Penisin kırılması ne demek?

Penis kırılınca ne oluyor? İşlevini yitiriyor mu? Penisin kırılmaması için ne yapmalıyız? Penisi kırılan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pebis kırılması genelde kadın üstteyken ilişki durumlarında olur. kadın hoplarken penisin vajinadan çıkıp tekrar deliğe girememesi ve kadının penise oturması sonucu oluşur.penis içerisinde sarmal kan kesecikleri vardır. bunlar içine kan dolarak peniserekte olur sertleşir. bahsettiğim şekilde baskı olunca bu kesecikler kayar penis bükülür. aşırı sancı yapan bu durum n,ancak hastanede uzman tarafından düzeltilebilir. belli süre ilişkiye giremez. ama sonunda düzelir.böylesi durumların yaşanmaması için kadının mesafeli kalkması gerek. yani mesafeyi ayarlaması ayrıca erkeğinde kontrolü bırakmaması gerek. alttan destekleyerek penisin çıkmasına engel olabilmeli. hareketsiz yatıp kadının hoplamasını beklemek böyle kazalara neden olur. ya da kadın hafif havada sabit durup erkeğin alttan inip kalkması ile kontrollü ilişki yaşanabilir.

• Himm tesekkurler...;))

• RİCA EDERİM

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkeğin hayatının kayması demek.

• kırılmaz korkma esnektir

• :((

• Öncekileri Göster
    • evli olduğunuz bilmiyordum tebrikler bu arada eşin çook şanslı ne mutlu ona

• Tesekkurler... Sansli;))

• kırılmaması için ne yapmalıyız mı? senin penisin kırılmaz korkma.

• Yapma yaa ;))

• evet aynen kırılıyor...hor kullanmaya gelmiyor..kullanırken azami özeni göstermek gerekir...

• :))))))))))))))))) napacan kırıldıysa kaynakmı yapacan:))) alcıyamı alacan...bilimsel araştırmamı yapıyorsun:)) okudugum en ilginc soruydu dogrusu:))merakının sebebi nedir ?

• Az once bir soruya verilen cevapta okudum kirilma ne diye merak ettim iste hepsi bu kirilinca bir daha islevini yapamiyor mu?

• Öncekileri Göster
    • Sanirim dogru :))

• bilmem galiba:)

• çubuk kraker mi ki bu kırılsın hiç duymadım en azından benim kırılmadı hiç :)

• ağır hasarlı trafik kazası demek araç perte çıkıyo oyşşşşşşş içim bir tuaf oldu yaaaa :(

• peniste kemik doku yoktur penis kırılmaz ereksyo halinde ani sert bir durum olursa kas yırtılması olur penis şişer kıp kırmızı olur ...tedavisi olmayan bir durum değil ama çok acı veriyormus bir süre cinsle hayat duruyor tabik.kırılmaıs için ne yapacaksın onu zor pozisyonlara inka edeceksin sıra dışı pozisyonlar deneyeceksin kasılma esneme durumları olacak

• tatlım biraz dikkatli olursan bişeycik olmaz ama illada kıraçam diyosanda kırılır...

• link sadece bu linki veriyorum başka birşey demiyıorum :D

• Sapsal :))

• teşekkürrler :D

• ;))

• Penisim hiç kırılmadı maşallah çelik gibi :) Ama doktor ve hemşire arkadaşlarımdan özellikle anal sex yapmaya çalışırken penisinin kırılanlar olduğunu duymuştum. Bildiğim kadarıyla penisi oluşturan kas yapısının ve damarların zorlama sonucunda bir noktadan aşırı esnemesi ve dolayısıyla ereksiyon halinde bile kırılan noktadan eğrilmesi olayı.

• kırmamaya calış cünkü senden ayrılınca başkası icin kullanacak. tıpkı senden önce baskaları icin kullandıgı gibi

• O zaman kircam ;)) benden sonra heee

• kır ki kullanmasın ileride

• Kircam ;))

• penis mi ? o da ne? Paşabahçe'nin yeni ürünü mü?

• merhaba günaydın kırılma diye bişi olmaz kemik veya kıkırdak yok nerden nasıl duydun bilmiyorum ama öğle bişi olmaz bunu söyleyen erkek acemidir ;)

• Penis de kıkırdak var kırılırsa iyileşmez...

Kızlar Ne Diyor 2

• peniste kemik olmadığı için kırılma olmaz doku zedelenmesi ezilme burkulma incinme gibi şeyler olur. çok hardcora takılmıyor nazik davranıyorsan hiç 1şey olmaz lakin üstüne çıkıp kıvırtacağım derken bu dediğini yapabilirsin

• Penisin kırılmaması için nazik davranın :D Penis kırılınca tabiki işlevini yitirir.. Adamı gebertmeyimi düşünüyosun ? Eğer penisi kırıldıysa Sızıdan duramaz . bu bu kadar basit :)

• oda artık yeni alanda yaşamını sürdürür

• :))

Yükleniyor...