Sorum bayanlara, tam bir "gece" sizin için her yönüyle nasıl olmalı?

Mükemmel bir "gece" için herşey uygun ve yapmak için tam zamanı diyelim, hep içinizden geçirdiğiniz ve hayalini kurduğunuz ya da yapmayı en sevdiğiniz şeyler (pozisyon,ön sevişme şekilleri,içkiler vs..) nelerdir? Neler tam olursa o gece kusursuz olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kıyafetler ortama uygun olmalı.. birlikte önce güzel bir film izlemeliyiz, sonra oynaşmaya başlayıp uzun süre ön sevişme yapmalıyız.. evin içindeysek, her odayı kullanmalıyız. sonra, değişik pozisyonlarda sevişmeliyiz..

• evin içinde geze geze seks yapmak bayılırım ben buna

• odaları kullanma fikri gayet iyi evet

Kızlar Ne Diyor 2

• ben öncelikle evlilik dışı ilişkiye karşı birisiym ama evlendiğim zaman eşimin benim fiziğime söyleyeceği her güzel söz, beni tahrik eder, özgüvenimi yerine getirir öyle olursada bende rahat olurum rahat olursam iyi sevişirim, iyi sevişirsemde hem zevk alır hem de zevk veririm hassas noktalrımız ise boyun, göbek ve etrafı, öpüşürken dili iyi kullanın... cosmoda öyle yazıodu buralara iyi çalışın

• harika tüyolar teşekkürler

• öncelikle romantik bir ortam olmalı ön sevişme uzun olmalı geceye uygun kıyafetler olmalı pozisyon hiç farketmez hepsi olabilir

• harika

• duş almak sarılıp uyumak

• teşekkürler peki, seviştikten hemen sonra ne yapmak istersiniz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...