Dildo Oyuncak Sevenler ve Kullananlar

Yahu ne zevk alıyorsunuz böyle oyuncaklardan anlamıyorum. gerçeği dururken böyle yapmacık şeyler ne derece sağlıklı. Her şeyin orjinali makbuldür benim bildiğim. Yokluktanmı kullanıyorsunuz yoksa cinselliğe ekstra tat katmak için bir araçmı sadece ? Merak ediyorum gerçekten, eğer bütün bayanların tercih ettiği birşeyse, aklım ermese bile sevgilime hediye edebilirim bir tane alıp :) yokluğumda ihtiyacı olur diye.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şimdi şöyle bir şey var bilader bazı erkek arkadaşlarımız nasıl yapma realistik manken ve suni vajina gibi ürünler kullanıyorsak aslında yokluktan değil tercih meselesi olduğundan dolayı alıyorlar işte. kızların tercih ettiği oyuncaklarda bunlar yapacak birşeyyok. şöyle de bir şey var asla hiçbir oyuncak aslının yerini tutmaz, ya yaşamamış ya da yaşatmamışlardır :) :) :)

• Evet bende bundan bahsediyordum zaten :)

• tercih meselesidir diyecek söz yok açıkçası. iki taraflı olarak saygı duymak lazım .) :) Yaşamayıp b*k süren erkekte var kızda...

Kızlar Ne Diyor 2

• anlatılmaz yaşanır diyelim. soruyu sorarken kafana göre yorumları da yapmışsın. sevgiline ihtiyaç olurmu bileme onu kendine sor zevk meselesi nihayetinde.

• kafam karışık çünkü :P Varmı oyuncağınız ?

• Öncekileri Göster
    • varmış anladım :P hayatınızdabirisi yokmu ki böyle bir oyuncak ediniyorsunuz. ne gerek duydunuz peki ?

• kullananların mastürbasyonu yaşamak hakları tabiiki...öyle olmasaydı bunlar üretilmezdi,tarih boyunca var olmuştur dildo ve vibratörler gayet doğal bir ihtiyaç kadınlarınki...:))))

• yokluktan mı kullanılıo sence :) bence sen bu kafayla senin hatuna al bir tane sana gerek yok zaten

• cevabı bilseydim sormazdım küçükhanım :) bayan değilim sonuçta, ee fikrinizi alayım bari. Bana gerek olmadığını düşündüğünüz fikir hariç :D

• Öncekileri Göster
    • Çevreye verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın :D
      buyrun devam edin kaldığınız yerden, soran teşekkürler sabrın için :)

• :D Kefe eskide kaldı ismini telafuz etmeye google translater kullanılması gereken arkadaşım :D Aynı kefede değiliz ayrıca. Kimse benimle aynı kefeye giremez :D

Erkekler Ne Diyor 1

• kadınlar dünya kurulduğundan beri kullanırlar elbette mastürbasyon için onlara gerekiyor ve endoğal hakları...,talep olmasaydı üretilmezdi zaten...

Yükleniyor...