Göğüsler ellenip emilince büyür mü?

Göğüsler ellenip emilince büyür mü? Bir kız arkadaşım büyüyor demişti sevigilimde saçma bence dedi.eger böyle bişe warsa yapmamalımıyım sizce sonuca estetik bişe göğüsler eger büyür yada sarkarsa kötü olabilir onun açısından. yada sarkma olabilirmi?

Güncellemeler:
her ay bi kere bulusuyoruz ayda bi kere oluo yani fark edermi yinede?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• benimki büyüdü bu sayede 1 beden büyüdü :)

• öyle bir defayla 10 defayla birşey olmaz ayrıca normal bir şekilde emmeyle okşamayla birşey olmaz her defasında çok sert bir şekilde yapılırsa belki biraz sarkma olur

• büyür ama tekrarlanmassa eski haline döner .d

• benimkiler neden böyle kafam gibi oldu sanıyon hey yavrum heyy,aahh sana söylememişlerdi galiba akıl dağıtılırken.

• öyle bisey yok, büyümezler

• Saçmalamayın. Bol bol otuzbir çekince de penis büyür o zaman. Ne gereksizsiniz cidden ya.

• Saçmalık ya. Böyle şey mi olur? Evet diyenler de ayrı alem.

• pınokyonun turk versıyonu olurduk hepımız mazallah :D

• test edildi onaylandı diyorum ..benimde sevgilim uğraşırken büyük görünüyor ama aslında büyüme diil o şişme .. çünkü uzak olduğumuzda iniyorlar ..

• doğru ellendikçe büyür

• bilmem öyle duydum büyüklerimden ama kalıcıdır en fazla kilo verirsen küçülüyo

Erkekler Ne Diyor 10

• evet bir miktar büyüyor ve serpiliyor...ayrıca doğum ve emzirme ilede bir miktar büyüyor...

• Öyle bir dünya yok arkadaşım :) Bayan anne olduğu zaman ister istemez göğüsler büyür,kimi bayanlarda da sadece kalıcı kalabiliyor.Çevremde bir kaç anne olan arkadaşımdan biliyorum.

• o zaman penisi de elleyip emdikçe uzar breh :d

• göğüsler emili,yalanmak ve ellenmek içindir...

• :)))thx kanka...

• Off çok ağır cevap gelmiş Nedim. Artıladım.

• ilgisi yok,ağızlada yemek yeniyor ama aynı zamanda harika öpüşülüyor...elbette cinsel anlamda konu ...

• Öncekileri Göster
  • Bir tokat Şekli vardı o şekilde büyütüyorlarmıs ufak olanlar ama bence gereksiz. Doğal hali neyse o şekil bırakılması gerek.

• nasıl olsa insanı vücudu sarkacak bence sıkıntı olmaz her kadın dolgun gögüs ister bence sakıncası tok devam ;))

• olur goçum :)

• Bilimsel olarak sonucu sadece sarkmalara giden kulaktan dolma bilgilerle yayılmış bir yöntem..malesefki öyle birşey yok

• ellenen,kullanılan organ büyür güzelleşir :D (bknz örnek: angelina jolie dudakları, beyonce kalçaları,)

• Uyarıldığı için büyür

Yükleniyor...