• Sor
  • Bence

Arzulamak tamam ama peki bunu dile getirmek?

Uzak sehirler mesafeler, delice ozlem hasret .. iliskimiz aylardir bundan ibaret yinede delicesine asigiz. senin icin yanip tutusuyorum seni arzuluyorum diyen bir erkek arkadas ama karsisinda ne diyecegini bilemeyen odun bir kiz.Arkadaslar lutfen bana 1-2 guzel birsey soyleyyin bende karsilik vereyim, bir mesaj olsun birsey olsun herhangi birsey olsun ;seni arzuluyorum'demeye utaniyorum ben farkli bir sekilde ifade etmeliyim ama nasil?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canım seni istiyor-istedi :) burnumda tütüyorsun...kokunu gülüşünü sıcaklığını özledim...nefesini hissetmek vardı şimdi...sende kendimi kaybeteyi özledim :P bu saçma oldu azcık...avuçların hala sıcakmı ben sensiz üşüyorum sevgilim...şuan aklıma gelen zımbırtılar önemli olan içinden gelmesi daha neler içimden gelir gerçekten özlemiş olsam...

• vay...

• şiir yaz sen :) +

• COK TESEKKUR EDERIM CANIM :)

Erkekler Ne Diyor 14

• sende evlenmeden olmaz de :)

• "X, sence bunları konuşuyor olmamız ayıp değil mi, günah değil mi? ben konuşmak istemiyorum" desen...

• herşey olacağına varır de olsun bitsin. :)

• demeye utanıyorsan mesajla yaz bunu.mesajda da söylemeye utandığını ondan mesaj yazdığını belirt

• Ona de ki :Uzak sehirler mesafeler, delice ozlem hasret .. iliskimiz aylardir bundan ibaret yinede delicesine asigiz.

• şimdi söylenebilecek çok şey var ama acaba bunlar sana uygun düşer mi? erkek arkadaşın belki d senin bu halini seviyor. şimdi kalkıp da ağzına hiç yakışmayan bir şey söylersen çocuk şok geçirebilir. bana göre çiftler arasında utanma, sıkılma olmaz, her şey açıkça söylenebilir ama herkesin de kişiliği, tarzı farklıdır. zorla seksi bir şeyler söylemek istediğinde bunu içten yapmayacağın için çok yapay durabilir. erkek arkadaşın da seni yanlış anlayabilir. bir de senin bu çekingen halin hoşuna gidiyorsa tam ters etki yapabilir söylediklerin.bence utansan da içinden geçeni söylemeye çalış. çok da acele etme, erkek arkadaşınla konuşarak bu utangaçlığını atarsın.

• seni istedim de

• iki yolu var ya onun üslubunda seni içimde istiyorum diyerek cevaplamak ya da kibar ama çarpıcı mesaj ile özlem ve sevgi birleşti gerisi sana kalmış gibi bir cümle...:))))

• senin pipini görmek dokunmak isterdim deee

• canım yanında olmak istiyorum, sıcaklığını kokunu hissetmek istiyırumsana sarılmak dokunmak istiyorumaşkım kollarında sıcaklığında olmak istiyorun

• Ayirdım bacağı actim gel bekliyorum diyeceksin Seni arzuluyorum diyen bir erkeğe nasil guvenirsin ! Ortada kalacaksin Belliki internetten düşürdüğü bayanla gonlünü eylendiren biri

• amım yanıyo de.

• Yerinde olsam aşkım ben çok utanıyorum ben de sana karşı hissettiklerimi söylemek istiyorum ama çekiniyorum diye başla. O zaten ısrar eder rahat ol bitanem utanma bizbizeyiz çekinmeye gerek yok diye girer. Sen de senin tenine dokunmam kokunu içime çekmek istiyorum diye başlayıp gerçekten ona yapmak istediğin ne varsa söylersin rahat ol zaten sen konuşmak istedikçe sevgilin seni rahatlatacaktır. Ah benim böyle bir sevgilim olsa ben onu nasıl alıştırırım.

• tenını tenımde hıssetmek istyorum felan de

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...