• Sor
  • Bence

Vajinanın büyüklüğü ne kadardır?

vajinanın büyüklüğü ne kadadır bir kadın içine ortalama ne kadar büyüklükte bir penis alabilir

En İyi Görüş

• Kadının birisi jinekoloğa muayeneye gitmiş.Dr. Soyun yat der.Kadının rahmine bir bakar ve "rahminiz o kadar büyükkü birşey göremiyorum,"rahminiz o kadar büyükkü birşey göremiyorum,"rahminiz o kadar büyükkü birşey göremiyorum,"rahminiz o kadar büyükkü birşey göremiyorum,"rahminiz o kadar büyükkü birşey göremiyorum,...der. Kadın anladık dr. bey bir kere söylemeniz yeterdi der. Dr. Ben bir kez söyledim diğerleri yakınlanmaydı der. :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Kalınlık farketmez de sanırım derinliği 10 cm belki çok derinse 13 cm dir.

• normal derinliği başka alabileme kapasaitesi başka. kadından kadına değişmekle birlikte zorlarsan 20 yi geçiyor ama 17 den sonra ağrı yapabilir.

• farketmez ne büyüklükte olursa alır.zamanla anlarsın evlenince.

• ne yani 25 cm se 25 cminide alır mı

• evet alır rahat zorlanmazsın bile.

• sanmıyorum insanın çok canı acır ya

• ordan çocuk çıkıyor bilmem bu soruyu yazarken aklına geldimi :)?

• uzunluğu , rahime kadar sokmuyorsunuz dimi

• 10-15 santim max

• sana nekadar gerekiyor ki bu durumda?

• kişiye göre değişir ama bu tahmin ettiğinizden çok daha fazladır...

• 19 cmlik penisin sığdığını yakınen biliyorum ;)

• sana ne kadar lazım :)

• tanıdık geldi :)

• bu soruyu ne maksatla sorduğunuzu cidden çok merak ettim. saçmaaaaaaa...

• valla ben zencininkini alanı görünce derinlik hakkında bişey konuşamıyorum. hele afyonda eroin operasyonunda köpek kadının vajinasında o kadr eroini bulunca aklımdan herhalde bu kadınların vajinası istendiği zaman mideye kadar geliyor dedim. yorum yok yani:D

• 1. bacaklarının arasına bak2. doğumun nereden yapıldığını hatırla

• ne yani rahime kadar penisimi sokucaksınız

• 10cm falandır, uyarılınca 15olduğuna dair rivayetler var.. fazlasını alamaz çünkü penis servikse değince çok fazla acır.

• uyarılmayla aynı şekilde dış ucu daralırken, iç tarafı genişlermiş.. ben de okuduklarımın yalancısıyım :p

• hatta bak bazı çılgınlar MR görüntüleme bile yapmışlar koptum:
      link
      link

• Aslinda kadin vajinasinin bi standarti yok, mesela ırk, cinse gore degiskenlik gosterebiliyor.

• 20 falan alıyo ya rahat bide bizi kandırıyolar içimiz rahat olsun diye 8 cm bile iş görür diye

• kolunu sokan bile var :)

• ben yazacaktım gerek kalmamış. Ha ayak girenide gördüm.

Kızlar Ne Diyor 4

• ne o rekor denemesine filan mı soyunuyorsun :))

• uzunluğu yani vajina girişinden rahim ağzına kadar olan kısmı normalde 8 cm civarı, ama o bölgenin yapısı kıvrımlı, yani esneyebiliyor bir 15 cm ye kadar. hatta bu kıvrımlar östrojen hormonunun varlığına bağlı, menapoz sonrası cinsel ilişkide acı ağrı olabiliyor bu nedenle.

• bunlar bilimsel bilgilermi

• evet tamamen tıbbi bilgiler

• biri 10 cm demiş ben bakınca küçück bir delik görüyorum :s

• ay eski sevgilim bana 21 cm benmki demişti iyiki ileri gitmemişiz yaaa yemezdi çnkü :D

• sallamıştır en fazla 18 falandır

Yükleniyor...