• Sor
  • Bence

Dalga amaçlı yazmıyorum orası nasıl genişler?

Evliyim, çoğu zaman beraberliklerimizde canım yanıyor. Bana ''zamanla bu sorun kalkar demeyin'' yeni evli değilim. Ne yapabilirim? Eşim biraz yüklenip derine indiğinde daha çok canım yanıyor. Acaba bu genişliği ile değil de derinliği ile mi ilgili? Eşiminki kısa olsa acaba bu acıyı yaşamaz mıydım?Lütfen samimi cevaplar verin. Teşekkürler.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 8 yıldır her ilişkide canın yanıyosa bir sorun var demektir. Ya penis fazla büyük ya vajina dar ya da ıslanma sorunu vardır sende. Ön sevişmeyi uzun tutun genelde sen üstte ol ve kontrol sende olsun. İşi biz erkeklere bırakırsanız canınız yandıkca biz daha sert oluruz.

• sizin de bu şekilde deneyiminiz oldu mu partnerinizin canı yanması gibi?

• Öncekileri Göster
    • evet ama normal değildi.

• He o zaman yapcak bisey yok. Vajina dar ve kucuk. Penisi kokledigi zaman iceride duvara carpiyo gibi his veriya sa dibini buluyo demekki. Kontrolun sende olmasi lazim. Istte sen ol iliskide

Erkekler Ne Diyor 28

• Kaç yıldır bu sorun var?

• evlendiğimizden beri.

• Öncekileri Göster
    • normal doğum yapmış olsaydım bu sorun olmaz mıydı?

• Genişlerdi vajinan normal doğumda ama yine de o bölgeye bakılması lazım.Bu kadar zamanda ağrı olmaması gerekir ya da çok sert derine inilmeye çalışıyor olabilire eşin.Penisin tamamı girmez sonuçta 10 cmden sonrası ağrı verir.

• Sen minyon, eşin normal ebatlarda bir erkekse köklememesi, hatta elinle senin kontrol etmen lazım.

• minyon değilim.1.65 civarı

• Öncekileri Göster
    • Kalın ve uzun penis ve dar vajina durumu için söz konusudur sadece.

• belki de geniştir ama derine değdiğinde acı oluyordur.

• eşinin senin vajinanın sonuna kadar girmesi gerekmez, bunu ona söyle, muhtemelen vajina girdiği zaman sonuna kadar ilerlemesinin sana daha çok zevk vereceğini sanıyordur ki bu rahime kadar ulaştığını gösterir. konuş eşinle.

• ama genelde öyle olmaz mı nasıl bir noktada dur diyebilirim ki?

• Öncekileri Göster
    • sizlerde de oluyor mu? Karşılaşılan bir sorun mu, onu anlamaya yönelik sordum.

• Bu konular çok hassas zaman zaman oluyor ama bu konuları bilen biri ile konuşmak gerekir

• 17 cm üzeri penislerde bu durma rastlanabilir. Seks tekniklerinizi ona göre düzenlemeniz gerekiyor. Eşinizle konuşarak çözmelisiniz. Öte yandan tamamen girmemesine rağmen sürüyorsa gecikmeden bir hekime görünmelisiniz başka bir rahatsızlık olabilir ve önemli bir durum var demektir.Kalınlıkla ilgili bir durum olmaz kalınlık ilk girişte sıkıntı olabilir sadece girdikten sonra olmaz.

• bence eşinin hoyratlığı ile ilgili bir sorun..yavaş ve nazik olsa problem çözülecek diye düşünüyorum..çok dar olsa girerken sorun yaşarsın..oysa sen derinliğe inmeye başladığında canın yanıyor...

• girerken de hissedilir mi dar olsa?

• Öncekileri Göster
    • 18 eşiminki.

• ben tr ortalamasının 14.2 olduğunu biliyorum..
      doğru ise ortalamanın üzerinde bir ölçüsü var..demekki bir kısmını saklayacak ve hepsi diye yüklenmeyecek...sizde biraz kendinizi çekin derim...

• Vazelin veya krem kullanmayı deneyin, acı zevke dönüşecektir.

• kuruluk sorunu yok ki.

• Öncekileri Göster
    • yok ya öyle bir dünyam yok kendi kendime gibi.

