Seks sırasında kadından habersiz prezervatifi çıkardığı için tecavüzle yargılandı. Ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
İsviçre'de bir adam seks sırasında partnerinden habersiz prezervatifi çıkardı. Daha sonra bunu fark eden kadın adamı mahkemeye verdi ve adam tecavüzle yargılanarak 12 ay hapis cezası aldı.

Kaynak

Medeniyet böyle bir şey işte, bunun ülkemizde yaşadığını yaşadığını hayal bile edemedim.

Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar, kadın için ç kötü sonuçları olabilecek bir durumda kadının isteğine haberi olmadan karşı gelmek CİNSEL ŞİDDETTİR. Kadını hayatın her alanında aşağılamaya ve yok saymaya alışık olduğunuz için idrak edemiyorsunuz.

Bu yüzden o ülkeler gelişirken siz ortadoğu çöplüğüne batıyorsunuz.
Seks sırasında kadından habersiz prezervatifi çıkardığı için tecavüzle yargılandı. Ne düşünüyorsunuz?