Yüzümün gözüktüğü bir video ifşalanmış ama siteyi bulamıyorum. Psikolojik olarak çöktüm. Ne yapmam gerek?

Gizli Üye
Masturbasyon yapıyordum yüzüm belli oluyor. Ben değilim diye inkar da edemem çünkü bizi tanıyan herkes bilir ben olduğumu. Evimde açmıştım kamerayı. Dışarı çıkamıyorum sanki herkes beni tanıyor gibi geliyor. Videonun sitesini de bulamadığım için şikayet de edemem. Zaten üzerinden 1.5 sene geçmişti. Birisi anonim şekilde tumblrıma yazmış ve video olanların aynısını anlatıyordu.
Yüzümün gözüktüğü bir video ifşalanmış ama siteyi bulamıyorum. Psikolojik olarak çöktüm. Ne yapmam gerek?