Erkeği tahrik etmenin yolları nelerdir?

Cok soruldu ama ben bakireyim ama karsimdakini tahrik etmenk istiyorum birsey olmayacak sonunda cinsel manada ama disiligimi nasil on plana cikaririm?

Güncellemeler:
ya o beni tahrik ediyor bende onu tahrik edicem ne var bunda ama nasil?ben size nasil olabilecegini sordum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gösterip de elletmemenin yolları diye yazsaymışsın daha iyiymiş :D

• bir bakima oyle de denebilir:)

Erkekler Ne Diyor 16

• yanında nefes alıyorsan tamam

• Mini bir etek güzel topuklu bir ayakkabı cesur bakışlar ve güzel sözler ezber bozacak kadar tahrik edeceğini düşünüyorum. :) Şahsen ben dayanamayabilirdim.

• kamçılamak.

• Tahrik etmek için bir bakış bile yeterli olabilir.

• tahrik edeceksin ama cinsel anlamda birşey olmayacak? peki amaç ne?

• Nefes al :))

• adama işkence olsun diyorsun yanii

• sonu mutlu bitmeyecekse zavalli adamla uğraşma ayiptir..

• erkekler görsellikten çok etkilenir...uygun giyin bence...

• dokunma,bakış ve dudak hareketleri

• Cinsellik bölümünde sorulan şu soruya karşılık burda soruyu soran arkadaşı farklı kategorilere sokmak yada onu eleştirip olaya sözde ahlaki açıdan bakan arkadaşları anlayamıyorumm

• bende anlamiyorumm ve sinir oluyorum ahlak bekcisi oldular basima.

• abartı giyin yürürken oranı buranı salla tahrik oluruz biz..

• Kızlar karşıdakini tahrik edince kendilerini daha mı seksi hissederler? sende bunun için mi istiyosun?

• hayir bunun icin istemiyorum ozel bir sebebi var.

• Öncekileri Göster
    • tesekkurler sonunda yardim edecek birileri buldum yani

• Rica ederim.Havalar soğuk gerçi ama mini etekten etkilenmeyen erkek daha görmedim=)Parfüm falanda sıkarsan bide çocuğa yanlışlıkla dokundun mu çocugun şeyi bile kalkabilir =)

• bu herhangi bir ortamda mı yoksa birisi ile özel bir ortamda mı olacak...ona göre değişir...

• durumdan duruma değişir ama bana göre şunlar. derin bir bakış, boyundan bir öpücük, ve tabikide bazı dokunuşlar :)

• en keyifli kısım zaten o heralde kızlar için, göster ama elletme :D bişey olucakmış gibi davran ama son noktada vazgeçmiş gibi yap bu yeterli olur heralde

Kızlar Ne Diyor 8

• madem birşey olmayacak sonunda tahrikte etme.ben senin gibileri kınıyorum :) ya tahrik etmeyeceksin ya da sonunu getireceksin

• kınama ne yapayım ben bu cocuga ne yapayim peki beni tahrik edip duruyor

• madem sınırlanırız var o zaman sadece oral sex yapacaksınız

• katılıyorum acı çektirmenin ne anlamı olacak

• 0nu istediğni anlıcak şekilde bak, tenine hafif dokun (kollarına olabilir..) boynunda nefsni hissetsin tamamdır

• üzerine dar ,fazla kisa olmayan ama vücut hatlarini belli eden kiyafetler giyerek, hafif ama güzel bir makyaj yaparak ve en önemlisi bakislarini kullanarak, bacaklarini üst üste atarak otur herzaman,yaninizda annesi babasi yoksa sevgilinin tabi :D, italyan oturusu vardir,her kadin bu oturusu bilmesi gerekir :) diger türlü ileri gitmek istiyorsan cameltoe verecek derecede bir jeans yada tights giyebilirsin ~etek ve altina külotlu corap giyebilirsin..ona hafifce dokunabilirsin ~

• ünlü bi söz vardır; tatmin edemeyeceksen tahrik etmeyeceksin diye (: boşver yavrucum sen kafanı bunlarla bulandırma otur uslu uslu evinde.

• ona şehvet dolu mesajlar at

• sözler ve gözler

• Bacak bacak ustune atVe durmadan bacaklarin hafif kasiniyormus gibi avuc icin ile oksar gibi kasi ozellikle diz ustleriniHele bir de corap fetisi ise kulotlucorap varken yap bunu hatta corabini arasira cek duzelt kudurtursun adami

• seni gercekten tanimak isterdim.ama bunlari bildigine göre ya erkeksin yada cok tecrübelisin :)

• eğer karşındaki seni arzuluyorsa ne yapsan seni çekici tahrik edici bulur benim sadece onun yanında bulunmam elini tutmam bile onu tahrik ediyor ayrıca sen tutkunu vahşiliğini aşkını konuşturcaksın canım içinden geldiği gibi o kdr..

Yükleniyor...