İlişkide kadın mı çok zevk alır, yoksa erkek mi?

Arkadaşlar ilişkide kadın mı çok zevk alır yoksa erkek mi bunun bir ispatı var yorumlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar bir erkek bir kadına sormuş ilşkide kadınmı cok zevk alır yoksa erkekmi kadın galiba kadın alır demiş erkekte ispatlıyabilirmisin demiş kadında nasıl ispatlıyabilirimki demiş erkekte küçük parmağını kulağının içine sok karıştır demiş kulağın içimi cok zevk alır yoksa parmagınmı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadınlar sanki ya erkeler pek kendini kaptırmaz zevkten kendinden geçmez debelenir durur be yavrum :D bir de kulak parmak olayı vardır.

• katılıyorum

• bravo cesur ve özgür kadınları severim olması gerekende budur.

• o manidar gülüşün nedenini biliyorum amma zaten kendimi durduracak değilim

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• ama bu çok göreceli bir soru oldu adam işini bilmiyorsa hayvan gibi davranıyorsa kadın acayip acı çeker.erkek işini biliyorsa kadın pasifse erkek çok zevk almaz kadın alırfakat her ikiside birbirini mutlu etmek için çabalıyorsa o zaman Nirvana

• Yorumuna katılıyorumbence ikiside ortak çabalamalı yoksa zevki olmaz.

• biz bayanalr tabi :)

• biraz yardımcı olsana :)))))))))

• elizabete devam edeceksin ozaman ya da cesaretini krıcan cesur olucan

• valla doğru soyluyun benim peki benim gibi utangaçlar ne yapsın?:::))))))))

• Öncekileri Göster
  • biz daha çok zevk alıyoruz bence.

• bencede hayat zevk için yaşanır siz bizden şanslısınız kadınlığın keyfini çıkarın:))))))))))

• neye dayanarak söylüyorsun?

• kadınlar daha çok zevk alıyordur herhalde, en azından ben öyle düşünüyorum :)

• sonra anlatırım sana şimdi bir esprisi kalmaz:)))şifre üşenden sonra cevaplıyanda :)

• hadi bakalım :)

• bencede ispatlıyacagım size:)))))))

• kadın :) çok şanslıyız...

• baksana erkeklerden ses yok:)

• merak ettim :)

• haklısın komik bir ispatı var sonra söylerim:)

Erkekler Ne Diyor 5

• yine çok şanslısınız hadi sizi gidiler

• kedi gibi dört ayak üstüne düşüyorlar:)

• kadın zevk alır ama her koşulunda yerinde ve zamanında olması gerekli .kız zevk almassa fazla zavk almayabilir .

• Partneri iyiyse kadın erkekten daha fazla zevk alır, partneri kötüyse kadına işkence haline dönüşür zevk almaktan ziyade :)

• partneri kötüyse kadın istediği kıvama getirebilir isterse

• Kadınlar daha çok zevk alırlar. Alanlar için konuşuyoruz tabii.

• Dışarıdan?

• bunun dışardan bilimsel bir ispatı varmış:)

• üst üste orgazm olabilir çünkü, ayrıca vajinal kaslar çok kuvvetli kasılıp gevşerler orgazm sırasında. moral bozmak gibi olmasın ama erkeklere göre 9 kat fazla zevk aldıkları söylenir :D

• Öncekileri Göster
  • Kizlar gizliden gizliye olmuyo boyle bu ne ya herkes gizli profil olmaz ki hacii

• Yani olmaz ki aaaaa .d

• hele be gürle de erkeklerdende ses çıksın hem zevk alırlar hemde peşlerinden koştururlar:))))

Yükleniyor...