Oral seks ile hamilelik riski var mı?

oral seks ile hamile riski olduğundan söz ediliyor, bu ne kadar doğrudur, yardımcı olabilecek, bilen birileri var mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• oral sex de hamlelik olasılığı % 0 dır spermleri yutsan bile mideye iner bir yemek ya da su gibi ve mide asitleri tarafından öldürülür! ama şöle bişide var elinle onu rahatlatırsın ya da bir şekilde spermler eline bulaşmıştır! sen yıkamak yerine silmişsindir eline sonrasında kuru sandığın ellerinle masturbasyon yaparsan kendine o spermler canlanır ve vajinanla temasa geçer o şekilde hamile kalma olasılığın var! ama onun dışında ağız yoluyla asla hamile kalmazsın korkma mide asiti öldürür!

Erkekler Ne Diyor 23

• Hani bir tabir vardır a.cık ağızlı diye... Onlar bile kalamaz herhalde...

• onu duymadım ama siz hiç yaptınız mı yani iğrenme olmuyor mu

• o zaman dikkat et havyar yeme :D

• çok saçma...

• alakası yok çok saçma .

• Kusarak doğuruyorsun, evet.

• oha hic gülecegim yoktu gece gece ne cahil insanlar varmıs arkadas neyse

• başkasını bilmem ama siz bu kafayla kesin hamile kalırsınız?

• hamile kalmak için, yuttuğun sperm mide de hiç bir emzime takılmadan gerisin geri vajinadan çıkıp yerde sekip bir takla attıktan sonra geri vajinaya girerse evet.

• hamileyi bilmem ama aids riski en yüksek olanı

• şakamı bu gerçekmi soruyosun:)

• inanma sen onlara

• :D kim bahsediyo bundan be :D yutma bişey olmaz yutsanda bişey olmazda belki bir milyonda bir ihtimal :D

• Oral sexle hamile kalınır mı ya. Tamam spermler çok hızlı hareket ederler. Ama ağızdan uçup vajinaya oradan da yumurtalıklara ulaşamazlar. Yuh derim yani.

• Hangi cahil zeka bunu soylemis merak ediyorum eger o mumkunse erkegin dogurmasida mumkundur...! o kadar soyluyorum sen anla artik...

• haydar dümen sabırlı adammış kafayı yememiş. arkadaşım senin tahsilin ve yaşın ne.ilk öğretimde okuyan sübyanmısın. sen leylek hikayesine de inanırsın o zaman. böyle saçma sapan şey olur mu allah aşkına. elin dediklerini değil kendi beyninizi kullanın.artık rica ediyorum gençler. açın biraz uzman doktorların hazırladığı kitapları siteleri gezin okuyun araştırın. kadını erkeği cinselliği uzmanlardan öğrenin. şu okumama ve araştırmama özürümüzü artık terkedin

• link koymamışsın. evladım din profesörler dururken mahalle imamından öğrenilmez. tıp ve bilim de forum sitelerinden ya da bloglardan öğrenilmez. uzman doktorların sitelerinden ya da kitaplarından öğrenilir. internette her yerde saçma sapan şeyler yazılıyor. ben sana ciddi sağlık sitelerini öneriyorum

• internetteki hamilelik ile ilgili olan sitelerde yazan şu bilgiye ne demeli o zaman

• Ağzında biriktirip siringayla içine bosaltmadigin surece sknti yok ;)

• İmkansız. Spermler hava ile teneffüs ettiği an ölürler. Onu sana diyen keklemiş seni.

• zaytung deme sakın

• internetten okudum

• ağzından rahmine giden bir yol varsa neden olmasın ? var mı ? ulan biyoloji dersinize orman mühendisi mi giriyordu sizin ?

• hayır mümkün değil o zaman benim bir düzine yani 12 tane çocuğum olurdu be

• çünkü oral yaptırmak çok hoşuma gidiyor benim birde ssaatlerce sevişmek ilerisi çok etkilemiyor beni yani

• ahahaha :))

• bulaşıcı bir şeydir bu hamilelik olayına sebep olan sıvı. dikkat et. nerene temas ederse artık. mutlaka hijyenik bir ortam sağla kendine...

• keklenmekten iyidir...

• sen de öyle kek ikram ettin ki o da hemen yedi

• ihtimal her zaman vardır. yüksek ya da düşük...

• Öncekileri Göster
  • alakası yok

Kızlar Ne Diyor 4

• 3ay

Yok öyle bişey

• sacma sacma konusma her okuduguna inanma

• 12 parmak bağırsak gebeliği yaşıyorum.

• Bak bakalım oltana kaç kişi düşecek :)

• Burada açıklama yapacaklarla dalga geçiyor kendi çapında..

• aynen... pembe görünümlü mavinin keriz avı...

Yükleniyor...