Penis boyu mu kalınlığı mı önemlidir?

Hangi penis daha çok zevk verir? Kalın penis mi, uzun penis mi?

En İyi Kız Görüşü

• ya bu soruya cevap versem mi diye çok düşündüm ama... dayanamıyorum, söyleyeceğim fikrini.

bir kere şu 'önemli olan boyu değil işlevi' lafı yüzyılın yalanı, bunu kabullenin. bu cümle nedeniyle üzdüğüm tüm arkadaşlardan özür dilerim ama, gerçek bu! ancak sanılanın aksine 'ne kadar büyük, o kadar iyi' gibi bir şey de yok; vajina boyuna genişleyebilen bir akordeon yapısında olsa da, belli bir uzunluktan sonra sıkıntıdan başka hiçbir şey vermez koca oğlanlar.

incelik kalınlık meselesine gelince... elbette ortalama bir kalınlıkta olması kadının haz alma ihtimalini yükseltir; ancak her ne kadar vajina esnek bir yapıda olsa bile aşırı kalın yapıdaki bir penis yıpranma payının artmasına sebep olacağından sıkıntı yaratabilir. ha bunun dışında, kadın mastürbasyonunda illa vajina içi çalışmak isterse parmağının bile yeterli olduğunu düşünecek olursak, demek illa ki de kamaşullah sahibi olmak gerekmiyor!

yani demem o ki, kendinizi aynada izleyip izleyip sorular sormayı bırakın, elinizde olanla partnerinizi nasıl mutlu edebilirsiniz ona odaklanın...

• cevabın pek güzel olmuş:)) üstüne bir şey yazamadım. ayrıcı soruyu soran arkadaş bu cevabı yıldızlı en iyi cevap seçiniz bence:)

• :))

• Bravo! Son Nokta olmuş!