• Sor
  • Bence

Sperm yutmaktan zevk alan kız var mı gerçekten?

sperm yutmak hoşunuza gidiyormu ve hiç düşündünüznü evlenince yutarmısınız kusucam :D

En İyi Görüş

• aga vardı benim öyle bir manita ilk ilişkimiz olucak neyse öyle böyle başladık. ilk posta biti 2.postada yaladı tamam .yutmaz zannettim.çıkarıcaktım zorla azında tuttu . birde baktım yutttu .naptın kızım sen dedim . yaladım ve yuttum dedi çok hosuna giidomuş :D

• ve sonra uyandın

• Öncekileri Göster
    • Siteye senarist alımları başlamalı bence...

• he koçum he kendi böyle şeyleri gerçekleştiremeyen arkadaşlar var aramızda heerkesi kendisi gibi zannediyorlar :D

Kızlar Ne Diyor 8

• önce hüplet sonra gümlet.

• Spermin o ekşimtrak tadı pek hoşuma gitmiyor. İğrendiğim filan yok. Zaten dünyanın en temiz maddesi. Ama tadı benim pek hoşuma gitmiyor.Fakat bir kaç erkekte rastladım tadı öyle güzel geldi ki o an, ne var ne yok yalayıp yuttum. Hatta sağa sola damlayanları bile dilimle toplayıp yaladım. Kediler gibi daha var mı diye yalanmaya devam ettiğim oldu. Fakat bu ne yazık ki bir kaç erkekte oldu. Yüzde doksan tadı ekşimtrak ve kötü. O zamanlarda ağzımda toplayıp yutmadan lavaboya tükürüyorum

• yutulur yutulur

• eğer erkek saglıklıysa hiç bir sorun yok , onu yutup yutmamak partnerin tercihi .. hijyen oldugu sürece problem olmaz agızda bıle daha cok bakteri var mesela .. protein, vitamin ve mineraller var ayrıca ..dünya tatlısı bebeklerin dogmasına sebep olan şeyden niye mıdem bulansın :D

• ooo süpersin beğendim seni

• Öncekileri Göster
    • bıraksınlar sabaha kadar küfredersin klavye delikanlısı

• teb ederım cok mantıklı düşünüyorsunuz ben defalarca anlattım ama inandıramıyorum ınsanları aynı sey erkek içinde geçerli mesela kadında vajinal orgazma yaklaştığı zaman dilimle devam edip agzımaa boşalması uçurur beni

• ben yutmam ne o öyle sümük gibi bişey değilmi :/

• yuttururlar merak etme.. :)

• ben iigreniyorum şahsen düşünmesi bile igrenç ötesi hani yutan kızlar nasıl yutuyor anlamıyorum

• Hee yutuyoz :)

• İğrenç mide bulandırıcı

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...