• Sor
  • Bence

Hadımlar nasıl tuvaletini yapıyor cinsellik nasıl yaşıyor erkekler?

İran ve arap ülkelerinde hala hadım var osmanlıdada uygulanmış peki bu hadımlar nasıl tuvaletini yapar nasıl yaşar sorum özellikle erkeklere hadım... Daha Fazla

Güncellemeler:
Başınıza gelse ne yapardınız

En İyi Görüş

• Ben iki çeşit hadım biliyorum onları anlatayım.1- Penisin kesilmesi suretiyle yapılan hadım, penis kesilse de idrar deliği hala var, zamanla yara kapandıkça delik açık kalır. Osmanlıda harem ağaları hadım edildikten sonra penisin yeniden çıkabileceği görülmüş. Çok nadirde olsa olabilen bir durum.2- İlaçla penisin işlevini kaybettirmesi yolu ile de penis sertleşmez ancak idrar yapmak için hala kullanılabilir.Bir arkadaş testislerin taşla ezilmesini söylemiş, öyle bir şey olabileceğini sanmam ama testisler alınsa ki testis kanserinden alınan insanlar var. Penis sertleşmeyi gene sağlar cinsel hayatı devam eder ancak sperm üretimi olmadığından çocuk sahibi olamaz.İllaki başka yöntemlerde vardır ama benim bilgim bu kadar.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hadımlıkla tuvalet yapmanın ilgisi yok.

• Göbek Deliklerinden.

• :D Hiç Güleceğim yoktu

• Sizler nasıl yapıyorsanız :),

• nasıl yani

• Öncekileri Göster
    • hmm başına gelse ne yapardın

• allah korusun :(
      aynı sekilde yapardım

• hiç bilmiyom walla ilginç bir soru...

• tuvaletlerini hadımköyde yapıyorlar.

• Öncelikle hadım etmek bir kere Dinen caiz mi onu bilmek lazım?Şu açıdan anlatayım.Allah bir erkek bir dişi yaratmış soyumuz sürsün diye.Şimdi mazeretsiz bekarlıkda büyük günahlardan birine giriyor.Peki hadımlık ne demek,ne oluyor bu hadımlık?Kişinin cinsel fonksiyonunu elinden almaktır.Dinimiz hadımlığa izin vermemiştir.Ayrıca Peygamberimiz şiddetle karşı çıkmıştır.Dört Halife zamanında hadımlaştırılma gibi birşeye asla izin verilmemiştir.Romalılardan özenilerek bizim saraylarımıza gelmiş bir adettir hadım etmek.Ayrıca şu yazıyıda buraya ekleyeyim."İnsanı hadımlaştırmak, Allah'ın vermiş olduğu bir hakkı ortadan kaldırmak ve onu şahsiyetinden uzaklaştırmaktır. Erkeği, kendi hakkında cari olan ilâhı kanunun dışına itmek ve ona karşı saygısızlıkta bulunmaktır. İnsan haklarına indirilen ağır bir darbe ve insanlık adına bir utançtır."Alıntıdır.Dinimiz de hadımlaştırma gibi birşeye asla müsade etmemektedir.Peygamberimiz şiddetle karşı çıkmıştır Dört Halife de öyle.Peki sorunun diğer kısmı neymiş.Hadım edilsem(Allah korusun) beni hadım eden ve ona yardakçılık edenlere beddua okurdum heralde.(Allah bu tür durumlardan ve tüm kötülüklerden tüm müminleri korusun.)Allah'ın verdiği bir fonksiyonu ondan başkası alamaz ki ürememizi ve mazeretsiz bekar yaşamamamızı buyurmuştur Allah-ü Teala.Daha fazla bilgi için: link

• testislerini taşla eziyorlar :((( cinsellik yok tuvalet normaldeki gibi

• senin başına gelse ne yapardın

• Öncekileri Göster
    • ne bekliyordun ://

• yani tabiki kotu biseyde yasamanın manası yok diyince sasirdim

• hadım edilen erkeğin penisi kesilmiyor. taşak denilen yumurtalıkları alıyorlar..

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...