Kırk dk içinde sekiz dokuz. defa boşaldım çok mu?

Bu gece cok fena.oldum niyeyse istekliydim cok mu sizce bu sayi :s yoksa normal mi ve hala da istegim var

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 38

• Vajinana sağlık :)

• Mastla boşaldın sanırım.

• evet

• Kadınlarda sayı çok olabilir.

• bana yetersiz gibi geldi

• #DirenVajina..

• Doğa kadınlara üretkenlik adına böyle bir yetenek vermiş , her sonraki öncekinden daha zevkli olacak şekilde her bayan çoklu orgazm alabilir , Kinsey araştırmalarında bu sayı 50 iken ve devam edebilecekken sonuç belli olduğundan araştırma yarım bırakılmış.Erkeklerde ise durum tam tersine işler . Her sonraki orgazm öncekine göre daha zor ve daha az zevk vericidir , yani erkek cinsi tükenişe programlanmıştır, en fazla ürünü ilkinde gönderecek bir yapıdadır. Bu sadece insan değil doğadaki tüm erkek ve dişi cinsinde olan şeydir, konu biyolojik farklılıktır.Birileri bunun altına sanırım ben 3 atarım 5 7 9 atarım diye yazacaktır. Genel olarak doğru söyleyecekler , yani atıyorlardır.

• :) Çiçekler için bir imza alabilir miyim şuraya lütfen. Tebrikler +1

• 5dakkada bir nasıl boşaldın ?

• Bende anlayamadim :s ama hepsi bes dk sürmedi iki dk icinde olan da var

• bi dakka ya skypetaki sen değil misin :o hani yatıyodun

• dönemsel olarak bu şekilde olması normal olarak karşılanabilir, her zaman bu şekilde olduğunda senin sorunun var denilebilir.

• Sistit olursun dikkat et.

• Çok etkileyici :) Kim yaptırdı bü güzel şeyi sana...

• sen nasil birseysin oyle filiz mi adin huseyin kaya gibi birisi gelmesin karsina hic mi yorulmaz insan hayret bisey ne zamandir uyeyim boylesini gormedim ben yapsam elimde kalir surekli ara verdin mi bari

• Ne filizi ya ne diyosn sen...
      yoruldum ama isteğim yorgunlgmu bastirdi ama duruldum artik:)
      tik yok suan:)

• facebookta bir ara birisi vardi huseyin kaya diye o aklima
      iyi olmus enerjini verimli kullan herseyin cogu zarar

• bu gece bende fenayım :)

• link :D

• ya zaten seninkisi normal, kadınların bazıları kolay kolay boşalamıyor, ondan sonra erkeğin erken boşalmasına kabahat buluyorlar, olması gereken seninkisi, erkek erken boşalsada orgazm olursun, çok hat safahada erken boşalma değilse tabi. Gerçi mast. yapmışsın hangi orgazm oldun? Vajinal mı? Klitoral mı?

• süper, ama bayan olarak normal birazda erkek olsaydın anormal olurdu.

• Sen boşalmamışsın, dibin delinmiş.

• Himmmm

• Keep calm and drop the cucumber !...

• Yani?

• filim falan izlesene sen. Walking dead gibi igrenc seylere falan takıl sıkılırsın... Ama alttaki arkadasa katılıyorum. Bizde baska bir entry de bu konudan şikayet eden bir arkadasla bunu tartısıyoduk. Oda ve bende yatakta partnerlerimizin bosalmasına ragmen durmadan istemesi ve bizimde bir insan olarak buna belli bir yere kadar cevap verebileceğimizden yakınıyoruz :)

• senibu hale getiren ne peki ? p*rno film mi ? yoksa hep böyle azgınmısındır ?

• P*rno falan degil bilmiyorum ya ama son zamanlarda cok istekliym gozumden yas geldigo oluyp zevkten

• Öncekileri Göster
    • cyber sex yapıyonuz yani :) telden netten .. zormus ya ...

• Idare ediyoruz

• bi yerden sonra dur de artık... 40 dakka içerisinde 8-9 kez diyorsn hadi 1 gün olsa tamam diyeceğim de 40 dakkada aşırı fazla. başka şeyler düşün yapmamaya çalş. yaşın kaç ?

