Sürekli canım istiyor, bunun nedeni nedir?

Ben kocamla hergün ilişkiye giriyorum. Eee ilişki bazen 20 dakika, bazen yarım saat, bazen 5 dakika, bazen 3 dakika sürüyor, ama ben doymuyorum. Bu bir hastalık mıdır? Sürekli canım istiyor, bunun nedeni nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence psikolojik veya başka bir sağlık problemin olabilir.

• ya kocam haddınden fazla ilgi gösteriyo önsevişmeeee cok uzn sürüyoooooooo onları toplarsak 1 saaat sureeerrr ön sevişmeeeee yapamıorum kocamda sorun yokkkk kocam ön sevişmeee uzn tutuyo ama ben hemen birleşme olsun istoyorum işte 20 dakka suruyooo o tam boşalacakken geliyo diyo iş o an ben daha fazla surmesını istorummm hep boşaslacam dedigi zamnn bilmiyorum neden yaaa

Erkekler Ne Diyor 13

• nemfoman :)

• haklısın çünkü doya doya orgazm olmak önemli olan 20 dak. değil 3-4 saat yataktan çıkmamacasına...)))

• Ne güzel yaa ben hergün istiyorum ama mazeretten başka duyduğum gördüğüm olmuyor. Eşinden içinde uzun kalmasını iste yada masturbasyon yap...

• 5-10 dakika yapıp bitireceğinize birde 1-2 saat deneyip bitirin..Kısa süreli yaptığınız için doymuyor olabilirsiniz...

• partnerinden kaynaklanıyor doyurmadan terk ederse böyle hissetmen normal

• öfff be iyi gidiyorsunuz ilerde bıkarsınız bir arkadasım vardı roman yalı bir bayan oda agrıda birisi ile evlenmiş 3 çocukları olmuştu kadın en son boşanmıştı sebebi kocası sabah akşam öyle ne zaman görse ilişkiye giriyomuş sende kocanın üstüne fazla gidip de kaçırtmayasın ha can :)

• 3-5-20 dk liksa doymazsin tabi, daha ana yemege gelmeden sofradan kalkiyormussunuz siz

• histeri bunun tıbbi adı

• Nemfoman olabilirsin..

• Bizde de tam tersi

• kocan işi bittikten sonra arkasını dönüp uyuyan biriyse doymaman normaldir. bu bir hastalık değildir.bazı dönemlerde bayanlarda böyle durumlar görülür.

• Östrojen hormonların normalden fazla salgılanıyor olabilir. Doktora görünmeyi dene.

• sanırım sadece eşin kendi işini görüyor sana hiç önem vermiyor

Kızlar Ne Diyor 6

• libidon tavan yapmış:D

• Zaten cinsellik doyulacak bir şey değil ki.. hep istemenin ne zararı olabilir, tadını çıkar derim. Libidonun yüksek olması hastalık değil yani, öyle düşünüp sıkma canını bence:) Burda tek sıkıntı bir süre sonra bundan sıkılma ihtimaliniz. Yani o 3-5 dk olayını uzatmak için fantaziler geliştirebilirsiniz. Şöyle düşün; hergün 3-5 dk içinde git-gel yapan bir adam ne kadar doyurucu olabilir ki.. Kendini ve tabii ki onu doyurmak için de daha farklı şeyler deneyebilirsin.. mesela sürekli ışıkları kapatıp yorganın altında sevişmek elbette doyurucu olmaz.. Gözünü de doyurman lazım.. ışıkları aç mesela, görerek daha çok tatmin olabilirisn, ya da kendine kostümler al.. Süreyi uzatacak ve ilişkiyi daha canlı hale getirecek farklı şeyler yaparak hem daha tatmin edici hem daha uzun süreli birleşmeler yaşabilirsin;P

• yaşın gereği hissettiklerin gayet normal bence :)en güzel çağındasın yani..ama bu 30 dan sonra yavaşçaaaa azalacak korkmaa

• tersi oluyor. :)

• o zmn bende var bi anormallik

• tam tersi 30 undan sonra seri bisekilde artar kadınlar ıcın 30 dişiligin baslangıcıdır duyumlarım deneyımseldır

• ooo bu ne güzel bişey işte çoğu kadın bunu istemez zamanında yapamzlar sonrada hayattan zevk almayı bilmezler seks = hayat demek sen hayatın tadını biliyosun partnerinde eminim bu konuda destekliyordur seni hatta iyiki eşimsin diyordur. böyle devam etmelisin senin yerinde olmak isteyen bi çok kadın vardır.

• sen azmışssın :) kocan ateşini söndür allah başından eksik etmesin :)

• süreye bakılırsa hız rekoru denemesinde kocan! muhtemelen libidon eşininkinden daha yüksek veya eşin aslında gerçek anlamda doyuma ulaşmanı sağlayacak kadar ilgi göstermiyor sana.

ha bir de... her gün ilişkiye girdiğinize göre bu evlilik çok eski olamaz zannımca, ilk aylarda olağandışı bir istek olabiliyor kadınlarda...

Yükleniyor...