Kızlar için ilginç bir masturbasyon tekniği önerisi var mı?

kızlar için ilginç bi masturbasyon tekniği önerisi var mı? yaratıcılık konuşsun :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kurutma programındaki çamaşır makinesine dayan

• ilahi gizli sen adamı öldürürsün :D

Erkekler Ne Diyor 25

• Sana tavsiyem şu iyi oku, (Master ,Basyon) Bölümünü bitirmen lazımSanırım çogalmak istiyorsun :D

• Bir elin nesi var iki elin sesi var :)

• vibratör al utanıyosan parasını ver ben alayım..

• duş başlığı ile alanları biliyorum koltuğun kol koyulacak yerine sürtenler de var o da ilginç. cep telefonu ile de deneyebilirsin

• tam eğilmeyi başar ve kendini yala

• :S varmı öyle estetik hatun .

• jimnastikciler varya biraz çalışsanız hepiniz başarırsınız bence kadınlar beceriklidir.

• Topuklarına kaybanlaştırıcı sür üzerine hafifçe otur ileri geri yap :)

• dilini kes sonra bi sopanın bi ucuna bağla dilini ve klitorise sürttür dur, zevkten kafan tavana vurur

• banyo yaparken tanzikli suyu dene fazla tanzıklı olmasın ama işine yarar canım

• beyzbol sopası anca yeter

• bir filimde salatalık veya muza pezarvatif kecirmiş öyle kullanıyorlardı bir dene istersen

• Aklıma çinlilerin yaptığı bi makine geldi :D Bisiklete vibratorü pedal kısmına uzun bi boru ile baglayıp sabitle . Baglarken pedal hareketine göre vibrator yukarı aşağı hareket edicek :D Son bin ve dolaş:D

• sexercise ball dene :)) plates topuna yerleştirilen bi tür oyuncak :)) youtubedan izleyebilirsin :)

• masturbasyon teknikleri için bir site bile kuruldu hemde yüzlerce taktik ve tekniklerle :)))

• elektrikli diş fırcası

• her erkek kabul eder dert etme...

• dur bakalım neelr çıkacak kurutma makinası güzeldi :)

• Git bi soğuk al...Kendine gel.

• basınçlı su (tazyikli)

• kendine bir adet yapay vibratör ve bir adet yapay dil al. püf noktası : vibratörü sadece 2-3 cm kadar vajinana sokarken, yapay dil ile de klitorisine yalama hareketi yaptıracaksın. sonra kanat takıp uçuyor gibi hissedeceksin...

• şuanda merak ediyorum hangi tekniği deniyosundur kimbilir :))

• şu kitapta kızlar için de doyurucu masturbasyon teknikleri var. çoğu kitapçıda bulabilirsin. link

• küçük diline yani vajınanın ust iç kısmını parmak ucuyla birşey ufalar gıbısı dene benden bu başka varmıdırr azcık daha düşüneyımm derken acıl telefonum geldı çıkmam lazım cevap yazarsanız size donebılırımmm

• fırçanın sapını kır onunla dene

• sağlam bi müzik sistemi bul bassı sonla bass'ı bol bi müzik aç son ses hoperlörleri de vajinana daya...:)

• hmm bence bu sefer salatalık dene onada şans ver bence :D

• Elektrikli süpürgeyle yap

Kızlar Ne Diyor 10

• cep telefonunu daya titreşimini aç takıl :D

• haha :) sevdiğin çocuğa söle uzun uzun çaldırsın :)) teknoloji işte ya..

• tabi ya teknolojinin nimetlerinden yararlanmak gerek

• her yolu denedin sanırım :) bence fazla yapma bağımlılık yapar sonra bir erkekle olurkende mutlu olamazsın

• bugün yeni bi yöntem geliştirdim...gidip peluş aslancık falan almakla uğraşamam dyosan herhangi bi çekyat veya koltuğun kenarındaki kol koyma yerine otur bacağının bri dışarda biri içerde kalcak şekilde ve küçükken oynadıımız atcılığı hatırlıosan onun yukarı aşağı zıpladığmız hali değilde öne arkaya gidip geldiğimiz halini düşün .. uygula gözünün önüne istediğin herhangi bir ünlüyü veya ünsüzü getireblir dilediğin gibi hayel kurablirsin... :D ama kapı kitli olsun xD

• meyve kullan :)

• Ne tür meyveler mesela:))

• oyuncakçılarda böle uzanan aslanlar falan satılır yada leopar onların büyük boylarından al yatağın üstüne koy kuyruğunu sırtının üstünden yukarı doğru götürüp kafasının üstüne doğru götür ve aslanın sırtına otur...kuyrukta tam özel bölgene denk gelicek şekilde :D ama böle yumuşacık peluş aslanlar olmıcak böle hafif sert oluyo onlar tüyleride böle batan cinsten :D çok feci oluyo ben hala teyzemnlere gittikçe yapıorum onlarda var öyle bi aslancık :D sürtünüp duruorum sonrada bi güzel izimi bırakıp uzaklaşıyorum xD denemelisin bahsettiğim aslan bu link ah kahramanım benim ..mümkünse aynısını bul xD

• çok fenasınn.. :)

• Öncekileri Göster
    • :D oy bi yerlere yatmadığım kaldı :D +1000i hak eder bu hayal gücü :D

• bir de erkeklere abaza derler amk

• Erkekler ne kadar yardımsevermiş şaştım kaldım seferberlik ilan edildi hatun için.Vede bilmedikleri yöntemde yok maşallah . Bize pek söz kalmamış.Hepsini dene derim.

• Bakkal mahmut amcayı çağır o yapsın. Yani masturbasyon canım.

• kola şişesini dene:D

• kutu kola olmaz mı ?

• Öncekileri Göster
    • bence bu soruyu buraya yazar bir kadın kola şişesi ile ilgili master yapmıştır.kızım sani ya şampanta şişesi paklar,yada kol gibi ya...rak..

• :)) naptın sen öyle.

• Önce duş başlığının başlığını çıkar, o borudan gelen suyu parmaklarınla ayırdığın direk klitorisine tut. İstersen ince kapaklı şampuan şişesini de sokabilirsin ve duvara dayaynıp yere de yaıp kendini duvara ayakların yardımıyla çekip itebilirsen ve aynı anda suyu tutabilrsen 10 saniyede bile orgazm olursun. Bunu başardım ben :)Not: Suyun daha çok zevk vermesini istersen suyun önüne biraz parmağını koy, akış şekli darbeli olacaktır :)

Yükleniyor...