Kadının içine mi yoksa dışarı mı boşalmak?

kadının içine boşalmak mı yoksa dışarımı hangisi daha zevkli... sanırım içeri ama onun da tehlikeleri var işte pekii nasıl kontrol ediyorsunuz... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bu durum kadın için çok büyük bir risktir. Boşalmak sadece birkaç saniye sürer ve çoğu erkek de içeri mutlaka birşeyler kaçırır. Bunu öncelikle bilin. Dışarı boşalma çok riskli bir doğum kontrol yöntemidir. İkincisi dışarı boşalma, olayın doğal akışını bölen, erkeğin o zevkin doruğa çıkma anında aklından çıkartmaması gereken bir durumdur. Onun için olayın doğal akışı olan içeri boşalma çok daha zevklidir. Çünkü erkek bu durumda her an tetikte olmak durumunda değildir. Evet başımıza geldi, içeriye istemeden bir miktar kaçtı ve hamilelik yaşandı, ardından kürtaj yapılması gerekti. Çok sıkıntılı bir durumdur, yaşamanızı hiç istemem. Ben bile erkek olarak günlerce ağlamıştım. Dışarı boşalmayı kesinlikle tavsiye etmem. Bu gibi durumlarda kalmamanız için sorumluluğu tamamen erkeğe yükleyemezsiniz. Durumunuzu bilmiyorum ama spiral en iyisidir. Sonra doğum kontrol hapları ( Bunlar kansare yakalanma riskinizi de azaltır ama kilo yapar.) sonra aylık iğne olarak kontrol yöntemler var. Tabi bir de erkekler hiç sevmese de prezervatif var tabi. Önlenimizi önceden alın. Hatta partnerinizin haberi bile olmadan kadın bu önlemlerden birini alabilir. Erkeğin haberi bile olmaz. Yani kadın istemezse hamile kalmaz.