Kızlar için ilginç bir masturbasyon tekniği önerisi var mı?

kızlar için ilginç bi masturbasyon tekniği önerisi var mı? yaratıcılık konuşsun :D

0|0
1252

En İyi Erkek Görüşü

• Kurutma programındaki çamaşır makinesine dayan

7|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• dilini kes sonra bi sopanın bi ucuna bağla dilini ve klitorise sürttür dur, zevkten kafan tavana vurur

6|3
    1|2
  • yatağa uzanıyosun ve rahatlıyosun (rahat olacağım diye kasma, yalnızca gevşe.) zorunda olmadığını bil. yanlış bir şey yapmıyorsun.

-hayal kurmaya başla. bir olay örgüsü olsun. nasıl dokunulacağını, nasıl dokunacağını düşünün. buna zaman ayır.

-kendini hisset. doğrudan "oraya" dokunma. başka yerlerini okşa. göğüsler hassastır, ya da dokunulmaktan hoşlanacağın diğer yerler. daha sonra malum yer.

-ıslaklık şart. şart. parmağınıı ıslat. hafifçe yuvarlak, düzenli hareketlerle bastırmaya başla.* hoşuna gittiği şekilde devam et, kendine dokunmaya devam et. hayal et. ıslat parmağını arada yine.

- vajina girişine içeri doğru bastır, ıslaklığı hisset, isteğine göre iki şekilde de dokunmaya devam et.

-illaki bir sonuca ulaşmak zorundayım diye kasma. rahat ol. dokunuşundan zevk almaya çalış. daha çok bastır.

-hayal et. bazen yavaşla. vajina kaslarını hareket ettirmek diye bir şey vardır. bunu araştır. kegel egzersizi idi sanırım. bunu normal zamanda da uygulayabilirsin ama, mastürbasyon sırasında biraz ilerledikten sonra durup bunu yapmak farklı hissettirir. vs. vs. :)

0|0
    0|0
  • bir adet bulyon alıp suda eritiyor sonra vajinana sürüyorsun. sonra bir tane fino köpek alıp dayıyorsun vajinana. köpek yalıyor sen coşuyorsun. :))))

0|0
    0|0
  • şu kitapta kızlar için de doyurucu masturbasyon teknikleri var. çoğu kitapçıda bulabilirsin.

link

2|1
    1|1
  • tam eğilmeyi başar ve kendini yala

4|1
    2|0
  • bizim işimiz kolay valla ya yumruk yap takıl

0|0
    0|0
  • önemli olan mastrübasyonun tekniği değil beyinde işi bitirmek o yüzden kafan hazırsa herşekil ve her türlüsü zevk verir insana ama benim anladığım şu sen şekilden çok mast tan sıkılmışsın başka bir alternatifin yoksa mecburen devam edeceksin ama telde biriyle onuşarak ya da sanalda yazışarak görüşerek olur tek yol bu sanki

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem şu iyi oku, (Master ,Basyon) Bölümünü bitirmen lazım

Sanırım çogalmak istiyorsun :D

1|0
    1|0
  • Daha yeni 2 farklı teknik paylaştım..
    Biraz araştırmacı olun canım aaa:)

0|0
    0|0
  • Parmağını anüsüne sok banyoda.

Alla alla ya da git seviş.

0|0
    0|0
  • elektrikli diş fırcası

3|1
    1|0
  • duş başlığı ile alanları biliyorum koltuğun kol koyulacak yerine sürtenler de var o da ilginç. cep telefonu ile de deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • erkekde yazar

0|0
    0|0
  • Duvara sürtünerek kıvılcım çıkartmak ^^

0|1
    0|0
  • titresımli tel kullan ya da fön makinesi

0|0
    0|0
  • Aynı anda anal mast da yap gör bakalım nasıl zevkten delireceksin..

0|0
    0|0
  • kendine bir adet yapay vibratör ve bir adet yapay dil al.

püf noktası : vibratörü sadece 2-3 cm kadar vajinana sokarken, yapay dil ile de klitorisine yalama hareketi yaptıracaksın. sonra kanat takıp uçuyor gibi hissedeceksin...

1|1
    1|1
  • darbeli matkap kullan..

0|0
    0|0
  • Deneyecen mi:/

0|0
    0|0
  • küveti suyla doldur.. vajinanı deliğe dayayacak sekilde otur ama ağırlığını tam verme.. su giderken emme hareketi yapacak vajinanı cork cork.. tıpkı benim gibi... sonucu bana bildir bakalım zevk alacakmısın

0|0
    0|0
    • küvet yok başka bıse öner

• Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 12

• oyuncakçılarda böle uzanan aslanlar falan satılır yada leopar onların büyük boylarından al yatağın üstüne koy kuyruğunu sırtının üstünden yukarı doğru götürüp kafasının üstüne doğru götür ve aslanın sırtına otur...kuyrukta tam özel bölgene denk gelicek şekilde :D ama böle yumuşacık peluş aslanlar olmıcak böle hafif sert oluyo onlar tüyleride böle batan cinsten :D çok feci oluyo ben hala teyzemnlere gittikçe yapıorum onlarda var öyle bi aslancık :D sürtünüp duruorum sonrada bi güzel izimi bırakıp uzaklaşıyorum xD denemelisin

bahsettiğim aslan bu link ah kahramanım benim ..mümkünse aynısını bul xD

2|4
    2|1
  • bugün yeni bi yöntem geliştirdim...gidip peluş aslancık falan almakla uğraşamam dyosan herhangi bi çekyat veya koltuğun kenarındaki kol koyma yerine otur bacağının bri dışarda biri içerde kalcak şekilde ve küçükken oynadıımız atcılığı hatırlıosan onun yukarı aşağı zıpladığmız hali değilde öne arkaya gidip geldiğimiz halini düşün .. uygula gözünün önüne istediğin herhangi bir ünlüyü veya ünsüzü getireblir dilediğin gibi hayel kurablirsin... :D ama kapı kitli olsun xD

0|5
    2|1
  • her yolu denedin sanırım :) bence fazla yapma bağımlılık yapar sonra bir erkekle olurkende mutlu olamazsın

0|2
    1|1
  • cep telefonunu daya titreşimini aç takıl :D

0|1
    0|0
  • Erkekler ne kadar yardımsevermiş şaştım kaldım seferberlik ilan edildi hatun için.Vede bilmedikleri yöntemde yok maşallah . Bize pek söz kalmamış.Hepsini dene derim.

2|1
    0|0
  • meyve kullan :)

0|2
    2|3
  • Bakkal mahmut amcayı çağır o yapsın. Yani masturbasyon canım.

0|1
    2|3
  • Önce duş başlığının başlığını çıkar, o borudan gelen suyu parmaklarınla ayırdığın direk klitorisine tut. İstersen ince kapaklı şampuan şişesini de sokabilirsin ve duvara dayaynıp yere de yaıp kendini duvara ayakların yardımıyla çekip itebilirsen ve aynı anda suyu tutabilrsen 10 saniyede bile orgazm olursun. Bunu başardım ben :)

Not: Suyun daha çok zevk vermesini istersen suyun önüne biraz parmağını koy, akış şekli darbeli olacaktır :)

0|1
    2|1
  • kola şişesini dene:D

1|2
    0|1
    • kutu kola olmaz mı ?

• bence bu soruyu buraya yazar bir kadın kola şişesi ile ilgili master yapmıştır.kızım sani ya şampanta şişesi paklar,yada kol gibi ya...rak..

• :)) naptın sen öyle.

• 7|6
    0|0
Yükleniyor...