Sperm yutmaktan zevk alan kız var mı gerçekten?

sperm yutmak hoşunuza gidiyormu ve hiç düşündünüznü evlenince yutarmısınız kusucam :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aga vardı benim öyle bir manita ilk ilişkimiz olucak neyse öyle böyle başladık. ilk posta biti 2.postada yaladı tamam .yutmaz zannettim.çıkarıcaktım zorla azında tuttu . birde baktım yutttu .naptın kızım sen dedim . yaladım ve yuttum dedi çok hosuna giidomuş :D

• he koçum he kendi böyle şeyleri gerçekleştiremeyen arkadaşlar var aramızda heerkesi kendisi gibi zannediyorlar :D

• Siteye senarist alımları başlamalı bence...

• kendinle karıştırma :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• ben iigreniyorum şahsen düşünmesi bile igrenç ötesi hani yutan kızlar nasıl yutuyor anlamıyorum

• İğrenç mide bulandırıcı

• Spermin o ekşimtrak tadı pek hoşuma gitmiyor. İğrendiğim filan yok. Zaten dünyanın en temiz maddesi. Ama tadı benim pek hoşuma gitmiyor.Fakat bir kaç erkekte rastladım tadı öyle güzel geldi ki o an, ne var ne yok yalayıp yuttum. Hatta sağa sola damlayanları bile dilimle toplayıp yaladım. Kediler gibi daha var mı diye yalanmaya devam ettiğim oldu. Fakat bu ne yazık ki bir kaç erkekte oldu. Yüzde doksan tadı ekşimtrak ve kötü. O zamanlarda ağzımda toplayıp yutmadan lavaboya tükürüyorum

• Hee yutuyoz :)

• yutulur yutulur

• önce hüplet sonra gümlet.

• eğer erkek saglıklıysa hiç bir sorun yok , onu yutup yutmamak partnerin tercihi .. hijyen oldugu sürece problem olmaz agızda bıle daha cok bakteri var mesela .. protein, vitamin ve mineraller var ayrıca ..dünya tatlısı bebeklerin dogmasına sebep olan şeyden niye mıdem bulansın :D

• teb ederım cok mantıklı düşünüyorsunuz ben defalarca anlattım ama inandıramıyorum ınsanları aynı sey erkek içinde geçerli mesela kadında vajinal orgazma yaklaştığı zaman dilimle devam edip agzımaa boşalması uçurur beni

• bıraksınlar sabaha kadar küfredersin klavye delikanlısı

• :)) saklan öt ordan şu kız kadar olamadın korkak yaa bir de erkek olacan yazık sana yaa :)

• Öncekileri Göster
  • ben yutmam ne o öyle sümük gibi bişey değilmi :/

• yuttururlar merak etme.. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Böğğğğ, iğrenç lan yutmayın kızlar.

• Yutan insan takdir edilir.

• Sperm gayet hijyenik bisey. Kizlarin midesini bulandirma:D

• yutmayı bırak gargara bile yapanlar var,

• yutsun kalsiyum ve vitamin deposu :)

Yükleniyor...