Arzulamak tamam ama peki bunu dile getirmek?

Gizli Üye
Uzak sehirler mesafeler, delice ozlem hasret .. iliskimiz aylardir bundan ibaret yinede delicesine asigiz. senin icin yanip tutusuyorum seni arzuluyorum diyen bir erkek arkadas ama karsisinda ne diyecegini bilemeyen odun bir kiz.

Arkadaslar lutfen bana 1-2 guzel birsey soyleyyin bende karsilik vereyim, bir mesaj olsun birsey olsun herhangi birsey olsun ;seni arzuluyorum'demeye utaniyorum ben farkli bir sekilde ifade etmeliyim ama nasil?
Arzulamak tamam ama peki bunu dile getirmek?