Xray çıplak gösteren gözlük hakkında ne düşünüyorsunuz ?

xray çıplak gösteren gözlük bile çıktı yok daha neler :) almak istermiydiniz bu gözlüğü ? ne düşünüyorsunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 21

• X ışınları kanser yapıyor. O gözlüğü takan kişi çok yaşamaz. Ben istemem.

• bir kaç sene haberi olmuştu ama sonra ne oldu belli değil.bu gözlükler kötü amaçla kullanan çok olur iyi birey değil.

• hayal gücümü tercih ederim

• akıllı olun beyler hanımlar. Öyle birşey olmaz. X-Ray cihazı ancak ışın geçirmeyen metalleri gösterir. Dörtgen ise ayarlanıp bazı uzuvları genel hattıyla gösterir. Sakın inanmayın öyle birşey satandan da almayın.

• O gözlükten bende var, gerçekten harika, öyle tam çıplak göstermiyor ancak hatlar çok fazla belli oluyor:d

• link atta alıyım bi deniyim yorum yaparım ona göre

• Allah'ın verdiği göz varken xraye ne gerek var.xray içi gösteriyormuş.Onunla bir kadına bakıcağıma.Bu gözlerle gider bir maymuna bakarım daha iyi ^^

• alimünyum folyo sarmanızı tavsiye ediyorum..

• aldım ve çok mutlyum :)

• sen ne düşünüyosun ?

• xray ne ya bu hastanedeki film muhabbeti değil mi :S kemiklere mi bakıcaz anlamadım ki

• Eyvah hemen spora başlayalım , baklavalara sahip olmak şart :D

• Gözle görülenin yerini tutmaz bence :P

• evet aldım zaten

• denediysen link at hele bakalım:D

• gerek yok bence :)

• yok öyle birşey.fake reklamlar var nette gezen onları görmüşündür

• Evet Bende İntde Gördüm Hiç inandırıcı Gelmedi :)

• fotoshop programıyla fotoğraflar hazırlamışlar fake site :D

• İlginç özel hayat hiç kalmadı :))

• 130 TL illgilenen arkadaşlar irtibat kurabilir :D

• Alalım kanka ?

• önce benjaminleri görelim :D

• ben de ısterım

• bizim buralarda hiç gerek yok zaten herkes götü başı açık çıplak dolaşıyor :)

• duydum ama birebir görmeden inanmam sanırsam düşündüğümüz sonucu vermiyordur diye düşünüyorum reklamıda sanki pazarlama stratejisi gibi geliyor yani eşşeği boyayıp bize geri satıyorlar güneş gözlüğünün fiyatı ortalama 500 tl iken böyle bir gözlüğün fiyatının 130 olması garip

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...