• Sor
  • Bence

Mükemmel bir orgazm yaşamak için neler yapmalıyım?

Hevesimin kaçmasının sebebi? Kendimi tatmin etmek istiyorum mastürbasyon yapıyorum ama sadece 1 defa doya doya değilde yüzeysel gibi boşalıyorum ben bunun doruğuna çıkmak mükemmel bir orgazm yaşamak için ve devam edip 2. orgazmımı yaşamak için neler yapmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• tam boşalacakken dur sonra yeniden başla yapabildiğin kadar tekrarla bunu

• Başka yöntemler dene, vibratör filan kullan. Çalışmakta olan çamaşır makinasının üstüne çık, tabi makinanın eskimiş yürüyen, sarsıntılı makinalardan olması lazım. Yazarken tahrik oldum :)

• sex :)

• sanaldan biri bul ugrassın . bosver .

• orgazmı yaşamak için gerçek hayata yakın düşün masturbasyonda...ayrıca p*rnolarda tahrik edecek çeşitli fantaziler var..ama en iyisi sevişmeyi iyi bilen bir partner..seni uçuracaktır..daha ön sevişmede oral sex ile bile ilk orgazmını yaşarsın zaten...:)))

• Pembe Bulutlar.com sana yardımcı olabilir. Ürünler Çok kaliteli ve eğlencelidir. İster tek başına ister partnerinle.

• hmmz benim konum değil

• Senı yasamasını ve yasatmasını bılen bırını bulman sart sana dokunarak dudaklarıyla vajına bolgenı ve tum vucudunu en hassas sekılde ozenle operek saatlerce sevıserek hıssettırecek bır sex yasamalısınkı gokyuzunde ucmalısın bırısıne aylarca ugrasarak ogrettık ama ekmegını baskası yıyo sımdı bana kalmadı sende buldugun o kısıyı yuz ustu bırakmada

• benimle görüşeceksin :)

• değişik araçlar kullan elin dışında

Kızlar Ne Diyor 3

• mastürbasyona bağımlılık kazanma bir partner bul kendine

• sana orgazm yaşatacak bir erkek bulbırak o uğraşsın

• Duygusal olarak azda olsa birseyler hissedebildigin , ama sevismesini cok iyi bilen bir sevgili bulmakla baslayabilirsin buna ..

• alla seni dabul etsin:)

• Uzayda yasayanlarida bir zahmet(:

• +1 süper cevap...:)))

Yükleniyor...