Kadın p*rno yıldızlar cinsellikten zevk alıyolar mıdır?

şöyle demek istiyorum,p*rno film çekilirken kadın p*rnocu zevk alıyomudur ? erkeği sorma gereği duymadım bedava bile yaparlar zaten :D...

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saçma bir soru olmuş. Çünkü ne kadar rolde yapılsa orgazm ile bitmese de zevk alırlar. Tecavüze uğrayıp bundan zevk alan varsa onlar haydi zevk alı değil mi?

• yahu 1 kadının 4 erkekle p*rno çevirdiği filmler oluyor sor bakalım hangi kız bunu ister..

• Öncekileri Göster
    • merak ettik sorduk ne var bunda ? sana mı sorucam ne sormayacagımı?

• Bana sorma tabi. Ama cinsellik deneyimi olan günde 3 kızla buluşan burada cinsellik sorusu sormaz. Sen anca kendini kandırırsın. Ben bir kez bile burada cinsellik sormadım gerek yok ihtiyacım yok. Fakaattttt 2 yılda bir parayla yatan varsa herşeyi sorar belki birini eklerim düşürürüm mantığıyla bekler havasını alır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Cogu zaman aklindan gecen cekim bitince alacagi paradir muhtemelen

• peki ne düşünüyodur? ya da 1 kadının 4 erkekle p*rno çevirdiği oluyor ne düşünüyor o an? erkekleri sormadım zaten onlar için dünyadaki en güzel şeyi yapıp bir üstüne para kazanıyolar.

• o kadar çok yaptıki 3 tane adam girse anlamayacak kadın neyin girip çıktığını

• yani zevk almazlar

• büyük ihtimalle

• peki ne hissediyolar acaba bazen 4 erkek bir kadınla yapıyor,o kadın ne düşünüyor o an merak ediyorum,erkekler için sorun yok hem dünyadan bir erkek için en güzel şeyi yapıyolar hemde para kazanıyolar :DD.

Erkekler Ne Diyor 5

• yahu o filmler o kadar basit mi çekiliyor sanıyorsun? 40 dakkalık bir filmi çekmek saatler sürüyor. koşuşturmacalar provalar tekrarlar felan derken adamlar stresten boşalamıyor bile:D zaten onlar bu işi sürekli yaptığı için sanıldığı gibi pek zevk almazlar. genellikle izleyiciler daha çok zevk alır.

• yaptığı işten zevk almayan kimse işinden istifa eder dostum...

• işin ucunda para var neylesin zevkini...:D

• erkek peki ? yaparken zevk almaz mı ya da boşalırken rol mu yapar :D.

• bence evet..hiç bir meslek sevmeden yapılamaz...

• hayat kadınları

• evet o meslek de dahil buna..ben genel konuştum..
      özellikle bedenen iş yapan kadınları kastediyorum..
      istemeden yapsalar psikolojileri bozulur..

• onların görevi oyunculuk ve zevk alırlarsa işlerini profesyonelce yapamazlar

• erkek boşalırken ya da tam zevkin dorugundayken bunu düşünürmü :DD.

Yükleniyor...