Göğüsler ellenip emilince büyür mü?

Göğüsler ellenip emilince büyür mü? Bir kız arkadaşım büyüyor demişti sevigilimde saçma bence dedi.eger böyle bişe warsa yapmamalımıyım sizce sonuca estetik bişe göğüsler eger büyür yada sarkarsa kötü olabilir onun açısından. yada sarkma olabilirmi?

Güncellemeler:
her ay bi kere bulusuyoruz ayda bi kere oluo yani fark edermi yinede?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• öyle bir defayla 10 defayla birşey olmaz ayrıca normal bir şekilde emmeyle okşamayla birşey olmaz her defasında çok sert bir şekilde yapılırsa belki biraz sarkma olur

• büyür ama tekrarlanmassa eski haline döner .d

• öyle bisey yok, büyümezler

• benimkiler neden böyle kafam gibi oldu sanıyon hey yavrum heyy,aahh sana söylememişlerdi galiba akıl dağıtılırken.

• Saçmalamayın. Bol bol otuzbir çekince de penis büyür o zaman. Ne gereksizsiniz cidden ya.

• pınokyonun turk versıyonu olurduk hepımız mazallah :D

• Saçmalık ya. Böyle şey mi olur? Evet diyenler de ayrı alem.

• test edildi onaylandı diyorum ..benimde sevgilim uğraşırken büyük görünüyor ama aslında büyüme diil o şişme .. çünkü uzak olduğumuzda iniyorlar ..

• benimki büyüdü bu sayede 1 beden büyüdü :)

• doğru ellendikçe büyür

• bilmem öyle duydum büyüklerimden ama kalıcıdır en fazla kilo verirsen küçülüyo

Erkekler Ne Diyor 10

• olur goçum :)

• Bir tokat Şekli vardı o şekilde büyütüyorlarmıs ufak olanlar ama bence gereksiz. Doğal hali neyse o şekil bırakılması gerek.

• o zaman penisi de elleyip emdikçe uzar breh :d

• nasıl olsa insanı vücudu sarkacak bence sıkıntı olmaz her kadın dolgun gögüs ister bence sakıncası tok devam ;))

• Öyle bir dünya yok arkadaşım :) Bayan anne olduğu zaman ister istemez göğüsler büyür,kimi bayanlarda da sadece kalıcı kalabiliyor.Çevremde bir kaç anne olan arkadaşımdan biliyorum.

• Bilimsel olarak sonucu sadece sarkmalara giden kulaktan dolma bilgilerle yayılmış bir yöntem..malesefki öyle birşey yok

• göğüsler emili,yalanmak ve ellenmek içindir...

• hahahaha yani üremeyi sağlayan organlardan biri olması ilk 6 ay sadece anne sütü sloganları ne ile sağlanıyo acep :D

• Öncekileri Göster
    • Off çok ağır cevap gelmiş Nedim. Artıladım.

• :)))thx kanka...

• Uyarıldığı için büyür

• evet bir miktar büyüyor ve serpiliyor...ayrıca doğum ve emzirme ilede bir miktar büyüyor...

• ellenen,kullanılan organ büyür güzelleşir :D (bknz örnek: angelina jolie dudakları, beyonce kalçaları,)

Yükleniyor...