Erkek arkadaşımı istiyorum

merhaba arkadaşlar yarın iş çıkışı erkek arkadaşıma gidicem. 7 aydır çıkıyoruz . bu zamana kadar bişey yaşamadık ayrıca bakireyim ama yarın akşam bişeyler olucak galiba. ama pişman olmayacağıma inanıyorum çünkü ona çok aşığım onun gülüşünü gördüğümde ben mutlu oluyorum herneyse. ben ona gel sevişelim diyemem ilk önce öpüşürüz falan ama ileri gitmek istiyorum yani mesela onu nasıl küçük şeylerle tahrik edebilirim. mesela boynunu öperek edebilirmiyi. bu tarz şeyler. ayrıca vajinamı yalamak ona zevk verirmi?

Güncellemeler:
Bana ahlak dersi vermeyin . ben çok aşığım pişman olmayacağım .zaten evlenicez. sizden yardım istedim.tamam belki yarın olmaz 2 ay sonra olur ama bu olucak.neden insanları hemen ahlaksızlıkla suçluyosunuz.ahlak sadece bacak arana bakmıyo. ben ne milletin malını çalıp çırpıyorum ne yalan söylüyorum ne dedikosu yapıyorum ne insanları birbirine düşürüyorum ne fesatlık yapıyorum ne de her gün birisinin altına girmiyorum.liseli çocuklar daha bakire değilken ben bu sevgilimden başkasına dokunmadım
tamam sakin olun kimseye bir şey vermiyorum. ben sadece erkek arkadaşımı mutlu etmek istemiştim. 7 aydır çıkıyoruz öpüşmenin ilerisine gitmedik. herneyse. evlenene kadar bir şey yok :D bazı arkadaşlar bana ahlaksız damgası yapıştırsada napalım.. gelişmeleri burdan yazarım. ayrılırsınız ayrılırsınız dediniz ama umarım öyle bişi olmaz. yine de zaman harcadığınız için çok teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Akacak kan Vajina'da durmazmış derler, aferin..Git ve ver o bekaretini, sonra satanist birini çağır kanları yalayıp yutsun falan.. Sana bi' şey söylemek istiyorum. o Elemanın gülüşü seni bugün mutlu ediyor yarın etmeyecek ve ayrlacaksınız.. Hiçbi' ilişki ölümsüz değildir. Ayrıldığınızda ortada bekaretini kaybetmiş bi' kız olarak kalacaksın, Erkek gurur, kız ise bu durumdan pişmanlık duyacak..Şimdiden Günaydın..

Erkekler Ne Diyor 24

• Sanırım zamanlaman yanlış. Çalışma günü akşamı, inancı varsa ramazan başlangıcı, sonra ters tepmesin.

• Bayağı ileriye gitmek istiyorsun sanırım.

• evet. ona göre cevap verirseniz sevinirim :D

• Öncekileri Göster
    • sana değildi zaten sözüm

• Genel yazmıştın zaten.Bilgi almak istediğini anlıyorum ben.Bazı şeyler uygulaman gerekiyor.

• bu yaptığın ahlaksızlıktır. her ne kadar seviyor olsan da yaptığın yanlıştır bunu bil. İslam, eline beline diline hakim olmanı emreder.

• ben kapalılara bir şey demiyorum herkesin kendi kararına saygı duyarım isterse çıplak gezsin isterse çarşafa girsin. ama benim kapalı olup hacca gitmiş dışardan bakıldığında namuslu olan ama içleri kötülükle yıkanmış ağzından küfürdüşürmeyen çocuk döven gıybet eden tanıdıklarım var. toplumun bunları bilmeden onlara ahlaklı bana ahlaksız demesi adaletmi?

• Öncekileri Göster
    • tamam yapmayacağım. sorun yok. sakin . ben onun arkasına sığınmıyorum ayrıca başka bir penceren bakalım hemen. toplumumuz şort giyeni bile afedersin o* ilan ediyo. insanların içini bilmeden. ben buna dert yanıyorum

• haklısınız, çoğu zaman böyle şeyler yaşıyoruz. toplum olarak giyime kuşama dikkat etmemiz gerektiği için böyle yaftalamalarda bulunup günaha girdiğimiz oluyor.