• 20

• Öncekileri Göster
    • bakireym

• tamam olsun gene de ekle

• parmağına kuvvet

• Bu sorudan 3 haftalık malzeme çıkardım çok mu ?

• Az mi :)

• bulamadım senin gibisini :d

• :)

• bana gel beni al benim ollll :)

• O kadar azmı ben oralı 4 kez boşaltmadan bırakmam kalanı devamında gelir daha fazla zirve bekliyorum

• Erkekle kiz ayni dgil ayrica bn mast yapt

• Ben zaten kadın için dedim masturbasyon için o rakam fazla normal seks sandım :p

• yaşiyon mu sen halen ya:) eslik etmek isterdim...

• Esseklik edersin ancak.kalsim

• kizma hemen saka idolümsün:)

• abartıyosun

• Sen ya sayi saymayi bilmiyon ya da hic dayak yememissin. 40 dakikada 8 defa orgazm olan bir kiz yoktiur. Muhtemelen erkeksin sen

• Hayir degilim kizim yemin ederm saydim oyle cikti ben napm hemen erkeksn ne oluuo ya ne zorum var sanki aptal mdir nedir

• Eğer gerçekten kızsan doyumsuzsun demekki, bugüne kadar hiç görmedim 40 dakikada 8 defa orgazm olanı. Kırk dakika boyunca sürekli vajinanı okşadıysan yara olmuştur büyük ihtimalle. Bence erkek arkadaşına oral sex yaptır daha hep daha zevkli olur hem de vajinan tahriş olmaz.

• Maşallah .

• bu efsane bir rakam..bu kadar yüksek mi libidon gerçekten...

• evet

• Öncekileri Göster
    • bu kadar yüksek libido inanılmaz,özelden konuşalım..

• gerek yok

• bakalım en son rekor kimde olucak kızlar evet attıran var mıbu kızımız 9 kez demiş evet yokkmu artıran

• Güldürdun sagol :))))

• biraz abarttın .ama baya bir rahatlamış ve doymuşsundur .

• Yo abartmadim oyle.bazen bir dk dolmadan bile boşalıyorm dkkat ettim

• zevkini çıkar o zaman .

• bende istekliyim normal bişey buda 10-11-12 nereye kadar dayanacaksın? ve nasıl bir hayal gücün var böyle hayran kaldım sana

• bnde hayran kaldım

• ben hayran kaldım ama böyle istekli bir kızlada sohbet etmek isterdim ..

• film falan mı izledin, seni bu kadar etkileyen neydi sence?

• Bisey izlemedm sevglmi hayal ettm

• Öncekileri Göster
    • yok öyle değil. bosalma

• detay versene biraz nasıl olsa gizlisin, bizde hayal edelim :) bunu yaparken nerdeydin tam olarak, saat kaçtı, üzerinde ne vardı, ne kadar sürdü, herhangi birşey kullandın mı zevk almak için, birden mi karar verdin yapmaya nasıl oldu başlangıcı vs.

• Bu gece kaç oldu? :)

• olmadı daha :)

• Öncekileri Göster
    • sanırım:)

• yükseltmek gerek bence, hafif hafif dokunarak :)

• hap atıyodur içeceğine dikkat et.

• Imkansiz.sevgiilimle uzaktayiz ayrica evdeyim bir suredir

• Öncekileri Göster
    • diyosun. ee pek gitgelli oluyo kızlar o dönemlerde bee

• Bilemicem artik :)

• Sonuç hala yaşıyor musun ? Hepsinde boşalmamışsındır, belki de zevktir o, sızlar yani demir olsa aşınır :D

• yo eminim.. ve yaşıyorum :)

• iyi yapıyorsun ne güzel işte :) Senin istediğin de bu değil mi ?

• acımıyormu o kadar orgazmdan sonra?

• hayır

• şu yarım saatte 9'u geçen arkadaş eklesin de cosalım ya keremce88@hotmail.com

• sadasds

• normalde kaç kere oluyo ?

• Genis zamanda daha az

• Öncekileri Göster
    • burdan birini bul ozaman kasma okadar.

• Asla. asik oldugum insan dışında konusmam kimseyle

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...