• Banyoya damı girmiyorsunuz şekerim :D Ya da tuvalete...

• Elinle klitrosinle oynar gibi yaparken iki parmağını halka şeklinde onun dibine sar..Çok derine giremez..Benim kız öyle yapardı..

• Genişlik değil uzunluktur problem. Vajina ortalama 9 cm boyundadır. Yani bu da hemen hemen hiçbir penisi tam olarak içeri alamayacağı anlamına geliyor. Fakat esnek bir yapısı olduğundan esnediği için 9 cm den daha uzun penis tamamen vajina içine girebilir. Sizin acı çekmemeniz için eşinize yüklenmemesini söylemelisiniz. Muhtemelen rahim ağzınıza baskı yapıyor o yüzden acı duyuyorsunuz.

• vajinismus da olabilir. Darlıkla ilgisi yok. Pelvik kaslarını kullanmayı öğrenirsen düzelebilir bu durum

• hayır o sorunumuz yok

• Genişlik sıkıntı olmaz aynı penis kalınlığına bir zaman sonra uyum sağlar ama Kadın vajinasının normal derinliği 8-10 cm arasındadır ilişkiye girmeden önce uyarılan vajina 16cm e kadar uzar hatta biraz zorlayınca 1-2 cm daha esner , eğer eşinin penis boyu bundan uzunsa ve üstelik birde zorluyorsa acı çekmen normal, bunun bir kaç yöntemi mesela penis halkası kullanarak bunu engelleyebilirsiniz.

• 16dan biraz uzun evet.

• Öncekileri Göster
    • sevdiğim için şikayetçi değilim ama birde anlasam ağrının nedenini ona göre tavır belirliycem.

• sebebini yazdım , bunda yapılacak tekşey zorlamamak ve bunun için tedbir almak malesef.

• doktora görün.

• bence sorun ic bölgenizde bir sorun var iltihap gibi bisey,bayan doktorunu tercih ederim,birde esinize karsi kendinizi sanirim kasiyorsunuz geriliyorsunuz oda ister istemez aci veriyor,esine karsi sevginiz ne durumda onuda gözden gecirin

• kasmıyorum. Seviyorum kendisini .

• evet vajinal kuruluktan olabilir ayrıca çok ıslandığı halde acıdığınıda gördüm buda içerde mantar var demektir.yada iltihapdan oluyor eşimdede olmuştu kısa bir tedavi ile hallettik.

• mantarın belirtisi nedir?

• Öncekileri Göster
    • hayır böyle bir şey yok.

• miyomda olabilir. büyük olasılıkla.

• yavaş yapsa sorun olmaz

• eşin ne kadar şanslı,sen bundan rahatsızlık duyma ön sevşmeyi uzun tutun zevkin doruklarına çıkarsın

• kuruluk sorunu yok ki ama bu neden değil.

• Öncekileri Göster
    • yeni evli değilim.

• kaç yıllık evlisin

• doğumdan sonra alışırsın. ozaman kadar da eşine söyle sakin sakin yapmasını söyle ve hepsini sokmayı denemesin. canının yandığını söyle seni anlayacaktır

• doğum yaptım ama.

• Öncekileri Göster
    • burası daha uygun. Özelden eklemiyorum.

• seks yaparken kocanı fazla tahrik etmemeye çalış yavaş yapmasını söyle

• Genişlik uzunlukla ilgisi olduğunu sanmıyorumfiziksel bir rahatsılık olmalı iyi bir jinelog muyane etmeli.eşimde kist vardı kist olduğu dönemde bu ağrıları hissetti.miyom ya da kist olaiblir

• muayene oldum herhangi bir bulgu çıkmadı. Normal doğum olmadı bunun etkisi olabilir mi?

• Öncekileri Göster
    • vajinismus sorunum yok. Kasmıyorum da kendimi.

• anladım
      o zaman eşinle konuşup
      değişik pozisyonlar denemeyi önerin
      direk üzeirnde olup baskı uygulmasın

• doğumdan sonra.

• doğum oldu ama.

• Öncekileri Göster
    • sezeryansa genişleme-uzama olmaz zaten.

