Eşimle cinsel hayatımız olmadığı için boşandık

sorum bayanlara,ciddi cevap vermeyecek arkadaşlar lütfen cevap yazmayın;eşim cinsel yönden isteksiz olduğu için nihayetinde 4 yıl süren evliliğimiz bitti. doktora gittik ve doktor, eşimin cinsel dürtüsü olmadığı için vücudunun cinselliği tanımadığını söyledi. ve birbirimizden koptuk uzaklaştık zamanla.kadınların çoğunda bu sorun varmıdır?veya buna benzer seyler yaşayan arkadaşlar varsa sebebini neye bağlıyorsunuz? sizce sorun nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eee, hani ''hastalıkta-sağlıkta'' idi?Kadıncağız zaten arızalı, bir de sen koydun tekmeyi şimdi önündekinin keyfine?Ne olacak, nasıl düzelip ayar tutacak bu kadıncağız şimdi?Birbirimizden koptuk dediğin de, kadına ayar vermeden bodozlama dalıp, kadını daha da soğutmuşsundur, onu kastediyorsun herhalde? Cinsel dürtüsü olmayan insan yoktur, hastalık vardır, rahatsızlık vardır ve tıp illa ki buna çare bulur. Ha tabi, tıpın uzun vadede yavaş yavaş düzellttiği bir kadının üstüne zorla çıkmak vardır ki, o tamamiyle senin kendi rahatsızlığın..

• bilip bilmeden konuşuyorsun,nerden biliyorsun böyle oldugunu?boşandım demedim boşandık dedim,ikimiz aldık bu kararı,4 yıl mücadele verdik.eşim bile kabul etti bunu,doktorun söylediği her şeyi harfıyen yaptım,yaptık.sevdiğim insana veya bir kadına veya hasta bir insana nasıl bir tutum sergilemem gerektiğini çok iyi biliyorum.ama senin kadınlara bodozlama atladığın belli

• ''eşim bile kabul etti bunu''

.. ve sen de ''hah, bak öyleymişsin işte'' dedin kadının yüzüne.

Kadın zaten hastalıktan değil, bu mevzudan yitirdi kendini. Çalıştır saksıyı biraz; ne demeye çalıştığımı anlayacaksın..

Sen ''tamam ayrılalım'' diyen kadına ne bakıyorsun birader.
      O kadının vajinası dahi olmasın, yine de bırakılmazdı öylece tek başına.

Bilmem anlatabildim mi?

Kızlar Ne Diyor 3

• doktor neye bağladı bu teşhisi?

• Aileye yani yetistirilme tarzina.

• ailesi nasıllardı?

• bu kadar ayrıntıya burda giremem artık,özelden mesaj yazarsan anlatabilirim,yanlış anlama sakın

• Hayır yoktur hatta bana göre evlenince bizim arzularımız uyanuyor.

• Doktor öyle demez uydurma. Vajinismus gibi bir hastalıktır, onun da tedavisi var.

• uydurduğum felan yok,vajinismus olsa doktor soyler di.eşim isteksiz istemiyor oyle bir dürtüsü yok,ben istemesem o asla yapmaz,ve hep ben istediğim için yaptık,

Erkekler Ne Diyor 4

• Olmuşla ölmüşe çare yok. Soruna da burada çok değişik cevaplar gelebilir hatta sebebi konusunda cevaplardan bazılarının okları sana da dönebilir. Ya sen doktorun söylediğini yanlış anladın veya yanlış aktarıyorsun ya da doktor zaten biteceği olan bir konuda zaman uzatıcı olmak istemedi ve seçimi size bıraktı. Ama bir üyenin de söylediği gibi , doktor öyle bir cümle kurmaz

• doktor o cümleyi kurdu

• Eşin aseksüelmiş..yani cinsel arzuları yok!

• valla ben tek başımayken azıyorum kadınla seviştiğimde ya da ilişkide hiç zevk almıyorum bu yüzden soğudum cinsellikten

• gider bir rus kızı bulur evlenırım kör topal farketmez 4 yıl ıyı dayanmışın yıne

Yükleniyor...