• bakireliğini ona verdikten sonra ondan ne kadar nefret ettiğini gelip buraya yazacaksın. bugün sevdiğin o gülücüklerden yarın nefretle bahsedeceksin.

• neden ki ? ben ona çok aşığım . oda bana . böyle bir şey neden olsun?

• aşık olmakla herşey bitmiyor maalesef arkadaşım. bunu meşulaştırmanın başka yolları da var. nikah gibi evlilik gibi. bunu millete duyurma gibi...

• Mdem bakiresin ve tecrübesizsin sakın ola burdan aldığın taktikleri uygulama. Hakkında yanlış düşünebilir. Sen acemi olarak takıl onunla.

• Ahlak dersi vermiyorum..Sadece uyarıda bulundum...İyiliğini düşündük iyilikte yaramıyor ki...Bir verdin ama geri alamazsan ne olacak...Sen bilirsin...Evlendikten sonra ne yaparsan yap...Ama şunu bunu yaşaman erken diyorum..Hemen de kızıyorsun...

• Yok daha neler ...Ne nişanlısınız ne imam nikahlısınız ne evlisiniz... Bu soruya cevap vermeyecem ...Çünkü cehennemde yananların çoğu kadın olduklarını unutma..Umarım bir gün gelir rüyalarına girer dersini verir...Bedenlerinizi bir zevk için yaratmamış ki..Günah işleyin diye yaratmamış ki..

• Vajinanı yalatırsan o çocuk ister yapmadan da bırakmaz söyleyeyim bil yani.

• sanırım erkeğe benziyorsun.

• neden ?

• Öncekileri Göster
    • onun küfürleri çokmu normal. ben normalde küfür etmem . cidden etmem ama sinirlenince yemin ederim sinirle insan bile öldürebilirim. ayrıca ben ne kadar küfür etmesemde bu küfürler aklımda kalmış bende zaman geldiği zaman kullanıyorum. inşallah bir daha gelmez zamanı

• neyse yarın bana mesaj atarsın sonucunu.

• kesin evlebeceksin ya yap bakalım sonrada pişmanlık duyarsanda iş işte n geçmiş olacak

• İşte bir farkın olsun bu kadar sabretmişsin evlenmeyi bekle bence ama karar senin adım kadar eminim pişman olacağından,erkek onu elde ettikten sonra büyük ihtimalle soğur kızdan ve bu seninle evlenmesini de engelleyebilir.

• tamam bakın yarın bakireliğimi vermeyeceği hatta evlenene kadar da vermeyeceğim. zaten ben azdığımdan değil erkek arkadaşımı mutlu etmek istedim. bakın ona bakireliğimi vermeyeceğim evlenene kadar. bakalım neler olacak. buraya gelişmeleri yine yazarım.

• En mantıklısı

• ne hali varsa görsün bırakın :D vahiy gelmiş yukardan garanti evleniyolar

• Nasıl olsa pişman olacaksın yaptığından ne istiyorsn yap onun için

• Ibretliksiniz.Sizlerin yaratilis sebebi sanirim Allahin bakin bunlardanda yarattim.halinize sukredin demek icindir

• seni eksileyenler ne kadar da gerizekalı değilmi!

• vajinanın bakımını yap öyle git. mis gibi olsun kaymak gibi. sen bişeyler deme. oğlan çocuğu yapar işini.

• Bırak kendini dalgalara

• hee evlenicen bizde yedik devam et sen gemiye bir bin inerken mendil sallayan bulursan şanslısın ;)

• mesala pantolon giyme, etek giy. öpüşmeye başlayınca eğer o yapmazsa elini hafifçe bacağının üzerine koy. gerisi gelecektir.

