• Sor
  • Bence

Golden Lovita yorumları gerçek mi?

Arkadaşlar lütfen bu konuda bilgisi veya tecrübesi olanlar yorumlasın. Bu bayan istek arttırıcı damlalara bakıyordum da sanırım en popüler olanı golden lovita.. Golden lovita yorumlarına bakayım dedim baya olumlu ancak bu yorumlar ne derece gerçeki sizce? Mesela burada bir sürü yorum var ancak güvenilir mi bilmiyorum link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bunlar kızları kızıştırıp düşürmeye çalışan çakma çapkınların oyuncağı olur ancak. Plasebo etkisi olabilir.

Erkekler Ne Diyor 4

• bu türden ürünlere itibar etmeyin.

• kendi isteğini mi arttırıcaksın ? yoksa yanlış hesaptan mı sordun soruyu :D

• Denis sana doğal istek artırıcı söylim kulağını aç iyi oku bir avuç fındık kavrulmuş,badem,ceviz bunları ye hiç o ilaçlara gerek kalmaz;)

• asla güvenme, bu tür şeylerin hemen hepsi yarı sentetik ve uydurmadır. henüz tüm insanlarda etki yapabilen bir afrodizyak üretilememiştir.afrodizyak etki yaptığı söylenen bal vesaire gibi şeylerde kandırmacadır.tabi afrodizyak etkisi olan bitkilerde !özü şu ki kimi şeyler kimi insanda etki yapabilir, ama tüm insanlarda geçerli olacak bir ürün YOKTUR şu anki teknoloji ile.tek afrodizyak okumak düşünmektir. yani kendi bilinçaltına inebilmektir.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...