• Sor
  • Bence

Zevk suyu nedir?

zevk suyuyla sperm arasındaki fark nedir? erkek arkadaşımdan zevk suyu gelmiyor okşadığımda yaladığımda. sadece en son boşalma oluyor. birleşmemizde de korunmadan ilşkiye giriyoruz o dışarıya boşalıyor zevk suyu olmadığı için risk var mı hamile kalabilir miiym?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• senin erkek arkadaşın şişme mi yoksa. zevk suyu gelmemesi çok tuhaf

• Zevk suyu olmadıgı için risk var mı sorusu bir kere saçma , su , sıvı yoksa nasıl hamile kalcan da , ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum . E zevk suyu yoksa o çocugun penisini neyle ıslatıyorsunuz su felan mı döküyosunuz?

• kendi zevk suyumdan bahsetmiyorum . bazı erkeklerde kendiliğinden zevk sıvısı salgılanıyor ondan bahsediyorum

• Öncekileri Göster
    • hormonla mı alakalı acaba? doktora gitmesi gerekir mi

• Yani sana şu kadarını söyliyim ilk defa böyle birşey duyuyorum . Kesinlikle gitmeli .

• açıklıyayım. sperm bir hücredir canlıdır yan yana gelip nasıl bir sıvı oldugunu düşündünmü normalde insan parçası gibi bir et olması lazım. ama bir sıvı var adı aklıma gelmiyor ''döl'' denilen şeyin bir kısmını kapsıyor ve spermlerin hareket etmesini sağlıyor ve sperme yol hazırlıyor. su gibi şeffaftır spermden önce gelir ve sperme yol açıp etrafı kayganlaştırır . zevk suyu budur yani boşalıncada zevk suyu çıkmış olur .

• herkeste farklıdır genel olarak sevısme esnasında gelır ama kımı kısıde ortalarda falan gelır hamıle kalma olasılıgı var mıcok azda olsa evet var ama su su sekılde oluyor ıllakı zevk suyugelıyor dıye hamıle kalıcaksın anlamına gelmıyor zevk suyundan hamıle kalman ıcın sperm kalıtesının cok cok cok yuksek olması gerekıyor yoksa bu mumkun degıl

• zevk suyu kayganlaşmayı sağlar tahrişi önler

• Zevk suyu, ortamın kayganlaştırılması için önce salgılanır.Sperm ise orgazm ertesinde..Zevk suyu gelmiyorsa, ürolojik bir rahatsızlık söz konusu olabilir.Tut kulağından, üroloğa götür..

• penisin vajina içinde rahat gidip gelmesi için erkek vücudunun salgıladığı kaygan sıvı hamile kalma riskin çok düşüktür

• Geliyordur siz farkedemiyorsunuzdur içindeyken o ıslaklıkla zevk suyu gelmiş mi diye nasıl anlayacaksınız ki zaten bu arada zevk suyunda da sperm vardır hamile kalabilirsin söylemesi...

• erkek tahrik oluyorsa mezi akar. boşalmadan bağımsızdır ama oral yapıyorsan elbette meziyi göremezsin. sperm o boşalan sıvı bu arada :D

• :D zevk suyu ney bilmiyormusun yavrım sen hiç boşalmadınmı = yazık la sana

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmamis o cocuk.

• he

• Erkeklere sormuşsun ama eşcinsel değillerse hepsi hayatında sadece bir penis görüyor. Tecrübeli bayanlara sorsan daha iyi bilgi alırdın.

• kendilerinden bilirler zevk sularının gelip gelmediklerini

• Bir de bunların hepsi sünnetli, sünnetsiz görmemişler hiç. Zevk suyu dediğin şey asıl sünnetsizlerde olur. Daha doğrusu sünnetsiz peniste belli olur. En üstteki gizli doğru söylüyo, gerisi sallamış. Hasta yaptılar sevgilini. Boşalıyorsa sorun yok.

• link Cvbı burdan da bulabilirsin cicim ;))

Yükleniyor...