• Git seviş bakireliğini verme ona bakalım o azgınlıkla seni bakire bırakıyomu bırakmıyomu sakın aptallık yapma evlenene kadar yapma çok kız gördüm evlenmeden yapan hepsine ne diyolar biliyomusun 'OR*US*PU o adam benimle evlenicek zaten falan deme ortada bırakır g*t gibi ortada kalırsın

• ben 1,5 yıl kızla çıktım öpüşmenin dışında bişey yaptırmadı eve bile gelmedi,senin gibi olsaydı çoktan götürmüştüm bizde seviyorduk birbirimizi ama ayrıldık yatsaydım gam yemezdim

• evlen ondan sonra .. çoğu kişi evlenecez diye yapıyo sonra görüyoruz

• Ben sana seviş ya da sevişme diyemem ama sonradan pişman olmanı istemem otur bir kere daha düşün taşın eğer kendinden eminsen kolay gelsin :)

• senin etmene gerek kalmaz yarın herşey olur kadınlığa merhaba dersin alıştınmı zaten duramazsın

• güncellemene istinaden,tabiki istediğini yapmakta özgürsün ama zaten evlenicez cümlelerini kurmayın olurmu

• Öncekileri Göster
    • tamam bakın yarın bakireliğimi vermeyeceği hatta evlenene kadar da vermeyeceğim. bu yaşıma kadar sabrettim dahada ederim. zaten ben azdığımdan değil erkek arkadaşımı mutlu etmek istedim. bakın ona bakireliğimi vermeyeceğim evlenene kadar. bakalım neler olacak. buraya gelişmeleri yine yazarım. ama çok aşığız ayrılmayız. inanıyorum :(

• ya sen çocukmusun?benim yaşadığım aşk dillere destandı bir kıvılcımda bitiyor

• vajinanı yalamak ona zevk vermesi lazım temizse tabi o dediklerin dogrultusunda tahrik edebilirsin aynen elini mesela bacaklarına götür öp böyle kollarını falan :D huylanır hoşlanır o zaten sende gördümü yeşil lambayı yaktıgını bitmistir :D

Kızlar Ne Diyor 2

• ee kucağına otur bak neler oluyor :)

• sen git yarin o boktan vajinani iyce bir ayir önce bir kolunu soksun sonra bacagini en sonada yaragini soksun ondan sonrada agzina sictigmin salagi yaragi yedikden bir müdet sonrada kapinin ögnünde oturursun iste sizin gibi oruspularda sözde ayle kizimi oluyo simdi?ulan giden bu gavata*tin bu gavatda almaz giden o yarilmis vajinani diktirtin sonrada eli garibanina kizim diye yuturun allah belani versin senin oldumu agzina sictigmin kahbeleri sizi sizin gibi oruspular bok komayip yer sonrada gider en sonundada bir islamichat sitesine yazilip abdestimde namazimdayim diyerek onun bunun erkegini kaziklar seni ruhsuz seni.. erkek arkadasinin gülüsü hosuna gidiyormusta iyi gitde siksin seni abaza kancik zaten seni siker siker bikac aya kalmaz*i ceker sürtük seni

• bana bak koyduğumun kaşarı bana ahlaksız dediler falan saygıyla karşıladım herkesin kendi düşüncesi ama beğenmiyosan hareketimi küfür etmeden yaz. ben buraya soru sordum tamam mı bilmediğim bir konu hakkında bilgi almak için. senden ahlak dersi alcak değilim koyduğmun kevaşedi demekki sana zamanında çok sokmuşlar o kolu acısını biliyosun . ben senin çapraz bağlarındaki mitokondrileri sikeyim . sen ilk önce düzgün konuşmayı öğren. zaten kararımdan vazgeçtim ororspu ne sikime atar yapıyosun göt

• Öncekileri Göster
    • ahahhahhahah götveren seni. senin kesin*deliğinleg*tdeliğin arasında mesafe kalmamıştır. adım kadar eminimki sen bakire değilsin

• sikibadi sana bakireyim diyenmi oldu yavsak ben zaten evliyim ami killi,senin gibi bakireyip deyipte sik yaliycam erkek arkadasim g*tümü sikse bakirelim gidermi demiyoz oruspu seni senin gibi oruspular sikti iste türkiyenin örf adetlerini ulan kahbeden cikma ister agzini ister amini ister götünü*lan bize ne kerhaneden cikma,ama sen yüzde yüz erkeksin zaten o zamandag*tdelini*bize ne erkek olamadik yakli seni.ha yaz yaz sen zaten oruspudan cikmasin cünkü yazarsin ha S i K t I R::

Yükleniyor...