Böyle siteleri kapattırmak için nereye şikayet etmek gerekiyor?

arkadaşım wc de, soyunma kabinlerinde vs. röntgenciler video çekip p*rn* sitelerinde paylaşıyorlarmış dedi. araştırdım hakikaten iğrenç gizli... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler için sorun yok çünkü işi yapanlar onlar :D

İşe bak ya çin 6. insanlı uzay uçuşunu yaptı bizim gerizekalı bir kaç insanımızın uğraştığı şeylere bak ya birbirimizi röntgenleriz ya birbirimize savaş açarız.

Daha geçen gün hastahaneye gittiğim zaman kavga etmiş aileler bir kişi ölmüş 2 serseri tip bıçaklanmış ve hala intikam planları yapıyolar yazık gerçekten yazık !

Türk milleti nasıl bu kadar basitleşti soyunma kabinleri hikaye ya ne pislik insanlar var kimliğin de T.C yazıyor belki ama bana göre sadece birer böcekler ezilmesi gereken düzeltemeyiz bunları bir kaç yıl hapisle falan.

Bana göre ciddi cezalar verilmeli caydırıcı cezalar öyle düzelir ancak adam 30 yıl yatıyo içerde çıkınca yine aynı pisliği yiyo

İnsanlar dışarda dolaşamıyor az önce bir haber okudum bir genç kız koşu yaparken tecavüze kalkışmış itin teki ama başaramamış kız 16 yaşında herif 37 böyle pislikler sürgün edilmeli ama yakındır sonlarının gelmesi..

Bazıları islamı gericilik diye algılıyo ama islamiyette içki içmeyin, zina yapmayın, harama bakmayın, haram mal yemeyin, hırsızlık yapmayın, yalan konuşmayın gibi uyarılar var artı çeşitli güzellikler var sayılmayacak kadar soruyorum size bunlar yapılsa ülke çekilmez bir hale mi gelir ?

Boşuna dememişler " Ölmek İsteyen Fare Kedinin Kıçına Parmak Atarmış" diye.

Saygılar :)

Soran beğendi
    • azgınlık bazılarının gözünü kör etmiş, ama ne demişler etme kulum bulursun inim sızım ölürsün...

• Tabi ki öyle