Böyle siteleri kapattırmak için nereye şikayet etmek gerekiyor?

arkadaşım wc de, soyunma kabinlerinde vs. röntgenciler video çekip p*rn* sitelerinde paylaşıyorlarmış dedi. araştırdım hakikaten iğrenç gizli görüntüler var. sevgilisini çeken, karısını çeken vs... hiç mi Allah korkusu yok bu insanların! böyle siteleri kapattırmak için nereye şikayet etmek gerekiyor. aşağılık insanlar yaa, insan umumi tuvalete gitmeye korkacak. şikayet edilcek yeri bilen var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler için sorun yok çünkü işi yapanlar onlar :D

İşe bak ya çin 6. insanlı uzay uçuşunu yaptı bizim gerizekalı bir kaç insanımızın uğraştığı şeylere bak ya birbirimizi röntgenleriz ya birbirimize savaş açarız.

Daha geçen gün hastahaneye gittiğim zaman kavga etmiş aileler bir kişi ölmüş 2 serseri tip bıçaklanmış ve hala intikam planları yapıyolar yazık gerçekten yazık !

Türk milleti nasıl bu kadar basitleşti soyunma kabinleri hikaye ya ne pislik insanlar var kimliğin de T.C yazıyor belki ama bana göre sadece birer böcekler ezilmesi gereken düzeltemeyiz bunları bir kaç yıl hapisle falan.

Bana göre ciddi cezalar verilmeli caydırıcı cezalar öyle düzelir ancak adam 30 yıl yatıyo içerde çıkınca yine aynı pisliği yiyo

İnsanlar dışarda dolaşamıyor az önce bir haber okudum bir genç kız koşu yaparken tecavüze kalkışmış itin teki ama başaramamış kız 16 yaşında herif 37 böyle pislikler sürgün edilmeli ama yakındır sonlarının gelmesi..

Bazıları islamı gericilik diye algılıyo ama islamiyette içki içmeyin, zina yapmayın, harama bakmayın, haram mal yemeyin, hırsızlık yapmayın, yalan konuşmayın gibi uyarılar var artı çeşitli güzellikler var sayılmayacak kadar soruyorum size bunlar yapılsa ülke çekilmez bir hale mi gelir ?

Boşuna dememişler " Ölmek İsteyen Fare Kedinin Kıçına Parmak Atarmış" diye.

Saygılar :)

• Tabi ki öyle

• azgınlık bazılarının gözünü kör etmiş, ama ne demişler etme kulum bulursun inim sızım ölürsün...

Erkekler Ne Diyor 16

• Alçaklıkta sınır yok , hem bunlar artık o kadar kolay değil anlaşmalı olarak yapıyorlar...O tarz siteler de kapatılıyor günde binlercesi.

• Bir defa bir arkadaşım ile bir avm de gezerken birisi onun etek altı görüntülerini elinde antayı gezdirerk çekmeye çalışırken yakaladım. Ağzını burnunu kırdım. polisleri çağırdık. akabinde şikayet ettik. Şu an yargılama sürüyor. Çekimleri yanımdaki kızla birlikte izledik. Bir bokda çekememiş salak..:)) Yediği dayak ve alacağı ceza ile kaldı. :))

• Suça teşebbüs yok ki, direkt suçu işlemiş elaman, çekim yapmış başarılıda olmuş... Suç gerçekleşmiş.. Not: ben ve yanımdaki bayanda avukatız..:))

• suça teşebbüs etmesi yeter, yakalanmasaydı devam ederdi öyleleri vuran elinize kolunuza sağlık

• Helal olsun iyi araştırmışsın, anlaşılan bundan sonra da bu siteleri araştırmaya devam edeceksin. Herkesten fazla p*rno kültürün olacak bu sayede ama merak etme Allah için yaptığından izledikçe sevap kazanırsın. P*rno izlemenin en güzel yolunu bulmuşsun.

• oturup saatlerce başında izleyecek bir manyak değilim çok şükür, inanmadım meraktan baktım bir daha da ne açarım ne bakarım!

• yabancı ulkedekı ınsanlar yapıyor zaten kim kardashıan mesela oyle daha cok unlu oldu ve daah cok var

• sadece sitelerin kapatılması yetmez mağdur kişiler suç duyurusunda buluması lazım

yalnız konu konu cinsellik konu değil bence ciddi bir konu

• kamera görürsen şikayet edebilirsin.

• Senide mi çektiler savcılığa git şikayet dilekçesi yaz.

• merak etmeyin tayyip hepsini bir bir kapattırıyor .yakında kalmayacak hiç biri .

• Şikayetle sorunlar çözülmüyor.Binlerce site var öyle

• bir dakika ya herkes kendi isteği ile yapmıyor mu ? Sen neye sinirlendin anlamadım ?

• Ayrıca bu soruyu cinsellikte sormaman gerekirdi bu da senin ne kadar seviyesiz bir insan olduğunu gösteriyor.

• hay mk kezbana bak ya . Saf bende kapatılmasına destek veririm işte.Şikayet ederim ne yayılmasından bahsediyorsun sen.Çok da umurumda ya vermessen verme amk ne malsınız ya.Aptal kezban Türk kızları işte.

• saçmalama link falan vermem farkındaysan kapatılması iin soru sordum daha çok izlenilip yayılması için değil

• Öncekileri Göster
  • Ülke dışındaki sitelere kimse birşey yapamaz sadece türkiye ye engel koyarlar onada bizim genç nesillerin çözümü tükenmez dns degiştirere k tunel'den tekrar baglanarak açabilirler. Yani işin zor kolay gelsin.

• Öyle siteleri kapattıramazsın ablacım :/ Kaldı ki bu siteleri Türk makamlarına şikayet edersende ancak erişimi engelleme cezası verebilirler ki hepsinde var, DNS ile aşılıyor... Yani bu o kişilerin haysiyetsizliği... Mesela aramızda ben dahil hiç o sitelere bakmamış olanlar var ancak bakmayı sevenlerde var... Karışamazsın malesef :(

• yok daha neler senden duydum şimdi ciddi olamazsin...

• ooo daha neler ar neler

• Birini kapattırsan diğeri açılacak

Kızlar Ne Diyor 4

• kakamı görmek isteyen varsa gerçekten gösteririm fazla uğraşmalarına lüzum yok.

• göster panpa o zaman :D

• göster :D

• çekilen görüntü kaka değil, bildiğin popo kaka kısmına kadar bakmadım onlar varsa bilemicem

• amerika bir site kapatildi magdur kizlar sikayette bulunduklari icin.

• eşim bizi çeker ama asla bir siteye falan vermez :)

• bilgileriniz için teşekkürler. hafıza kartıyla işimiz bitince yakarım bende :))

• Çektiğiniz kamera veya fotoğraf makinasının hafıza kartını kimseye vermeyin. Teknolojik hiçbir veri Öyle sil dediğinde silinmez. Geri getirilebiliyor bir çoğu.

• bırak silmeyi bazen format atılmış harddisk, usb, hafıza kartından bile veri kurtarılabiliyor bilgin olsun

• Öncekileri Göster
  • tamamda kızcığım biz ne izleyelim sonra

• hahahaah

• hacklerim onu

• ya sen ne diyorsun, hemde bir kız olarak... isteyerek yapan insanların videolarını izle. senin kocan görüntünü çekse, boşansanız ve videolarını koysa naparsın?

Yükleniyor...