İlişkide kadın mı çok zevk alır, yoksa erkek mi?

Arkadaşlar ilişkide kadın mı çok zevk alır yoksa erkek mi bunun bir ispatı var yorumlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar bir erkek bir kadına sormuş ilşkide kadınmı cok zevk alır yoksa erkekmi kadın galiba kadın alır demiş erkekte ispatlıyabilirmisin demiş kadında nasıl ispatlıyabilirimki demiş erkekte küçük parmağını kulağının içine sok karıştır demiş kulağın içimi cok zevk alır yoksa parmagınmı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadınlar sanki ya erkeler pek kendini kaptırmaz zevkten kendinden geçmez debelenir durur be yavrum :D bir de kulak parmak olayı vardır.

• tebrikler bende onu söyleyecektim:))))))))))

• Öncekileri Göster
    • bravo cesur ve özgür kadınları severim olması gerekende budur.

• katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• biz bayanalr tabi :)

• ama erkekleride peşinizden koşturursunuz:)))

• Öncekileri Göster
    • elizabete devam edeceksin ozaman ya da cesaretini krıcan cesur olucan

• biraz yardımcı olsana :)))))))))

• kadın :) çok şanslıyız...

• haklısın komik bir ispatı var sonra söylerim:)

• merak ettim :)

• baksana erkeklerden ses yok:)

• ama bu çok göreceli bir soru oldu adam işini bilmiyorsa hayvan gibi davranıyorsa kadın acayip acı çeker.erkek işini biliyorsa kadın pasifse erkek çok zevk almaz kadın alırfakat her ikiside birbirini mutlu etmek için çabalıyorsa o zaman Nirvana

• Yorumuna katılıyorumbence ikiside ortak çabalamalı yoksa zevki olmaz.

• kadınlar daha çok zevk alıyordur herhalde, en azından ben öyle düşünüyorum :)

• bencede ispatlıyacagım size:)))))))

• hadi bakalım :)

• sonra anlatırım sana şimdi bir esprisi kalmaz:)))şifre üşenden sonra cevaplıyanda :)

• biz daha çok zevk alıyoruz bence.

• neye dayanarak söylüyorsun?

• bencede hayat zevk için yaşanır siz bizden şanslısınız kadınlığın keyfini çıkarın:))))))))))

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınlar daha çok zevk alırlar. Alanlar için konuşuyoruz tabii.

• neden acaba ?

• Öncekileri Göster
    • bunun dışardan bilimsel bir ispatı varmış:)

• Dışarıdan?

• Kizlar gizliden gizliye olmuyo boyle bu ne ya herkes gizli profil olmaz ki hacii

• hele be gürle de erkeklerdende ses çıksın hem zevk alırlar hemde peşlerinden koştururlar:))))

• Yani olmaz ki aaaaa .d

• yine çok şanslısınız hadi sizi gidiler

• kedi gibi dört ayak üstüne düşüyorlar:)

• Partneri iyiyse kadın erkekten daha fazla zevk alır, partneri kötüyse kadına işkence haline dönüşür zevk almaktan ziyade :)

• partneri kötüyse kadın istediği kıvama getirebilir isterse

• kadın zevk alır ama her koşulunda yerinde ve zamanında olması gerekli .kız zevk almassa fazla zavk almayabilir .

Yükleniyor...