne güzel işte.

• hiç mastürbasyon yapmamışsın ve çok saçma diyorsun?önce ön yargılarından kurtulmalısın bu şekilde nasıl yapıldığını anlatsak bile saçma gelecek

• saçmalık dediiğin şeyi sana niye anlatsınki.. saçma insan.

• ay sen bi kere saçma diyerek baştan bi saygısızlık yapmışsın yapanlara ..daha niye sana yardım edekki biz dengesüzzz ...senin gibileri yüzünden kadın olmakdan nefret ediyorum bazen..canın istemiş işte boşalmak istiyosun ama gelip burda tanımadığın bi topluluk içinde bile bunu anlatıp açılmaya cesaretin yok çünkü kocaman bi korkaksın ...uyan kızım uyan o önündeki boşuna orda değil erkeklerin kullanması için oraya koyulmamış yani...sende kullanıcaksın

• teşekkürler cınım xD

• Ben bu arkadaşın cevaplarına bayılıyorum ya :D

• :D:D bizde sex yapıoyurz bizde ihtiyaç duyuorus ama bazıları nye böle rahibe izlenimi verme çabalarına giriyo anlamıorum aaaa xD yeter xD

• Öncekileri Göster
  • liseli detected ya jelibon hakli!

Yükleniyor...