Neden travestilerle birlikte olunur?

erkekler neden travestilerle birlikte olurlar genelleme yapmıyorum yanlış anlaşılma olmasın. onların cinsel organı var mı, yani pipi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Delik olsun yeter diye düşünüyordur.Psikolojik bir tarafı da var aslında.Hemcinslerine karşı üstünlük kurma eğiliminden de olabilir.Erkeklerimizin azımsanmayacak kısmı kadınları sadece "boşalmak için yaratılmış delik" olarak görüyorlar ve cinsel ilişkiye "s*kmek" veya "becermek" şeklinde isimler takıyorlar.Bu düşüncede olduklarından da bir hemcinsini aşağılamak için bu bahsettiğin yolu (bir erkek veya travesti ile cinsel ilişki) kullanıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 22

• ucuz olduğu için.

• Fantazi çünkü.

• İnsan Oğlu çiğ süt emmiş Sapıtıyolar Arada İşte

• sanırım normal seksden bıkan kişi, normal olmayan durumlara merak salar...

• abazalıkdan adamlar ne dereceye gelmiş la bildiğin erkek gaydan farkı nedir o midesizlerin

• Travestilerle birlikte olanlar en az travestiler kadar hasta insanlardır bence. Hiç tercih falan demesinler.

• iğrenç ya her ne kadar dıs gorunus makyajla fılan kadının ık katı guzellıkte olsa da o bır erkek be bu kadar dusmeyın

• beraber olandada vardır bir bozukluk yoksa mümkün değil böyle bir şey...

• normal insan beraber olmaz

• evet :)

• merak yalnızca merak

• Denemeden bilemeyiz :D

• olmaz mı bi gariptir ki çoğunun ki ortalamanın üzerinde bi boyda tabi kaşınan erkekler (gizli gay diyeceğim) onlara gidiyor :PP

• Evet cinsel organları var.Onlarla beraber olan abazalar genelde kız bulamamaktan bu duruma düşerler.Çok iğrenç bir durum...

• yaaa çoğu erkek travestilerin tro olduğunu bilmeden birlikte oluyor. ayırt edemiyorlar ki...karanlık bi ortam olunca hiç ayırt edilmezler. benim arkadaşımın başına gelmiş böyle bi olay... halen anlatınca gülmekten geberiyorum...

• sendemi trosun...

• benimde palet gbi ayaklarım var nden öyle diosun .d ama evet konuşmadan anlaşılır

• anlaşılmıyor. ben anlıyorum. gırtlaklarından belli oluyor. erkeklerin gırtlağında çıkıntı varya. işte ordan belli oluyor.

• Öncekileri Göster
  • kızlardan artık pas alamayanlar.

• yüksek ihitimal kız bulamadıkları için yada içlerindeki gay tarafı kullanmaları içindir

• kadın bulamadıkları için heralde

• karı yok :D

• pipi :d

• .d

• çok tatlısın :d

• ne ya :D

• Farklılık arayışının çirkin bir uzantısı olsa gerek.

• evet

• bence türk olanları iğrenç ama yabancı ülkedekiler sanki daha iyi bide şu var çoğu kızdan güzel :) link

• sen bak hıh

• link
      buyrun doya doya bakın :)

• adam hhaklı melly dağılalım .d

• Öncekileri Göster
  • adama*lazım oda kafa güzel gidp tronun birine çakıyo.kafası yerinde olan insan bunu yapmaz

• çok doğru

Kızlar Ne Diyor 7

• var...,+++++

• travestilerle de birlikte olabilene biseksüel mi denir? (ciddi sordum, bilmiyorum)

• buda bir fantazi, travestilerde kendileri secmisler bu hallerini, birak nasil mutlu oluyorlarsa öyle yasasinlar, kimseye atilmiyorlarda,gayet kendi hallerinde ,neseli bir toplumlar genelde, ama demekki onlari arzu eden, onlarla bir takim fantazi kuran insanlar,müsteriler varki, bu travesti seks -sektörü iyi calisiyor, bence oraya giden erkekler, ya kadin bulamiyor, yada dedigim gibi yeni ,farkli, tabu olan birsey denemek,heyecan yasamak istiyor :) bukadar

• sahsen ben traveste gördümmü tiplerinden korkuyorum :D

• bende hemen karşı caddeye geçerim bakmıyorum ki laf atıp kavga falan etmeyeyim diye

• aynen :d

• içinde gaylik duygusu olanların travestilerle olduğunu düşünüyorum.hem aktif hem pasif rol oynuyorlar :)

• bence oyle ınsanlar normal degıl cıddı anlamda..

• bencede

• Zevk meselesi öyle olmayanlara çok iğrenç bir durum gibi geliyo ama bundan zevk alanlar var ve Bazıları kestiriyo bazılarının oluyo

• İlk önce cevabımı anlasaydın onu demeden önce zevk meselesi derken anal olarak demedim tercih meselesi olarak dedim kadınları tercih etse zaten kadınla yatardı

• bunun zevkle bi alakası yok. madem öyle anal tercih başka bir bayanla yaşasın.

• anladım teşekkür ederim

Yükleniyor...