Erkeklerin penisi neden etkilenir de sertleşir?

erkeklerin penisleri neyden hemen etkilenir de sertleşir? bir dokunuş öpüşmeyle organları hemen dikleşir sertleşir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Penislerin sertleşmesi sadece dokunmayla değil çoğu zaman sadece bakarakta erekte duruma geçe bilir. Bu durum tamamen hayvani dürtülerle ilgilidir.Ama maalesef kadınlarda böylesi bir işaret verme durumu yoktur kadınlar sadece dokunarak uyarılır. Dolayısı ile kadınlar cinsel anlamda uyarılıp uyarılmadığının farkında olmazlar.Ama bu durum kadın tecrübe yaşadıkça değişir.Hem kadınlar hem de erkeklerde "testosteron hormonu" libido (cinsel istek-enerji) açısından önemli olduğundan cinsel istek azalmasının tedavisinde –tabi ki hekim gözetimi altında- kullanılabilmektedir.

Erkekler Ne Diyor 28

• Eşcinsel olduğum için asla kadın görünce sertleşmez isterse çırılçıplak olsun. Erkeklerde ise istediğim tarzda bir yakışıklılığa sahipse, ve atletik vücutluysa sertleşir.

• Sertleşmeyi sağlayan çok faktör var bazen hiçbir şey olmadan kendiliğindende sertleşiyor.Mesela ben kadınların göğüs dekoltelerinden acayip etkileniyorum hemen sertleşiyor

• İnan bazen biz bile cozemiyoruz bazen cok gereksiz zamanda hic bi uyaran bile yokken sertlesir ama bazen p*rno izlerken bile sertlesmeyebiliyor yani biz bile tam olarak kumanda edemiyoruz kafasina gore takiliyor:))

• benim ki öyle herşeyden etkilenmez ya

• kendine göre takılır durduk yere de sertleşr hiç bi anlamı olmaz yani aa bana baktı sertleşti falan diye triplere girmeyin:D

• sertleşme konusunda yetki onda hafif bi ereksiyon hissi hemen sertleşmesine neden oluyor :)

• ilkokulda bir öğrenciye hocası sormuş vücudumuzda istemsiz çalışan şey nedir?- tik' tir hocam..+Aferin adın ne senin bakim!-Tüleyman hocam...

• Superdi ya

• sordugun soruyu yiyim senin ya

• heran sertleşebilir ama uyarıcılarda önemlidir tabi koku bazen bi dokunuş dikleşmesini sağlar :)

• ÖPÜŞMEYLE BİLE DOKUNMADAN BİLE :D

• Çoğunlukla partnerinin giyimi ve kokusundan sertleşir. Kesinlikle çırılçıplak kadın vücudu tahrik edici değildir. Mesela topuklu ayakkabı, ince külotluçorap, makyaj, yapılmış saçlar tahrik unsurlarındandır.

• Hemen hemen herşeyden :D

• Heyecan..Erkek bir şeylerden zevk alıp heyecan duyacak..Bu kadına bağlı..Güzellik şart değil..Kadın önemli..

• mümkün tabii...

• bu yasta sordugun soruya bak.

• Kızların ıslanmasına neden olan herşey erkeğinde erekte olmasına neden olur.

• sertleşmese bu defa i..ne dersiniz diye setleşir :)

• erkek hayatına dair acı gerçekler, sizin de işiniz zor yav:)

• sertleşiyor yine şikayet ne yapalım aıpda cebimize koyalım yani :)

• Herhangi bir temas.

• Bir sağlık sorunu yok ise kesin etkilenir.

• baban sor anlatsın sana detaylı olarak

• Onun kendi beyni var, bizden bağımsız sertleşebiliyor. Malesef o konuda kontrol edemiyoruz, bir bakış bile yetebiliyor.. bazen durduk yere de kafasına göre davranabiliyor.. Hayır düğmesi olsa da kapatsak diyoruz bazen..

• Açıkta et görmek yeterlidir.

• Bir dokunuş ve bir bakışla hemen sertleşmesi o kişinin fazlasıyla bu şeylerden uzak kaldığını gösterir.Herşeye değil sadece bunu başarabilene sertleşir

• hasta mısn kızım niye sertlestirmeye calısıyon elesmiceksen kaldırtma bile...

• yaa sen penis e bakma aptalmıdır nedir her bi şeye sertleşiyor bizde o zıkkımı çözemedik daha

• dokunuş mu? bazı kadınların bir bakışı bile yetiyor;)

• ciddimisiniz

• Öncekileri Göster
    • erkekler kişinin bakışından istekli oldugunu anlıyormu

• kişi istekli olmasa bile bazen bakışlar buna yorumlanabiliyor. bazen de penise doğru bakıyor kadınlar bu da tahrik edici oluyor.

• bacagımdaki ipi çözdüğüm zaman kalkar :)

• erkeklik hormonunu uyaracak bütün dıs etkiler penisin sertleşmesini sağlar

Kızlar Ne Diyor 3

• öpen ve dokunan kişiye bağlı :) bazen bırak öpmeyi bir bakış bile yeterli oluyor :))

• koskoca cafe de sevgilim bana erekte oldum dedi,karşılklı oturuyoduk..ne zaman ne yapıcakları hiç belli olmuyo:)))

• üzerinde ne vardı? desem yanlış anlaşılır mı :)

• Öncekileri Göster
    • evde hep o şekilde geziyo dermişim :))))))

• sana da öylesi lazım sanki ha:)

• hiç olmadık anlarda kalktı diye bir ses geliyor sevgilimden, kalkınca pantalonunun ucunu eliyle düzeltiyorya belli olmasın diye bayılıyorum. bende onun inadına kaldırmak için seyler yapıyorum. evde görürsün diye tahrik olmasına bayılıyorum

Yükleniyor...