Erkek arkadaşımı istiyorum

merhaba arkadaşlar yarın iş çıkışı erkek arkadaşıma gidicem. 7 aydır çıkıyoruz . bu zamana kadar bişey yaşamadık ayrıca bakireyim ama yarın akşam... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bana ahlak dersi vermeyin . ben çok aşığım pişman olmayacağım .zaten evlenicez. sizden yardım istedim.tamam belki yarın olmaz 2 ay sonra olur ama bu olucak.neden insanları hemen ahlaksızlıkla suçluyosunuz.ahlak sadece bacak arana bakmıyo. ben ne milletin malını çalıp çırpıyorum ne yalan söylüyorum ne dedikosu yapıyorum ne insanları birbirine düşürüyorum ne fesatlık yapıyorum ne de her gün birisinin altına girmiyorum.liseli çocuklar daha bakire değilken ben bu sevgilimden başkasına dokunmadım
tamam sakin olun kimseye bir şey vermiyorum. ben sadece erkek arkadaşımı mutlu etmek istemiştim. 7 aydır çıkıyoruz öpüşmenin ilerisine gitmedik. herneyse. evlenene kadar bir şey yok :D bazı arkadaşlar bana ahlaksız damgası yapıştırsada napalım.. gelişmeleri burdan yazarım. ayrılırsınız ayrılırsınız dediniz ama umarım öyle bişi olmaz. yine de zaman harcadığınız için çok teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Akacak kan Vajina'da durmazmış derler, aferin..

Git ve ver o bekaretini, sonra satanist birini çağır kanları yalayıp yutsun falan.. Sana bi' şey söylemek istiyorum. o Elemanın gülüşü seni bugün mutlu ediyor yarın etmeyecek ve ayrlacaksınız.. Hiçbi' ilişki ölümsüz değildir. Ayrıldığınızda ortada bekaretini kaybetmiş bi' kız olarak kalacaksın, Erkek gurur, kız ise bu durumdan pişmanlık duyacak..

Şimdiden Günaydın..

Soran beğendi