Göğüs uçlarım çok çıkık değil ama sevişirken dikleşip çıkıyorlar. Sevgilim bundan hoşlanıyor mudur?

göğüs uçlarım normalde çok çıkık diil ama sevgilimle sevişmeye başladığımızda onun özellikle uçlarını emmesiyle dikleşip çıkıyorlar .. ve o an beni daha çok tahrik ediyor.. yani uçlarını onun belirgin etmesi .. sorum bayanlara sizin de göğüs uçlarınızın normal haliküçük yumuşak ve belirsiz mi yoksa aksine çıkık mı ? baylara da soru sevgilim bundan hoşlanıyor gibi ama aksi de olailir mi ( yani çıkık göğüs ucu istiyor olabilir mi ) ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgilinin bunu değerlendirebilmesi için kıyas yapacak durumda olması gerekir kıyas yapabiliyorsa zaten önemi yok yok yapamıyorsa zaten hoşnuttur iki durumda da ehemmıyet yok yani

• sıkıntı etme kendıne boyle şeylerı sevgini tam olsun uç ha oyle olmuş ha böyle olmuş... Bir soru vardır: "aşksız ilişki olur mu diye"

• yapamıyor :)

Erkekler Ne Diyor 18

• 1ay

sevgilinin yerinde olmak isteyen çok erkek vardır.en başta ben :)

• kesinlikle çıkık göğüs uçları tahrik edicidir bi erkek için.

• göğüslerini emiyorsa zaten ilgisi vardır göğüslerine. uçlarının çıkmasından emin ol o da en az sen kadar zevk alır. benim çok hoşuma giderdi mesela kız arkadaşımın göğüs uçları

• yumusak belirgin değilken emmek o hale getirmek ister ucları cıkık hale gelincede sarılıp o cıkıntıları sertliği kendi vucudunda hssettmk ister sana hiç sarılmadıgı gibi sarılır hissetmek için ben öyle yapıyorum yani :D

• ben bu gizli kullanıcı nın gizli bir haydar dümen anketörü olduğundan fena halde kıllanıyorum:((()))

• çok hoş görünüyolardır bence takmamalısın

• ben bayılıyorum sertleşmiş ve dikleşmiş uçlara ,emip yalamak çok zevkli...

• bence ikiside hoş görünüyor kafaya takılacak durum değil

• elbette çıkık olması ilgi çekici olur, hatta tahrik eder, onu emmek ister erkek fakat kişiye görede değişebilir, erkek arkadaşında o şekilde seviyor olabilir, tam olarak nasıl yani, normal teninle aynı hizada mı yoksa içine çökmüş gibimi?

• tam olarak şöyle malum göğüs uçları yumuşak benim ki sanırım biraz daha yumuşak.. var ama belli hafif belli oluyor dokunduğu zaman yada emdiği zaman tam olarak dirileşiyorlar .. o emip yapıyor onu .. çökük yada normal tenimle aynı hizada diil yani

• bazı kadın gizli kullanıcıların sorularını erkekler hazırlıyor sanki ya da gerçekten erkekler...

• kadınım ..

• Bence bayılıyodur

• Her haliyle güzeldir göğüsler. Dikleşiyorsada tadından yenmez...

• göğüs uçlarının sertleşmesi dişlerinin arasını alıp dılın ucuyla senı uyarmasına neden olur.buda hem erkek arkadasına hemde sana muhteşem bir haz verir.

• canım benim aksine onun hoşuna bile gider ateşlenir.ben şahsen çok seviyorum ucu sertleşmiten bir göğüs bence göğüs bile değildir.erkeği tahrik eden odur zaten

• yani ben sertleştiriyorum diye sorun etmez onu öyle mi ?

• güzel şeyler bunlar..

• Öncekileri Göster
  • emin ol bu bi problem değil, emzirmeğe de engel falan değil. erkek açısından problem hiç değil.

• Neden sevgiline sormuyorsun.Nereden bilsin burada ki abazanlar bunlara mı veriyorsun.

• normal halin belirginde olsa düz de olsa uyarıldıgında belirginlesmesi gayet normal bir durumdur. cinsel olarak uyarıcıdır. ama buzagı biberonuna benziyorsa itici gelir bana sahsen.. sekil a: link ve

link

• ıyy iğrenç onlar .. hayır bende nerdeyse yok gibi uyarılınca belli oluyorlar

• göğüsler her zaman tahrik edici ve sekste en güzel öpülme yeridir benim için

helede dikleştiği an tam bitirim olur

çok şanslısınız

• Benim hoşuma gider çıkık olanlar..Partnerleriminki seninki gibi durgun ise emerek çıkık ve dik konuma getirirmesini severim.

• Bazı şeylerle uğraşmanın zevki orada gizlidir.Gögüs ucu da öyledir.Uğraştıkca zevk alırsınız.

Oral sekste öyledir.Sekste ve ön sevişmede gögüs uçlarının dik olması bayanları daha çok haz almasını sağlar.

• yani onu sizin çıkık yapmanız sizi itmez öyle mi ?

Kızlar Ne Diyor 6

• normalde yumuşak ama okşanınca ve soğuktan üşüyünce sertleşip

büyüyolar

• gayet memnun

devamlı kontrol eder bir değişiklik varmı diye

• benimde öyle işte evliymişsin eşin bu durumdan memnun gibi mi ?

• gögüs uçları normalde belirgin değil tabiki.. sevişme esnasında çıkıyo ve erkekler çok hoşlanıyo bundan emin ol.. ;)

• kesinlikle doğru...

• gizli kullanici gizisikmisin nesin sen ya

• sevgiline sor

• normalde de çıkık ama uyarılınca daha fazla dikleşip sertleşiyorlar

• normalde dik olması onu tehrik etmek için uygun, yani bu bir sorun ve çözülmesi lazım... şimdi sevgilin zorlanıyor yarın obur gün çocuğunu nasıl emzireceksin canım? zorlanırsın bu tür vakalara şahsen sağlık sektörde şahit oldum... annenin meme üçları yüzünden çocuk aç kalıyordu.

• cinsellikte tahrik olan her kadının göğüs uçları sertleşir ve dikleşir...

• benim yok diilki var ama yumuşak olduğu için basıl gibi ve küçük .. aama uayrıldığımda hemen sertleşip dikleşiyor .. bi dokunmak hafifçe yetiyor .

• lady_21 uyarıldıgında belirginlesiyorsa sorun yok. hamileligin özellikle son dönemlerinde ve emzirme döneminde göğüs ucları normalden büyük oluyor. meme bası yoksa , gelişmemişse yada belirginlesmeyecek kadar yapısal bir bozukluk varsa o zaman çözüm bulmak sart.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...