Bu karın ağrısı neden oluyor?

Erkek arkadaşımla sevişme sonrasında hep müthis bir mide ve karın ağrım oluyor nedeni nedir bilen varmı? Midem bulanıyor ve çok karnım ağrıyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kasık ve bel ağrısı kadınların doktora başvurmalarına neden olan en önemli yakınmalardan biridir. Kasık ağrıları bazen kadınların günlük yaşantılarını etkileyecek ve hatta işine gidemeyecek kadar ağır olabilir. Cinsel yaşantısını da etkileyebilen bu durum, zamanla psikolojik problemlere de neden olabilir. Kasık ve bel ağrısı üreme organlarından kaynaklandığı gibi, idrar yolları, sindirim veya iskelet sisteminden de kaynaklanabilir. Ağrının başlama şekli, niteliği, şiddeti, yeri ve yayılması önemlidir. Ani başlayan ağrılar ile uzun süredir devam eden ağrıların nedenleri birbirinden farklıdır.

Erkekler Ne Diyor 9

• baırsakalrınamı varıyor acaba şeyi bilemedim ?

• sex yapıyoruz demedim sevişiyoruz

• Kadınlarda genelde orgazm sonrası birşey gelmez, vücudunun verdiği bir tepki normal, içine girince zorluyormu ?

• o zaman heyecan ve kasılma sonrasında orgazm ile gevşemeden kaynaklanıyor.

• sürtünerek yapıyoruz

• heyecandandır büyük ihtimal bende sürekli titriyorum

• büyük ihtimalle psikolojiktir. vicdan yapıyor olabilirsin ya da suçluluk duyuyor olabilirsin. geçmiş olsun.

• boşaldığın için olabilir

• evet gelmiyor ama sonrasında geliyor bir yarımsaat sonra falan azıcık bişey geliyor. ama bu sefer gelmedi ondan mı acaba

• Kadınlarda genelde birşey gelmez.

• orgazm oluyorum ama bişey gelmedi

• Boşalamadiğin içindir...

• işte zevk suyun gelmediği için kasiklarinda ağri yapiyodur...

• olabilir . orgazm oluyorum ama bişey gelmiyor

• erkek arkdaşınla ayakta seviş ya da sen üste ol ozaman olacakmı bir dene ...halen oluyorsan mide ya da bağırsakta kist miyom vardır baskı ile aprı yapar

• karnıma mideme baskı olunca ağrı oluyor dersin ...elimle bastırınca vs

• ne dicem ki gidip sevişince ağrım oluyor diyemem ki :/

• yattığı zaman karnın baskı oluyor iç organlarında mide kalınbağırsak vs bir yerde bir sorun var
      baskı olunca ağıryor kusuyorsun.. dahiliye git bir an önce

• Öncekileri Göster
  • Sex'ten sonra acıkanı duydum da mide ağrısı felan, karın ağrısı hiç duymadım, çok mu kasıyorsun kendini ?

• Heyecan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...