Erkekler nelerden tahrik olurlar?

Erkekler nelerden tahrik olurlar ? Ornegin ben cok kısa sort giyerim butun erkekler bundan tahrik olurmu ya da penisi kalkarmı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• daha önce bacak görmemiş insanların kalkabilir direk

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben garsonum sirf sizin gibiler yuzunden dar boxer giymeden ise gidemiyorum biraZ bizide dusunun ic camAsirsiz mini etek giyip geliyolar ustune bide sere serpe yayiliyolar simdi gelde calis Tmm kizlarinda tahrik oldugu yerler var ama bizimki gibi belli olmuyo kie

• hem de nasıl:) ama beni en çok tahrik edecek şey kadınların argo konuşmasıdır yakınlaşma anında.

• Bütün erkekler olur mu bilmem, ama bacaklar uzunsa ben olurum açıkçası.

• bütün erkekleri bilmem de benim ki kallkar ama burda sexylikte önemli 100 kiloluk birinede kalkacak değil herhalde

• valla bütününü bilmem ama şahsen ben kısa şorttan çok tahrik olurum.onun dışında sexi olan her türlü giyim tahrik eder.mini etek veya buna benzer diğer sexi kıyafetler de buna dahil.

• hemde nasıl kalkar bir görse içine almak isterisn hatta şimdi dim dik oldu görmek istermisin

• parmaklanmaktan tabiki

• Kalkıcak kadar tahrik olursa tecavüz etme ihtimali yüksek

• senin gibiler penisimi hoplatır kalbimi asla

Kızlar Ne Diyor 3

• soruyomusun :D

• hatun fena kaşınıyor

• Hangi bölgede yaşadığına bağlı.Mesela sürekli göç alan bir sanayi bölgesinde yaşıyorsan orda direk tecavüze bile uğrayabilirsin Allah korusun

• hahaha süpersin balım ya :D

• bu kız direk kaşımıyor kaşımak lazım birisi çıkar

Yükleniyor...