• belki de geniş ama derine dayandığından acı oluyordur bilmiyorum ki.

• bu sıkıntı benim eşimdede vardı. sadece psikolojik kasılmalardan oluyo ve düzeldi

• nasıl aştınız?

• Öncekileri Göster
    • ya bana dedinya özelden sormam çok zor diye.
      neden zor diyorum sorman buyuk bir sıkıntımı oluşturuyor sana diyorum

• eklemedin hala

• yamukluk var mıppeniste

• hayır.

• Öncekileri Göster
    • aşk-ı memnu 2:)

• çözüm bulunmuştur

• Bence bu sorun ilişki sırasında vajinanın yeterince ıslanmamasından kaynaklanıyor. Sen de canının yanacağı kaygısıyla kasıyorsun kendini ilişki sırasında. Bence ilişkiye girmeden önce uzun uzun ön sevişme yapın. Eşin sana oral sex falan yapsın iyice gevşe ve vajinan sulansın. Buna rağmen yeterli ıslaklık olmuyorsa ilişkiye girmeden önce kayganlaştırıcı jel sürün. Eminim bundan sonra acı çekmeden eşinin penisini zevkle içine alacaksın :)

• hayır ısalanma sorunu olmuyor.

• Öncekileri Göster
    • ama derin olmadığında o kadar acı olmuyor.

• O zaman esine rica ette koklemesin :) bosuna neden aci cekesinki. Esin hepsini sokmadan da zevk alabilir degilmi :)

• genişlik değil ağırlıkla derinlere inme ile ilgili ağrı olması

• belki de geniştir de sorun ne o zaman?

• Öncekileri Göster
    • ne yapıyorsunuzki ?

• eşim korunuyor

• genelde bir kadının derinliği 15-16 cm civarndadır daha uzun boyutlu birşey girerse acı yaratır ...

• mantıklı.

• problem eşinde olmasın

• nasıl yani?

• Öncekileri Göster
    • DOĞRU DÜŞÜNÜYORSUN AMA BU BİRAZDA NEFİS MESELESİ

• yok sanmıyorum ahlak meselesi bence.

• çok mu canın yanıyor?

• Cinsiyetinizin bayan olduğundan emin misiniz ? ;)

• anne olduğuma göre evet:)

• Öncekileri Göster
    • belki geniştir*derine temas ettiğindendir bilemiyorum ki.

• e et sonuçta acıması normal az yüklensin ;)

• benimki 11 cm, rahat rahat derine inebilirim tamamı girince daha zevk veriyor birde yukarı doğru yamuk

• Haftada kac defa birlikte oluyorsunuz

• bunun bir standardı yok ki. Sayıya bağlanmıyor

• Azmi yapiyorsunuz acaba diye sordum..icindevuzun sure kalmasini iste ve birlekte almaya baslayinca agri devam ediyormu

• ağrı derin olunca oluyor ama tamamını kullanmadığımda olmuyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• kim zorlasa acır sana özel bir durum değil. tek yapabilceğin eşine daha yavaş yapmasını söylemek

• evli misiniz?

• Öncekileri Göster
    • evet erken

• canım ya keşke evliliği bekleseydin.

• Sorun eşinde.Demekki sana kalın gelen bir organı var ve fazla sert hareket ediyor ki ilerledikçe canını acıtıyor. Biraz daha duyarlı hareket etse ve seninde uyarılmana yrdım etse böyle acı hissetmez iyice sulanırsın. ama acı hissettiğinden vajin kuruyodur büyük ihtimal.

• kuruluk yok ama boyuttan belki de bilsem.

• Vajinq iyi islaniyormu? Esin vajinanib derinliginden haberi yok galiba en fazla 10cm girer girerse yani. Ve ordada vajina sgzi var orasina denk gelip canini yakiyordur.

• ıslanma sorunu yok. Siz evli misiniz?

• Öncekileri Göster
    • Yok küçükken sünnet olmasi gerekmis bir durumdan dolayi bir sorun yok yani

• Türkiye'de İtalyan enişteyi nerden buldun?:)

• Önsevişmeyi baya yoğun yapın. Acı duymazsın o zaman. Ve doğumda genişler. Doğur

• sezeryanla oldu doğum.

Yükleniyor...