Kardeşimi Biriyle Yatarken Yakaladım Napıcam?

Gizli Üye
Bu olay 3 gün önce yaşandı , kardeşimin yüzüne bakamıyorum utancımdan. Bide buraya yazayım dedim. Bu yüzden gizli olucam.
Arkadaşlarıma gitmiştim , sonra eve döndüm. Evde kimse yok sandım. Sonra odanın kapısını açtım kardeşimle bir kız afedersiniz ama birbirlerinin üstündeydi , kapıyı açar açmaz hemen toparlandılar yorganın altına girdiler , ben kapıyı kapattım sonra hemen zaten,

kardeşim bağırıyo arkadan , bir kapıyı çal diye , nerden bilim geri-zekalı dedim bağırarak ama
kardeşimi o halde gördüm utanıyorum ,
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar , o saatte evde kimse yok hergün olan bir durum.
herkes işine gücüne gidiyor onunda okulda olması lazımdı rutün şeyler yani,
sandalye almak için normal odaya girdim , gördüm o halde,

ayrıca kardeşim falanda utanmıyo bana kızıyo hatta senin yüzünden kız gitti diyor gelde başkasını bul diye terbiyesize bak bide insanlarla oynuyo
Kardeşimi Biriyle Yatarken Yakaladım Napıcam?