Arkadaşlar insan hata yapamaz mı? İstemeden harama bulaştım günah işledim siz çok mu mükemmelsiniz?

Gizli Üye
Arkadaşlar istemeden şeytana uyum günaha girdim ama çok pişmanım kızlara bakireyim bakır olmayan erkek istemem diye tutturuyor ölelim mi a q biz? Ben en azından açık yürekliyim bunu saklamıyorum vicdanım var. Siz çok mu mükemmelsiniz aranızda ne bakireler var davul delinmemiş ama tokmağın değmediği yer kalmamış.
Arkadaşlar insan hata yapamaz mı? İstemeden harama bulaştım günah işledim siz çok mu mükemmelsiniz?