• Sor
  • Bence

Göğüsler ellenip emilince büyür mü?

Göğüsler ellenip emilince büyür mü? Bir kız arkadaşım büyüyor demişti sevigilimde saçma bence dedi. eger böyle bişe warsa yapmamalımıyım sizce... Daha Fazla

Güncellemeler:
her ay bi kere bulusuyoruz ayda bi kere oluo yani fark edermi yinede?

En İyi Görüş

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Kızlar Ne Diyor 9

• öyle bir defayla 10 defayla birşey olmaz ayrıca normal bir şekilde emmeyle okşamayla birşey olmaz her defasında çok sert bir şekilde yapılırsa belki biraz sarkma olur

• büyür ama tekrarlanmassa eski haline döner .d

• öyle bisey yok, büyümezler

• benimkiler neden böyle kafam gibi oldu sanıyon hey yavrum heyy,aahh sana söylememişlerdi galiba akıl dağıtılırken.

• Saçmalamayın. Bol bol otuzbir çekince de penis büyür o zaman. Ne gereksizsiniz cidden ya.

• pınokyonun turk versıyonu olurduk hepımız mazallah :D

• Saçmalık ya. Böyle şey mi olur? Evet diyenler de ayrı alem.

• test edildi onaylandı diyorum ..benimde sevgilim uğraşırken büyük görünüyor ama aslında büyüme diil o şişme .. çünkü uzak olduğumuzda iniyorlar ..

• benimki büyüdü bu sayede 1 beden büyüdü :)

• doğru ellendikçe büyür

• bilmem öyle duydum büyüklerimden ama kalıcıdır en fazla kilo verirsen küçülüyo

Erkekler Ne Diyor 10

• olur goçum :)

• Bir tokat Şekli vardı o şekilde büyütüyorlarmıs ufak olanlar ama bence gereksiz. Doğal hali neyse o şekil bırakılması gerek.

• o zaman penisi de elleyip emdikçe uzar breh :d

• nasıl olsa insanı vücudu sarkacak bence sıkıntı olmaz her kadın dolgun gögüs ister bence sakıncası tok devam ;))

• Öyle bir dünya yok arkadaşım :) Bayan anne olduğu zaman ister istemez göğüsler büyür,kimi bayanlarda da sadece kalıcı kalabiliyor.Çevremde bir kaç anne olan arkadaşımdan biliyorum.

• göğüsler emili,yalanmak ve ellenmek içindir...

• hahahaha yani üremeyi sağlayan organlardan biri olması ilk 6 ay sadece anne sütü sloganları ne ile sağlanıyo acep :D

• Öncekileri Göster
    • Off çok ağır cevap gelmiş Nedim. Artıladım.

• :)))thx kanka...

• Bilimsel olarak sonucu sadece sarkmalara giden kulaktan dolma bilgilerle yayılmış bir yöntem..malesefki öyle birşey yok

• Uyarıldığı için büyür

• evet bir miktar büyüyor ve serpiliyor...ayrıca doğum ve emzirme ilede bir miktar büyüyor...

• ellenen,kullanılan organ büyür güzelleşir :D (bknz örnek: angelina jolie dudakları, beyonce kalçaları,)

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...